Dopasowanie zodiakalne

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Dopasowanie zodiakalne

Postprzez Monexis » 25 maja 2012, o 10:53

Kobiety wierzycie w dopasowanie zodiakalne miedzy kobieta a mezczyzna????
Piszcie swoje opinie....
Monexis
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 24 maja 2012, o 01:33

Re: Dopasowanie zodiakalne

Postprzez mirellapsw » 25 maja 2012, o 12:25

Ja wogóle nie wierzę w horoskopy itp. "produktu" tak więc moja odpowiedź brzmi stanowczo - NIE :P

http://www.lestyle.pl - fajna i tania odzież dla każdej z nas :)
Avatar użytkownika
mirellapsw
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 18 maja 2012, o 11:04
Lokalizacja: Śląsk

Re: Dopasowanie zodiakalne

Postprzez Nala » 25 maja 2012, o 14:32

Kiedyś myślałam, że coś w tym może jest, może odrobinkę... Ale teraz nie, zdecydowanie w to nie wierzę :)
Nala
 

Re: Dopasowanie zodiakalne

Postprzez qiqolina » 31 maja 2012, o 15:47

Ja nie wierzę ani ciut ciut ;)

"Nie macie pojęcia, jak kiepskie mam o sobie zdanie i jak mało na nie zasługuję" W.S. Gilbert
Avatar użytkownika
qiqolina
Miła Kobietka
 
Posty: 45
Dołączył(a): 30 maja 2012, o 14:20

Re: Dopasowanie zodiakalne

Postprzez Lola999 » 14 wrz 2012, o 22:25

Ja wierzę. Dopasowanie ja lew on skorpion nie sprawdziło się
Lola999
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 13 wrz 2012, o 22:41

Re: Dopasowanie zodiakalne

Postprzez witch » 14 wrz 2012, o 22:36

:witch

A ja nie wierzę ani w zodiak , ani w przesądy. Uważam że człowiek jest kowalem swego losu.
Nawet tak nieporadna jednostka jak ja ;)

Czas tracony z rozkoszą nie jest czasem zmarnowanym.


Obrazek
Avatar użytkownika
witch
Fajna Kobietka
 
Posty: 107
Dołączył(a): 23 lip 2012, o 19:07

Re: Dopasowanie zodiakalne

Postprzez Lola999 » 14 wrz 2012, o 22:39

witch napisał(a)::witch

A ja nie wierzę ani w zodiak , ani w przesądy. Uważam że człowiek jest kowalem swego losu.
Nawet tak nieporadna jednostka jak ja ;)


A nie sądzisz, że ludzie o określonym typie charakteru (który idzie za urodzeniem) mogą mieć trudność w porozumieniu się z innymi? Skorpiony uważam za szczególnie trudny przypadek
Lola999
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 13 wrz 2012, o 22:41

Re: Dopasowanie zodiakalne

Postprzez witch » 14 wrz 2012, o 22:48

:witch


Wierzę, że pewne typy charakterów się wykluczają, ale jakoś jestem daleka od przypisywania tego horoskopom. Po prostu każdy rodzi się inny. Takie jest moje zdanie.

Czas tracony z rozkoszą nie jest czasem zmarnowanym.


Obrazek
Avatar użytkownika
witch
Fajna Kobietka
 
Posty: 107
Dołączył(a): 23 lip 2012, o 19:07

Re: Dopasowanie zodiakalne

Postprzez poganka » 15 wrz 2012, o 09:48

Nie wiem. Coś w tym na pewno jest, ale w grę wchodzi tyle różnych dodatkowych czynników i zmiennych (wychowanie, własny charakter i w ogóle), że wyciągnięcie ogólnego wniosku wydaje mi się zupełnie niemożliwe. Tak więc popieram szanowną Wiedźmę ;) każdy jest po prostu sobą, a zły związek radzę tłumaczyć ludzkimi błędami, zamiast zwalać winę na zodiak.
poganka
 

Re: Dopasowanie zodiakalne

Postprzez stokrotka1011 » 24 wrz 2012, o 19:57

Hmmm może w tym jest ciut prawdy te nasz małe `sprzeczki` he o byle co ale to i też taka sprzeczka że 5 minut foch a później śmiech. Więc nie wiem czy to prawda chyba najważniejsze co się czuje a nie horoskopy, a wszystko zawsze można zmienic w nawykach.

Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
stokrotka1011
Miła Kobietka
 
Posty: 59
Dołączył(a): 3 sie 2012, o 12:35

Re: Dopasowanie zodiakalne

Postprzez Tinuviel » 27 wrz 2012, o 23:40

Lola999 napisał(a):
witch napisał(a)::witch

A ja nie wierzę ani w zodiak , ani w przesądy. Uważam że człowiek jest kowalem swego losu.
Nawet tak nieporadna jednostka jak ja ;)


A nie sądzisz, że ludzie o określonym typie charakteru (który idzie za urodzeniem) mogą mieć trudność w porozumieniu się z innymi? Skorpiony uważam za szczególnie trudny przypadek


Uważasz, że typ charakteru związany jest z tym jak się gwiazdy ułożyły? Moim zdaniem charakter kształtują rodzice i całe otoczenie dziecka. Często mi się wydaje, że rodzice, którzy nie potrafią wychować swoich dzieci zwalają winę na znaki zodiaku, bo tak jest przecież łatwiej, przecież nie można się przyznać do porażki rodzicielskiej ;-)
Podsumowując: absolutnie nie wierzę w znaki zodiaku i inne banialuki ;-)

