jak napisać smsa ? Pomóżcie !!!!!!!!!!!!!!!

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

jak napisać smsa ? Pomóżcie !!!!!!!!!!!!!!!

Postprzez radka » 22 lis 2012, o 18:51

Witam, jestem z facetem od 9 miesięcy, jest super, ja baba po przejściach znalazłam faceta swojego życia. Ale jest problem, jest żonaty, nie mieszka z zoną , bywam u niego, znam rodzinę , pracowników itd.
Kocham Go i on mnie, zresztą sam zaczął używać tego słowa. Nie mieszkamy razem spotykamy się w weekendy.Ale no i właśnie, dużo jest tego ale... a to buduje dom , bo matka ma jeden pokój, buduje ale się nie rozwodzi, nie znam jego dzieci, on moje tak, i właśnie ostatnio ,,,w ogóle nie dzwonił w piątek, ja szalałam w domu bo wiem ze kończył dach i myślałam po prostu ze coś mu się stało, i doszłam do wniosku ze ja nawet nie mam do kogo zadzwonić !!! A gdyby coś się stało faktycznie to kto by do mnie zadzwonił Rozmawialiśmy już nie raz na ten temat, ale nic się nie zmieniło. wracając do sprawy, powiedziałam tel mu że mam dość tego, ze nie chce być kochanką bo za bardzo go kocham itd. On napisał smsa ze kocha i będzie czekał na mnie. Przemyślałam i chce z nim poważnie porozmawiać już , ale nie jak zwykle u mnie w domu ale w kawiarni neutralny grunt.
No i jak napisać tego smsa ? Żeby nie było widach ze bardzo mi zależy ?No i żebym nie wyszła na idiotkę ?
radka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 22 lis 2012, o 18:36

Re: jak napisać smsa ? Pomóżcie !!!!!!!!!!!!!!!

Postprzez Franczeska » 22 lis 2012, o 19:10

Nie pisz sms-ów, tylko się z nim spotkaj. Pogadajcvie i albo coś normalnego ustalcie, albo się rozstańcie. Krótka piłka

Co się stanie przyjacielu, gdy wpiszesz w google słowa te: hotel ibis poznań, jak sądzisz?
Avatar użytkownika
Franczeska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 22 lis 2012, o 19:05

Re: jak napisać smsa ? Pomóżcie !!!!!!!!!!!!!!!

Postprzez radka » 22 lis 2012, o 19:13

Tak, ale jak napisać tego smsa o spotkaniu ? Jak zacząć ?
Proponuje spotkanie , czy moze ze już przemyslałam i chce się spotkać ? No nie wiem ?
radka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 22 lis 2012, o 18:36

Re: jak napisać smsa ? Pomóżcie !!!!!!!!!!!!!!!

Postprzez elzbieta45 » 22 lis 2012, o 19:38

Tak własnie rozmowa powazna rozmowa . poprostu o Was o Waszym zwiazku powinien sie opowiedziec . A jak nie to lepiej sie rozstac
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: jak napisać smsa ? Pomóżcie !!!!!!!!!!!!!!!

Postprzez martula11 » 22 lis 2012, o 21:49

sms sa dla nastolatków, tylko rozmowa, szczera

Lajkujcie mój profil
martula11
Miła Kobietka
 
Posty: 50
Dołączył(a): 22 paź 2012, o 22:55
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]