Czy sa szanse żeby byc z nim w związku??

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Czy sa szanse żeby byc z nim w związku??

Postprzez skarb17 » 17 lis 2012, o 19:34

Przez 2 miesiące spotykałam sie z chłopakiem. Na 3 spotkaniu przespalam sie z nim i od tamtej pory normlanie ze soba dalej prawie codziennie się spotykalismy, sypialiśmy, rozmawialismy. Kilkanaście dni temu wyjechał na szkolenie 2 miesięczne, Byłam u niego na kilka dni, ale od tamtej pory cos zaczelo sie psuć. ja chce normalnego zwiazku on twierdzi ze nie widzi w tej chwili szansy na zwiazek, ale to nie znaczy ze nigdy jej nie będzie widział bo mozliwe jest ze bd razem i porozmawiamy jak wroci. jak sadzicie czy jest mozliwośc ze zaczniemy znowu sie spotykac jak wroci i czy sa szanse na związek ? Muszę dodać że o został kiedyś zdradzony i przed wyjazdem powiedział mi, że woli sobie założyc z góry że jak go nie bedzie to ja bede sie z kims spotykala i sypiala niż później mieć kolejne rozczarowanie. Może dlatego nie chce teraz związku? jak sądzicie? czy wg jest możliwe że będziemy razem jak on wróci? A i on ma 26 lat,
skarb17
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 17 lis 2012, o 19:22

Re: Czy sa szanse żeby byc z nim w związku??

Postprzez skarb17 » 17 lis 2012, o 19:42

proszę powiedzcie co o tym sadzicie.
skarb17
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 17 lis 2012, o 19:22

Re: Czy sa szanse żeby byc z nim w związku??

Postprzez Armigor » 17 lis 2012, o 20:36

Z tego co zrozumiałam chłopak potrzebuje czasu Zaczekaj co Ci powie po powrocie narazie możecie być na stopie przyjacielskiej żeby utrzymywać ciągły kontakt Macie szanse na związek ale nic na sile
Armigor
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 834
Dołączył(a): 23 wrz 2012, o 21:51

Re: Czy sa szanse żeby byc z nim w związku??

Postprzez Hosenka » 19 lis 2012, o 11:50

Może sam się na szkoleniu chce dobrze bawić, więc po co mu pakować się teraz w ziązek na odległość skoro go nie ma. Wróci i wtedy pewnie zobaczy czy mu jesteś potrzebna czy nie...tak ja to widzę

Bo w życiu ważne są tylko chwile...
Avatar użytkownika
Hosenka
Miła Kobietka
 
Posty: 54
Dołączył(a): 18 wrz 2012, o 16:26

Re: Czy sa szanse żeby byc z nim w związku??

Postprzez greczynka » 20 lis 2012, o 02:05

trzeba w nim na nowo zbudować poczucie zaufania a to może niestety potrwać. musisz być cierpliwa.
greczynka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 20 lis 2012, o 01:43
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], jagina, Rabka