tabletki anty

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

tabletki anty

Postprzez grejfrutek » 28 lis 2012, o 10:55

wspólzyje z chlopakiem od jakiegos czasu i do tej pory uzywalismy tylko prezerwatyw. tyle razy balam sie ze jestem w ciazy ze postanowilismy ze zaczene brac tabletki. duzo o nich czytalam i do tego moja kolezanka mnie nastraszyla ze jesli lekarz mi je zle dobierze to to bedzie nieskuteczne. czy to prawda?? ;)
grejfrutek
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 28 lis 2012, o 10:48

Re: tabletki anty

Postprzez młoda.kobieta » 3 gru 2012, o 19:36

Lekarz powinien zrobić Ci kilka badań oraz przeprowadzić z Tobą wywiad zanim przepisze Ci odpowiednie tabletki. Osobiście nie znam przypadku aby po tabletkach przepisanych przez lekarza było coś nie tak z organizmem. Ja osobiście biorę je już 3 lata i jestem bardzo zadowolona :D Nie przytyłam, libido nie spadło, nie używamy dodatkowych zabezpieczeń bo biorę je regularnie. Także nie mam na co narzekać, a tylko cieszyć się że nie trzeba pamiętać o prezerwatywach tylko raz dziennie o tabletkach. Jeśli nie spróbujesz i nie porozmawiasz z lekarzem to się nie dowiesz, ponieważ na każdy organizm tabletki działają inaczej :)
młoda.kobieta
Miła Kobietka
 
Posty: 61
Dołączył(a): 3 gru 2012, o 18:24
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników