Antykoncepcja !

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Antykoncepcja !

Postprzez Pyziulka » 12 lis 2012, o 23:36

Hej dziewczyny :) wyruszam z chłopakiem w małą podróż :fallinlove niestety na ten weekend przypada mi miesiączka :( chciala bym przesunąć ją o tydzien tabletkami które biorę już od roku :) jeszcze tego nie robiłam , rozumiem ze biore tabletki kolejny tydzien ale co dalej ? robię przerwe na miesiączkę i biorę pozostałe 2 tyg tabletek ? POMOCY ;) :kiss2 :kiss2
Pyziulka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 25 paź 2012, o 18:10

Re: Antykoncepcja !

Postprzez anq » 20 lis 2012, o 22:07

Bierzesz tabletki bez przerwy. Czyli robisz przerwę po drugim opakowaniu tabletek. zamiast przyjąć 21 tabletek, przyjmujesz 42. po 42 tabletce robisz 7 dniową przerwę.
anq
 

Re: Antykoncepcja !

Postprzez bam0 » 26 lis 2012, o 00:24

Przytaczamy fragment OBWIESZCZENIA MINISTRA ZDROWIA z dnia 25 kwietnia 2012 r. w sprawie wykazu refundowanych leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyrobów medycznych na dzień 1 maja 2012 r. w zakresie dotyczącym środków o działaniu antykoncepcyjnym. Pełna treść wykazu.

Cena detaliczna - cena leku pełnopłatnego - bez zniżki (tyle zapłacisz z receptą pełnopłatną)

Poziom odpłatności - poziom odpłatności w ramach ubezpieczenia

Wysokość dopłaty świadczeniobiorcy - koszt prepratu w ramach ubezpieczenia (tyle zapłacisz z receptą ze zniżką)
bam0
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]