Orientalne dodatki

Nie wiesz w co się ubrać? Zastanawiasz się jakie panują trendy w modzie? W tym dziale odpowiemy Ci na wszystkie pytania związane z modą.

Orientalne dodatki

Postprzez olucha » 16 sie 2012, o 22:43

Hej dziewczyny,

A co myslicie o orientalnych dodatkach do codziennego stroju? To niesamowite jak kolczyki (np. piórka, lub duże koła tzw. GONGI:P) lub duże wisiorki potrafią nadać klasy najzwyklejszemu out fitowi !

Na pewno w każdym z Waszych miejsc zamieszkania znajduje się jakiś India Shop - natomiast ja polecam sieć sklepów LOKAAH :serca: :serca - prowadzą również działaność wysyłkową:

treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
olucha
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 16 sie 2012, o 22:35

Re: Orientalne dodatki

Postprzez Natasha » 17 sie 2012, o 10:44

Dużo jest teraz takiej biżuterii;) Sama przeglądając biżuterię w swoim ulubionym sklepie internetowym z dodatkami co chwilę natrafiałam na kolczyki z piórkami, nawet ładne;) Jeśli ktoś takich szuka to warto zajrzeć do sklepu internetowego Galerii Artystycznej KuferArt:)
Natasha
 

Re: Orientalne dodatki

Postprzez chwistas » 17 sie 2012, o 19:32

nie tylko dodatki bo główne elementy garderoby typu szarawary również bardzo mocno polecam. Ogólnie styl indyjski, zazwyczaj pomieszany z czymś współczesnym daje bardzo fajny efekt. A ten sklepik lokaah -super :D
chwistas
 

Re: Orientalne dodatki

Postprzez Oczarovana_pl » 18 sie 2012, o 12:28

Pięknie wygladaja takie dodatki. Trzeba je oczywiscie umiec nosic, ale raczej zawsze dodaja uroku. Ubielbiam dlugie kolczyki;)
Oczarovana_pl
Miła Kobietka
 
Posty: 43
Dołączył(a): 26 lip 2012, o 15:57

Re: Orientalne dodatki

Postprzez SheMorka » 20 sie 2012, o 15:55

Jak najbardziej - jestem otwarta na takie propozycje ;-)



olucha napisał(a):Hej dziewczyny,

A co myslicie o orientalnych dodatkach do codziennego stroju? To niesamowite jak kolczyki (np. piórka, lub duże koła tzw. GONGI:P) lub duże wisiorki potrafią nadać klasy najzwyklejszemu out fitowi !

Na pewno w każdym z Waszych miejsc zamieszkania znajduje się jakiś India Shop - natomiast ja polecam sieć sklepów LOKAAH :serca: :serca - prowadzą również działaność wysyłkową:

treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować

SheMorka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 25
Dołączył(a): 4 lip 2012, o 15:43

Re: Orientalne dodatki

Postprzez natka1234 » 22 wrz 2012, o 21:31

Uwielbiam orientalne dodatki! szczególnie kolczyki :)

Moda i Uroda- Odkrywaj swoje inspiracje z Stylowi.pl
natka1234
Miła Kobietka
 
Posty: 69
Dołączył(a): 19 wrz 2012, o 20:06

Re: Orientalne dodatki

Postprzez olucha » 25 wrz 2012, o 15:10

Właśnie - szarawary! świetnie się komponują nawet ze zwykłą koszulką, poza tym, widziałam też kobiety, które noszą je jako kombinezon. To zależy od figury ale w większości wyglądają nawet dobrze :)

A co do piórek - uwielbiam takie stylizowane jako prawdziwe Pawie piórko !
olucha
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 16 sie 2012, o 22:35

Re: Orientalne dodatki

Postprzez lia23 » 25 wrz 2012, o 16:18

biżuteria orientalna jest super:) mi bardzo podobają się kolczyki z piórek właśnie:)
lia23
 

Re: Orientalne dodatki

Postprzez karmalina » 26 wrz 2012, o 11:08

Lubię biżuterię orientalną, a LOKAAH można ją nabyć za śmieszne pieniądze.Kiedyś trafiłam na okres wyprzedaży - sklep chyba chciał wymienić cały asortyment i kolczyki można było kupić już za 2-3 zł :happy

Ko­bieta łat­wiej przyz­na, że nie ma rac­ji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma.
Avatar użytkownika
karmalina
Miła Kobietka
 