"Chciałabym dojść w życiu do takiego punktu, żeby pomagać innym nie zdając sobie nawet z tego sprawy, a zwłaszcza nie myśląc, że to miły gest. To dopiero osiągnięcie. Czy to nie byłoby wspaniałe?"
Avatar użytkownika
Tinuviel
Extra Kobietka
 
Posty: 435
Dołączył(a): 21 lip 2012, o 19:22
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dopasowanie zodiakalne

Postprzez ona-3-slask » 28 wrz 2012, o 11:53

Tinuviel napisał(a):
Lola999 napisał(a):
witch napisał(a)::witch

A ja nie wierzę ani w zodiak , ani w przesądy. Uważam że człowiek jest kowalem swego losu.
Nawet tak nieporadna jednostka jak ja ;)


A nie sądzisz, że ludzie o określonym typie charakteru (który idzie za urodzeniem) mogą mieć trudność w porozumieniu się z innymi? Skorpiony uważam za szczególnie trudny przypadek


Uważasz, że typ charakteru związany jest z tym jak się gwiazdy ułożyły? Moim zdaniem charakter kształtują rodzice i całe otoczenie dziecka. Często mi się wydaje, że rodzice, którzy nie potrafią wychować swoich dzieci zwalają winę na znaki zodiaku, bo tak jest przecież łatwiej, przecież nie można się przyznać do porażki rodzicielskiej ;-)
Podsumowując: absolutnie nie wierzę w znaki zodiaku i inne banialuki ;-)


dokładnie
to rodzic wychowuje dziecko
i od nich zlaezy jakie Ono bedzie
choc podobno nie rodzimy sie z czysta ksiegą -czy jak tam to zwali-

ja np jestem spod panny,moj mąż koziorozec
on uparty i to bardzo
rogaty ale tylko pod tym wzgledem
ma to p[o mamie swojej-spod barana
zreszta jak oni racji nie maja i takj uwazaja ze maja i bedą sie tak kłociz ze szok...

do tego tesc-blizniak i szwagierka-lwica..
co za narod
...

ja jestem raczej spokojna,choc sie tez potrafie wnerwic,tez bywam uparta

horoskopw juz nie czytam -co mnie niby spotka...
ale jesli chodzi o zodiakalne dopasowanie to hmm...cos w tym chyba jednak jest
z moim potrafimy sie i zrec i kochac na zabój

mi sie z bykiem zawsze dobrze gadało i z koziorozcami
wiec jakos sie uzupełniamy :)
ona-3-slask
Fajna Kobietka
 
Posty: 106
Dołączył(a): 10 wrz 2012, o 10:31

Re: Dopasowanie zodiakalne

Postprzez Leyla » 13 lis 2012, o 11:30

W sumie racjonalnie rzecz biorąc, to też nie wierzę w te wszystkie horoskopy ale... w znakach zodiaku coś jest. Od dziecka nie dogaduję się ze Skropionami i z Wodnikami... z tymi ludźmi po prostu się nie da :witch
Avatar użytkownika
Leyla
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 9 lis 2012, o 17:04

Re: Dopasowanie zodiakalne

Postprzez samanthaaa » 13 lis 2012, o 20:09

Mi się akurat sprawdziło parę razy, strzelec i koziorożec ostatecznie = totalne niedopasowanie, ale 3 lata dałam radę, ale ostatecznie jakiś głupi horoskop się jednak sprawdził, to samo z rybami miałam, ale jedno mi się nie sprawdziło, wszędzie piszą, że lew to idealny partner dla strzelca, g... prawda, dwa lwy i dwa beznadziejne związki, toksyczne wręcz. Różnie to bywa, ale ogólnie chyba wierze :)

Avatar użytkownika
samanthaaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 13 lis 2012, o 20:03

Re: Dopasowanie zodiakalne

Postprzez oppsboo » 15 lis 2012, o 22:25

Horokop czy jakas tam numerologia dla mnie i mojego meza, z ktorym nigdy nie mialam problemow i zawsze sie swietnie dogadujemy:

Dziewiątka z Trójką

Każdy ma tu własne koncepcje i plany. Dziewiątka chce zbawiać świat, a Trójka widzi tylko czubek własnego nosa, bo to ona jest najzdolniejsza! Dziewiątka się na to nie nabierze i taki związek wielkich szans nie ma.

Wiec nie, ja w takie bzdury nie wierze:D
oppsboo
Miła Kobietka
 
Posty: 39
Dołączył(a): 1 kwi 2012, o 16:36

Re: Dopasowanie zodiakalne

Postprzez chickaboom » 21 lis 2012, o 14:25

Ja w takie rzeczy nie wierzę, gwaratuję, że wśród ludzi występuje dużo więcej typów charakteru niż 12. I moim zdaniem, jeśli ktoś się ze sobą nie dogadywał, to nie dlatego, ze "ja byłam bykiem a on rybą" czy inne takie, tylko dlatego, że mieli inne spojrzenie na świat i inne oczekiwania wobec związku i drugiej osoby. Gwiazdy to ładne punkciki na niebie, ale nic więcej (przynajmniej w kwestiach charakterologicznych)
chickaboom
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 21 lis 2012, o 14:13

Re: Dopasowanie zodiakalne

Postprzez OlkaPy » 25 lis 2012, o 23:27

Hmmm.. my oboje jesteśmy bykami ;p Więc nasze kłótnie to super widowisko hehe ;p Uparciuchy:)
Ale nie sądzę ,że to ma jakieś większe znaczenie :)
OlkaPy
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 25 lis 2012, o 23:12
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]