Jego fb

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Jego fb

Postprzez Cube » 25 lis 2012, o 00:20

Dobija mnie myśl że on ma fb, a ja go nie mam. Kiedyś zobaczył rozmowę którą źle zinterpretował, nawet zerwaliśmy. Dwa lata temu gdy zerwał ze mną, zmienił od razu status na wolny, a ja przecież tak długo walczyłam żeby on w ogóle ten status zmienił w końcu na zajęty. I chociaż moim marzeniem było mieć z nim zdjęcie to nie nalegałam, nawet na to żeby skasował zdjęcia z innymi dziewczynami. Po tym incydencie z zerwaniem wróciliśmy do siebie, skasowałam wszystkie portale, mieliśmy umowę szczerość w 100 %...co dotyczyło się tego ze moje zdjęcia nie maja być publikowane. Wróciliśmy do siebie pod pewnymi omówionymi punktami. Teraz po dwóch latach czuje się doroślejsza, uważam że wtedy to było takie dziecinne...ale postawa mojego faceta jest wprost karygodna. Nie potrafię zrozumieć dlaczego on ma status wolny, po co w ogóle mu ten fb, dlaczego nie ma zdjęcia mojego, tylko zdjęcia z koleżankami. Mogę mówić tysiąc razy że mnie to boli, ze się z tym zle czuje a dalej jest to samo. A na domiar tego dał mi tak ostentacyjnie do zrozumienia że jego znajoma zerwała z chłopakiem, a kiedyś oni kręcili razem ( wtajemniczeni wiedzą że chodzi o te piwo z koleżanką )... I teraz która pani mi powie, dlaczego on do niej napisał i spytał dlaczego zerwała z facetem. Otóż jak sam mi powiedział z ciekawości, wybucham śmiechem. Ponieważ ja słyszę zawsze że jestem DZIECKIEM. A ja twierdzę, że to on jest dziecinny, ponieważ zachował się jak taki 8 chłopczyk który wszystko chce wiedzieć. Po co on ma tego fb...ja nie mogę, ale niech on też nie bd miał/
Cube
Miła Kobietka
 
Posty: 53
Dołączył(a): 7 paź 2012, o 15:40

Re: Jego fb

Postprzez Armigor » 25 lis 2012, o 00:55

Wydaje mi sie ze on nie traktuje ciebie na poważnie i szuka kogoś na boku ciebie ma bo mu tak wygodnie oczywiście moge sie mylić ale nie sadze ze fb to wasz jedyny problem
Armigor
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 834
Dołączył(a): 23 wrz 2012, o 21:51

Re: Jego fb

Postprzez maLYna » 25 lis 2012, o 00:58

Może z Twojej perspektywy to wygląda inaczej ale z mojej to Twoje zachowanie jest naprawdę dziecinne.. Wybacz, no ale jest dorosłym człowiekiem i nie możesz mu zabronić mieć konta na fb.. Ja mam męża, mam profil na fb, tam nigdzie nie mam podane że jestem mężatką, nie mam zdjęć mojego męża, ani naszych wspólnych i to nie jest dla nikogo tragedia, a też zdarza mi się pisać, nawet wielokrotnie ze swoimi byłymi itd.. Zachowujesz się troszkę jakby to czy on ma status "wolny" czy "zajęty" i brak waszych wspólnych fotek było wyznacznikiem jego miłości. Troszkę bez sensu. BTW, Fb to nie wszystko, lepiej zwróć uwagę na to jak Cię traktuje "na żywo" i jakie są wasze relacje a nie na pierdoły bez znaczenia.
maLYna
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 16 lis 2012, o 15:28

Re: Jego fb

Postprzez elzbieta45 » 25 lis 2012, o 07:40

Tak ludzie dorosli a zachowuja sie jak dzieci . Widocznie w tej parze nie ma innych problemow jak tylko zwady o konta portalowe .Przeciez jest to dla ludzi tylko trzeba z tego umiejetnie korzystac , umiec oddzielic .Problemy dnia codziennego sa inne . a w zwiazku wiernosc i zaufanie to podstawa na tym buduje sie zwiazek bo gdy tego nie ma to taki zwiazek nie ma zadnych szans
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: Jego fb

Postprzez Cube » 25 lis 2012, o 11:11

Do maLYna » dzisiaj, o 00:58

Nie sadzę że ja jestem dziecinna, wyobraź sobie ze to mi nic nie wolno, ja nie mogę mieć numerów telefonów na komórce, ja nie mogę mieć portali, ja nie mogę spotykać się z kolegami.... jeśli mi nie wolno, to dlaczego mu wolno ?
Cube
Miła Kobietka
 
Posty: 53
Dołączył(a): 7 paź 2012, o 15:40

Re: Jego fb

Postprzez elzbieta45 » 25 lis 2012, o 11:45

odejdz bo na dłuzsza mete niema sensu byc niewolnikiem
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: Jego fb

