Chłopak jest zły o moja pracę

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Chłopak jest zły o moja pracę

Postprzez myszka12313 » 7 lis 2012, o 08:31

Mój chłopak obraził się bo chcę szukać pracy w krakowie i że nie bedzie mnie czesto widywał a jak mu zaproponowałam wynajęcie mieszkania to sie nie zgadza..w mojej miejscowości lub w poblizu nie ma pracy(już szukałam i nic) jak mam mu to wytłumaczyć? jak przekonac do wspólnego mieszkania? :(
myszka12313
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 17 paź 2012, o 10:10

Re: Chłopak jest zły o moja pracę

Postprzez alexi88 » 7 lis 2012, o 12:24

ja mialam to samo.. facet nie rozumie ze sa sprawy wazne i wazniejsz.. no taki typ czlowieka ;)

Avatar użytkownika
alexi88
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 7 lis 2012, o 12:22

Re: Chłopak jest zły o moja pracę

Postprzez myszka12313 » 7 lis 2012, o 15:35

Kobieta kobietę zrozumie....
ach ci faceci :angrywife
myszka12313
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 17 paź 2012, o 10:10

Re: Chłopak jest zły o moja pracę

Postprzez marysia908 » 7 lis 2012, o 20:31

Pogadaj z nim szczerze... Pewnie trzeba mu to wyłożyć jak krowie przy rowie, wtedy powinien zrozumieć. W końcu nie jest pępkiem świata.

radiotelefony warto mieć czy nie ?
Avatar użytkownika
marysia908
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 7 lis 2012, o 20:13

Re: Chłopak jest zły o moja pracę

Postprzez dobroslawa » 7 lis 2012, o 20:39

Dość dziwna sytuacja, zwykle mężczyzna cieszy się, jkiedy jego kobieta pracuje na swoje utrzymanie,zawsze to łatwiej nawet coś zaoszczędzić. Moim zdaniem trzeba mu powiedzieć,że chcesz pracować,żeby mieć za co żyć i nie czekać tylko na jego gest.Sama jestem na utrzymaniu męża i bynajmniej nie jest ani przyjemne ani wygodne.
dobroslawa
 

Re: Chłopak jest zły o moja pracę

Postprzez ania1989 » 7 lis 2012, o 21:03

moj podobnie. jak widzi ze mam wieksze sukcesy w pracy to sie zlosci i denerwuje nie wiem co mam robic ;/

Avatar użytkownika
ania1989
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 7 lis 2012, o 21:01

Re: Chłopak jest zły o moja pracę

Postprzez babeczka » 29 lis 2012, o 12:30

myszko - czasami faceci okazują się większymi egoistami niż na to by wyglądało. Czego On się tak na prawdę boi??.Większego miasta?, czy że możesz Go zostawić? Pogadaj z Nim, o co Mu tak na prawdę biega? Ja będąc na Twoim miejscu nie rezygnowałabym z raz obranej drogi. O pracę trudno, a jeśli masz możliwości otrzymać ją właśnie w Krakowie, nie rezygnuj z tego, życie nie trwa wiecznie i jest bardziej kruche niż to na pozór nam się wydaje.Zresztą tak na prawdę nic nie trwa wiecznie, a życie ma się tylko jedno i trzeba brać go pełnymi garściami póki się da. Powodzenia i nie daj sobą manipulować,jeśli na prawdę Ciebie kocha, powinien to zrozumieć i iść tam gdzie i Ty. Pa.
Avatar użytkownika
babeczka
Extra Kobietka
 
Posty: 362
Dołączył(a): 5 lut 2012, o 12:47
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]