bez zabezpieczenia

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

bez zabezpieczenia

Postprzez Cube » 4 gru 2012, o 01:03

Kochaliśmy się już wiele razy, bez zabezpieczenia, raz pękła nam prezerwatywa i sperma dostała się tam gdzie dostać się niby powinna. Nie chcę być narazie w ciąży, i bardzo się bałam bo było wiele sytuacji gdzie zbliżenie było a zabezpieczenia nie. Było to np dwa dni przed okresem, lub dwa dni po okresie. Wszystko dobrze, w ciąży nie jestem no ale czy to nie czerwona lampka dla mnie ?, Mam 24 lata, współżyję od dwóch lat, czy ja jestem bezpłodna, czy to jest czas żeby coś już w tym kierunku zrobić, martwię się.
Cube
Miła Kobietka
 
Posty: 53
Dołączył(a): 7 paź 2012, o 15:40

Re: bez zabezpieczenia

Postprzez Lena20 » 4 gru 2012, o 01:59

spokoooojnie :) ja się kocham ze swoim facetem od 6 miesięcy bez zabezpieczenia i nic się nie dzieje :) a seks jest całkiem w pełni :) nie martw sie wszystko będzie wporządku :)

Lenkaaaa ;**
Lena20
Miła Kobietka
 
Posty: 90
Dołączył(a): 28 lis 2012, o 02:36

Re: bez zabezpieczenia

Postprzez Cube » 4 gru 2012, o 17:36

No właśnie problem w tym że ja się zaczynam martwić, bo boję się że mogę być bezpłodna...ale dziecka jeszcze nie chcę mieć. Więc skąd mój niepokój Xd
Cube
Miła Kobietka
 
Posty: 53
Dołączył(a): 7 paź 2012, o 15:40

Re: bez zabezpieczenia

Postprzez Cube » 6 gru 2012, o 10:26

Bardzo proszę o rady, nie wiem co mam sobie myśleć, boję się ...
Cube
Miła Kobietka
 
Posty: 53
Dołączył(a): 7 paź 2012, o 15:40
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]