ból do tej pory nieznanego pochodzenia

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

ból do tej pory nieznanego pochodzenia

Postprzez CynamonkaZrodzynkiem » 22 lis 2012, o 13:27

Witam, proszę o pomoc. Od kilku dni dokuczają mi bóle podbrzusza. Myślałam, że to infekcja pęcherza więc zapobiegawczo wzięłam coś na oczyszczenie go. Teraz czuje nie tylko ból w podbrzuszu ale także dość dokuczliwy w dolnej okolicy pleców. Jestem zaniepokojona, proszę o radę:(

Amantium irae amoris integratio.
Avatar użytkownika
CynamonkaZrodzynkiem
Extra Kobietka
 
Posty: 270
Dołączył(a): 22 lis 2012, o 13:20

Re: ból do tej pory nieznanego pochodzenia

Postprzez Nataśka » 22 lis 2012, o 13:59

może to jajniki bolą ?
Nataśka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 21 lis 2012, o 17:54

Re: ból do tej pory nieznanego pochodzenia

Postprzez CynamonkaZrodzynkiem » 22 lis 2012, o 14:08

Początkowo też się tym sugerowałam ale czy jajniki mogą promieniować na tył pleców? To uczucie podobne do problemów z korzonkami ale do tej pory nie narzekałam na nie. Przyznam szczerze, że nie wiem nawet do jakiego lekarza powinnam się zgłosić czy do pierwszego kontaktu, czy też może do ginekologa a jeśli nie to do kogo?

Amantium irae amoris integratio.
Avatar użytkownika
CynamonkaZrodzynkiem
Extra Kobietka
 
Posty: 270
Dołączył(a): 22 lis 2012, o 13:20

Re: ból do tej pory nieznanego pochodzenia

Postprzez KarolinaS » 23 lis 2012, o 10:10

Mnie zawsze brzuch na dole boli w trakcie tzw dni plodnych,przez kilka dni nieznacznie pobolewaja jajniki ale potem przechodzi.Jesli jednak u Ciebie nie przejdzie to radze wybrac sie do lekarza tak na wszelki wypadek.
KarolinaS
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 21 lis 2012, o 20:14

Re: ból do tej pory nieznanego pochodzenia

Postprzez mery » 23 lis 2012, o 17:09

Dokładnie, jesli to nie jest ból związany z dniami płodnymi, to koniecznie idź do lekarza, a jak nie wiesz do jakiego to najlepiej do lekarza pierwszego kontaktu które skieruje Cie dalej. A powiedz czy jakiś nowy objaw dołączył się?

:D
mery
Miła Kobietka
 
Posty: 82
Dołączył(a): 23 lis 2012, o 16:50

Re: ból do tej pory nieznanego pochodzenia

Postprzez alianka » 24 lis 2012, o 00:42

Z tym promieniowaniem bólu to różnie bywa, ja kiedyś miałam problemy z pęcherzykiem żółciowym, który jest dość wysoko i raczej z przodu,a bolał mnie dół pleców. Myślałam, że przeziębiłam nerki, a jednak okazało się co innego :(

Najlepiej będzie jak pójdziesz do lekarza rodzinnego, on powinien zlecić jakieś badania i powiedzieć co i jak.
Avatar użytkownika
alianka
Miła Kobietka
 
Posty: 40
Dołączył(a): 9 lis 2012, o 13:08

Re: ból do tej pory nieznanego pochodzenia

Postprzez CynamonkaZrodzynkiem » 25 lis 2012, o 00:40

Mam wizytę u ginekologa w najbliższą środę. Na chwilę obecną czuje się lepiej (oby tylko nie zapeszyć) choć ból nie ustał do końca. Teraz są to tylko dolne okolice brzucha. Umówiłam ginekologa, ponieważ pomyślałam, że mogą to być jajniki. Przeglądałam kalendarz, a staram się zapisywać w nim takie rzeczy bo póżniej zapominam, otóż jakiś czas temu okazało się, że moje jajniki produkują zbyt dużo męskich hormonów. Lekarz zaproponował mi badanie ich poziomu ale ja w tym czasie miałam lekkie zamieszanie w życiu i odsunęłam to na póżniej... Boję się, że to może być coś z nimi nie tak:(

Amantium irae amoris integratio.
Avatar użytkownika
CynamonkaZrodzynkiem
Extra Kobietka
 
Posty: 270
Dołączył(a): 22 lis 2012, o 13:20

Re: ból do tej pory nieznanego pochodzenia

Postprzez wiolka33 » 25 lis 2012, o 16:29

Życzę duuużo zdrowia i powodzenia! Wierzę, że wszystko będzie dobrze!:)

wiolka33
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 25 lis 2012, o 16:23

Re: ból do tej pory nieznanego pochodzenia

Postprzez mery » 26 lis 2012, o 00:58

Koniecznie iź do lekarza, bo wiesz zawsze może się okazać że to coś innego;) A może po prostu masz za dużo stresu?

:D
mery
Miła Kobietka
 
Posty: 82
Dołączył(a): 23 lis 2012, o 16:50
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]