Postprzez Armigor » 25 lis 2012, o 15:03

Próbowałaś sobie to z nim wyjaśnić? Dla mnie nie jesteś dziecinna, dziecinadą faktycznie w związkach są kłótnie o fb czy nk, jednak ja tez bym czuła sie oszukana na twoim miejscu.
Ja mam profil na fb,mój mąż również ale nigdzie nie ukrywamy faktu iż jesteśmy parą bo po co to ukrywać? Moja koleżanka też tak pisała z niby kolegą na nk i okazało się że jest w ciąży tyle że nie ze swoim chłopakiem.
Armigor
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 834
Dołączył(a): 23 wrz 2012, o 21:51

Re: Jego fb

Postprzez elzbieta45 » 25 lis 2012, o 15:18

w ciaze to raczej nie zaszla przez internet czy jakis inny portal . nierozumiem takiego zachowania jesli ktos chce zdradzic to zdradzi i to nie musi byc przez portal . a kazda dojzała powazna osoba ma prawo do tego , a ze swoimi partnerami trzeba byc szczerym i uczciwim bo na tym polega zwiazek dwojga ludzi zaufanie . a jeli nie ma tego w zwiasku i sie nie ufa to tez niema szans na udany zwiazek bo zawsze bedzie ALE
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: Jego fb

Postprzez Armigor » 25 lis 2012, o 15:33

elzbieta45 napisał(a):w ciaze to raczej nie zaszla przez internet czy jakis inny portal .


Nie tak niewinnie nazywała swoją znajomość z kolegą tłumaczyła że to tylko stary kolega dawno sie nie widzieli i chce z nim popisać jak widać było inaczej
Armigor
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 834
Dołączył(a): 23 wrz 2012, o 21:51

Re: Jego fb

Postprzez elzbieta45 » 25 lis 2012, o 15:49

nie kochała tak swojego partnera bo dopusciła sie zdrady ale to nie wina portali społecznosciowych . przeciez dorosła osoba wie co robi i ponosi odpowiedzialnosc za to jaki co robi i postepuje . tylko to prawda ze po takich przezyciach rodza sie pytania i ludzie staja sie nieufni
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: Jego fb

Postprzez Masjaa » 25 lis 2012, o 16:02

Jak to nie możesz mieć konta ? a co to ubezwłasnowolniona jesteś, nie możesz sama o sobie decydować.... czegoś tu nie rozumiem, on ma fb a Ty nie nie możesz ?? super układ nie ma co... poza tym uważam, że prowadzenie życia na fb , sprzedawanie swojej prywatności jest z deka żenujące... to nie jest żaden wyznacznik. ja nie wyobrażam sobie bycia z takim facetem...
Masjaa
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 529
Dołączył(a): 19 lut 2012, o 14:03

Re: Jego fb

Postprzez elzbieta45 » 25 lis 2012, o 16:22

popieram . Jestesmy wolnymi ludzmi i nie moze nam nikt niczego zabronic czy nakazac . A afiszowanie sie zyciem prywatnym na portalach jest zenujace
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: Jego fb

Postprzez wiolka33 » 25 lis 2012, o 16:26

No właśnie, a gdzie partnerstwo i zaufanie?

wiolka33
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 25 lis 2012, o 16:23

Re: Jego fb

Postprzez Armigor » 25 lis 2012, o 21:27

Oczywiście że to nie wina portali
Armigor
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 834
Dołączył(a): 23 wrz 2012, o 21:51

Re: Jego fb

Postprzez elzbieta45 » 26 lis 2012, o 19:29

tak to osoby sa winne jak szukaja skoku w bok to go znajda wszedzie i poza portalami . Ale tez nie mozna dac soba ponizac czy siebie ubezwłasnowolnic przez partnera .
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: Jego fb

Postprzez kokkosowa » 28 lis 2012, o 16:02

dziewczyno daruj sobie taki związek,jak widać nie jest ten jeden jedyny.
kokkosowa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 27 lis 2012, o 18:23

Re: Jego fb

Postprzez Niebieska » 1 gru 2012, o 11:12

Nie mam pojecia co Ci poradzić.. Ja ze swoim partnerem mam wspólny profil na fb ;-)
Wspólne zdjęcia z wakacji, wspólnych znajomych. Jednakże jest zasada - ja nie czytam jego wiadomości a on moich.

Znamy swoje hasła na gg, emaila, konta bankowe..

Może i u Was wspólny profil to byłoby jakieś rozwiązanie... ;)

Obrazek
Niebieska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 1 gru 2012, o 10:43

Re: Jego fb

Postprzez elzbieta45 » 1 gru 2012, o 11:32

osoby ktore w sposob zaborczy chca zabraniac komus pewnych rzeczy zazwyczaj jest tak ze sami maja cos do ukrycia i aby sie nie wydało sa nieuczciwi podług drugiej osoby . i nie widza co to jest zaufanie a to jest podstawa
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Chwastek, Google [Bot]