O co chodzi?

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

O co chodzi?

Postprzez xxFacecikxx » 22 lis 2012, o 14:57

:fallinlove :fallinlove :fallinlove :fallinlove :fallinlove :fallinlove :fallinlove :fallinlove :fallinlove :fallinlove :fallinlove :fallinlove :fallinlove :fallinlove :fallinlove :fallinlove

Ostatnio edytowano 12 gru 2012, o 22:33 przez xxFacecikxx, łącznie edytowano 1 raz
xxFacecikxx
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 22 lis 2012, o 14:23

Re: O co chodzi?

Postprzez Franczeska » 22 lis 2012, o 19:13

Po pierwsze się zastanów, czy naprawde jej wybaczyłeś - jeśli coś było...

Co się stanie przyjacielu, gdy wpiszesz w google słowa te: hotel ibis poznań, jak sądzisz?
Avatar użytkownika
Franczeska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 22 lis 2012, o 19:05

Re: O co chodzi?

Postprzez martula11 » 22 lis 2012, o 21:48

jezeli Cie zdradzila zrobi to kolejny raz, przemysl to

Lajkujcie mój profil
martula11
Miła Kobietka
 
Posty: 50
Dołączył(a): 22 paź 2012, o 22:55

Re: O co chodzi?

Postprzez CynamonkaZrodzynkiem » 23 lis 2012, o 13:38

A może daj sobie spokój na jakiś czas tj. np tydzień. Nie dzwoń, nie pisz smsów, nie przychodź do niej, na jakiś czas ty ją olej. Myślę, że sprawdzisz w ten sposób czy ona wasz związek traktuje poważnie bo z tego co piszesz (patrząc z boku oczywiście) ona chce mieć kogoś żeby nie być samotna i dopóki ty nie przejmiesz inicjatywy ona tego nie zrobi tym bardziej. Powodzenia:)

Amantium irae amoris integratio.
Avatar użytkownika
CynamonkaZrodzynkiem
Extra Kobietka
 
Posty: 270
Dołączył(a): 22 lis 2012, o 13:20

Re: O co chodzi?

Postprzez bazia » 23 lis 2012, o 20:08

Twoja dziewczyna ewidentnie nie wie czego chce. Jak postępować z człowiekiem, który nie wie czego chce? Dobre pytanie, sama roztrząsałam podbny wątek na forum. Myślę, że najlepiej usunąć się gdzieś, zamiast 20 smsów dziennie pisać 2, zamiast dzwonić raz dziennie, dzwonić raz w tygodniu. Poczekać, przestać się starać, pytać i dociekać. Czekać. Jeśli cię kocha, przyjdzie i samam Ci to powie w taki czy inny sposób. Przestań mówić, milcz i czekaj, jeśli Twoim zdaniem jest tego warta.
bazia
Miła Kobietka
 
Posty: 43
Dołączył(a): 29 lip 2012, o 21:21

Re: O co chodzi?

Postprzez elzbieta45 » 23 lis 2012, o 21:10

tez mysle ze dziewczyna nie wie czego chce a moze tak naprawde lubi trzymac wszystkie sroki za ogon . Bo jej zachowanie jest nieeleganckie w stosunku do Ciebie . ja bym sie zastanowiła czy warto z taka osoba byc . A racja jest taka ze jesli raz zdradziła to i moze sie powtorzyc sie poraz kolejny i nie ma jak dla mnie zadnego usprawiedliwienia zdrada czy tłumaczenie rozłaka , za duzo wypiłam itd. zdrada jest zdrada . Wiernosc to jest wytrwałosc szacunek do drugiej osoby
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: O co chodzi?

Postprzez xxFacecikxx » 24 lis 2012, o 16:53

:fallinlove :fallinlove :fallinlove :fallinlove :fallinlove :fallinlove :fallinlove :fallinlove :fallinlove :fallinlove :fallinlove :fallinlove :fallinlove :fallinlove :fallinlove :fallinlove
xxFacecikxx
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 22 lis 2012, o 14:23
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Bruledd03