Posty: 52
Dołączył(a): 18 wrz 2012, o 09:14
Lokalizacja: Gdynia

Re: Orientalne dodatki

Postprzez SagalaBizuteria » 30 wrz 2012, o 14:15

Karmalina widzę, że jesteś z Gdyni :) jeśli będziesz szukała czegoś oryginalnego zajrzyj na naszą stronkę a odebrać możesz na miejscu :) może i cenowo nie jesteśmy tak tani jak Lookah ale mamy jednak trochę inny asortyment ;)

Avatar użytkownika
SagalaBizuteria
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 20 wrz 2012, o 23:54

Re: Orientalne dodatki

Postprzez Oczarovana_pl » 1 paź 2012, o 16:27

Ogólnie rzecz biorąc można powiedzieć,że biżuteria w takim stylu ma w sobie coś magicznego i jestem jak najbardziej za. To oczywiście kwestia gustu,ale podoba mi się.
Oczarovana_pl
Miła Kobietka
 
Posty: 43
Dołączył(a): 26 lip 2012, o 15:57

Re: Orientalne dodatki

Postprzez jacobs » 2 paź 2012, o 15:28

Oczarovana_pl napisał(a):Ogólnie rzecz biorąc można powiedzieć,że biżuteria w takim stylu ma w sobie coś magicznego i jestem jak najbardziej za. To oczywiście kwestia gustu,ale podoba mi się.

Ja też gustuję w takiej biżuterii, ale raczej na jakieś wyjście. W dniu codziennym raczej nie myślę o biżuterii, tylko wybieram tradycyjne ubrania.
jacobs
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 1 paź 2012, o 15:28

Re: Orientalne dodatki

Postprzez karmalina » 2 paź 2012, o 16:13

SagalaBizuteria dzięki zaraz przejrzę waszą stronkę. Żeby nie było, kolczyki droższe niż 5 zł też kupuję :happy

Ko­bieta łat­wiej przyz­na, że nie ma rac­ji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma.
Avatar użytkownika
karmalina
Miła Kobietka
 
Posty: 52
Dołączył(a): 18 wrz 2012, o 09:14
Lokalizacja: Gdynia

Re: Orientalne dodatki

Postprzez deneris90 » 4 paź 2012, o 11:42

Uwielbiam biżuterię w stylu orient, etno i hippie. Jest bardzo oryginalna, zwraca uwagę i potrafi urozmaicić każdą stylizację :)

deneris90
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 4 paź 2012, o 11:33

Re: Orientalne dodatki

Postprzez ivi120 » 5 paź 2012, o 15:08

Tutaj jest kilka ciekawych orientalnych dodatków: peruart.pl.

ivi120
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 5 paź 2012, o 15:02

Re: Orientalne dodatki

Postprzez SagalaBizuteria » 6 paź 2012, o 18:07

Karmelina Zapraszamy w takim razie serdecznie :) w sezonie można było nas spotkać np na festiwalu Globaltica. W Peruart kupowałam swojego czasu gdy jeszcze sama nie ściągałam biżuterii z Peru :) dlatego starałam się i będę starać aby nie mieć tylko tego co oni aby nie robić "brzydkiej" konkurencji :) sama byłam zawsze zadowolona z zakupów u nich :)

Avatar użytkownika
SagalaBizuteria
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 20 wrz 2012, o 23:54

Re: Orientalne dodatki

Postprzez aga.ta » 14 paź 2012, o 18:08

nie potrafię przejść obojętnie i minąć taki sklep ;) sam fakt, że dodatki czy biżuteria nie są drogie, powoduje, że kupuję dużo za dużo... cóż, nic na to nie poradzę, że jak nie mam chociaż kolczyków, zimno mi w uszy ;)
Avatar użytkownika
aga.ta
Miła Kobietka
 
Posty: 94
Dołączył(a): 4 paź 2012, o 15:24

Re: Orientalne dodatki

Postprzez Oczarovana_pl » 2 lis 2012, o 13:41

W sklepach internetowych wybór jest zdecydowanie największy i warto szukać właśnie tam. Teraz zresztą można też liczyc na fajne promocje,rabaty.
Oczarovana_pl
Miła Kobietka
 
Posty: 43
Dołączył(a): 26 lip 2012, o 15:57

Re: Orientalne dodatki

Postprzez ani-kk » 2 gru 2012, o 12:28

Nie trzeba zaraz sięgać po orientalne wzory. cudze chwalicie, swojego nie znacie ;)
Coraz częściej spotyka się ludowe akcenty, podobaja się Wam?
https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =3&theater
ani-kk
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 2 gru 2012, o 12:20
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot]