Co mam zrobić?

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Co mam zrobić?

Postprzez scaa0 » 23 lis 2012, o 22:35

Witam Was! Może bardziej potrzebuje wsparcia niż większej pomocy ale co mam zrobić w tej sytuacji, otóż: mój chłopak jest zatrzymany i w obecnej chwili przebywa w areszcie śledczym i podobno grozi mu od 3 do 15 lat... Wiem, że narazie muszę czekać 3msc ale nie wiem co mam zrobić jego mamie obiecałam że bede pomagała na tyle ile będę mogła.
Jesteśmy już z dużym starzem i nie wiem czy taki związek później będzie miał sens jeśli go wsadzą... jak myślicie po tak długiej rozłące będzie między nami to ''COŚ'' co było wcześniej?
scaa0
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 23 lis 2012, o 22:26

Re: Co mam zrobić?

Postprzez Marcysia » 24 lis 2012, o 11:55

Witaj
Nie powiem,masz bardzo trudną sytuację, ale na razie proponuje Ci byś poczekała z zastanawianiem się czy to ma sens jeśli pójdzie do więzienia.... Teraz najważniejsze jest to czy jest winny tego że go zatrzymali... Niestety mężczyźni robią często bardzo głupie rzeczy, których w późniejszym czasie żałują lub nie:/ więc poczekaj z tymi rozmyślaniami jak to będzie gdy go wsadzą, teraz zajmij się wspieraniem go na tyle ile możesz:)
Marcysia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 24 maja 2012, o 07:17
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]