zaparcia

Znasz jakąś dietę cud? Schudłaś i chcesz się pochwalić i pomóc innym kobietkom? Wszystko na temat odchudzania i zdrowych diet piszemy tutaj.

Re: zaparcia

Postprzez agusnysa » 30 maja 2011, o 16:29

fajnie:) a ja za to kocham palic te swinstwo hehe
agusnysa
 

Re: zaparcia

Postprzez mikiqu » 11 cze 2011, o 19:21

hmm sposobów jest wiele np:
- wzbogacić dietę w błonnik (np. makaron pełnoziarnisty, odpowiednie pieczywo) i dużo pić
- Colon C z apteki (polecił mi lekarz, to jest błonnik, działa całkiem nieźle, była to pierwsza rzecz która mi naprawdę pomogła)
- zielona herbata (trochę pomaga, ale jeśli problem jest duży to nie wystarczy. Mimo wszystko warto pić, bo to samo zdrowie)
- łykać probiotyki (bardzo poprawia się flora jelitowa czy jak to się nazywa i efekty naprawdę są duże - ja brałam Multilac)
- z apteki bądź rossmana Xenea Regular Plus (fajne tabletki do rozgryzania, bardzo mi pomagały, ale chwilowo je porzucam i szukam tańszej alternatywy)
- teraz testuje też herbatkę "Zioła Mnicha" czy jakoś tak od Bioactive, na razie jest ok, chyba pomaga.

Niestety głównym winowajcą jest najczęściej dieta oraz wrodzone predyspozycje(geny). Ja się męczyłam długo, zeby osiągnąć jakiś zadowalający poziom.
mikiqu
 

Re: zaparcia

Postprzez babyisback » 23 cze 2011, o 13:40

Muszę przyznać, że fajki faktycznie potrafią ruszyć, zwłaszcza ta pierwsza z rana :D
babyisback
 

Re: zaparcia

Postprzez Arowana14 » 29 cze 2012, o 15:48

Zaparcia są wynikiem działania toksyn, które są dla naszego organizmu trujące.
Aby zapobiec tym znienawidzonym przez nas wszystkich objawom, mogę Ci polecić Zestaw "Oczyszczenie jelit" Firmy CaliVita. Zestaw składa się z dwóch preparatów: Liquid Chlorophyll - jest to wewnętrzny dezodorant, kompleksowo oczyszcza krew i jelita oraz Nopalin, zawierający błonnik. Oba te produkty pozwolą Ci oczyścić organizm z toksyn i metali ciężkich, oczyszczą krew oraz usuną chorobotwórcze bakterie i wirusy, a co za tym idzie pozbędziesz się zaparć czy niechcianych gazów. Są to bardzo skuteczne produkty. Gwarantuję, że po ich użyciu pozbędziesz się problemu raz na zawsze. Tutaj masz adres strony, z której ja sama zamawiałam ten zestaw: http://naturalnie24.pl/sklep,16,108,zes ... anie-jelit
Arowana14
 

Re: zaparcia

Postprzez ewelina123 » 2 lip 2012, o 16:34

Luśka napisał(a):czy macie jakiś sprawdzony sposób na szybszą przemianę materii?


Witam wszystkich

Ja jako takim problemów z zaparciami nie mam ale Luśka mogę Ci polecić Laktulosum w syropie. Pije się w zależności od stopnia zaparć łyżkę lub dwie. Przeczyszcza organizm w sposób naturalny ( nie szkodzi na żołądek) możesz to kupić w aptece bez recepty kosztuje to ok. 10 zł w zaokrągleniu :)

Spróbuj :) pozdrawiam

Obrazek
Avatar użytkownika
ewelina123
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 24 cze 2012, o 15:18

Re: zaparcia

Postprzez mastylla » 7 lip 2012, o 23:24

Mielony len. 3 łyżeczki wsypać do kubka, zalać wrzątkiem, jak wystygnie wypić i skonsumować powstały klajster. Apetycznie nie wygląda, smaczne nie jest ale przede wszystkim skuteczne! Polecam. Na mnie działa tylko to :)

http://perelkowy-swiat.ptaknet.pl/ - blog o kosmetykach i nie tylko. Zapraszam.
mastylla
Miła Kobietka
 
Posty: 35
Dołączył(a): 7 lip 2012, o 00:22

Re: zaparcia

Postprzez kaśk_a » 10 lip 2012, o 12:22

Ja nie mogę narzekać na przemianę materii :) Ale kiedy zdarzają mi się zaparcia, najlepiej działa na mnie zjedzenia jabłka albo gruszki:) Proste, ale skuteczne:)

Triphala - stopniowy, ale długotrwały efekt:)
kaśk_a
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 10 lip 2012, o 11:53

Re: zaparcia

Postprzez iw_iwona » 3 paź 2012, o 23:20

Ja stosuję RECTANAL. Oczywiście nie codziennie bo jest to środek, który przyjmuje się sporadycznie - gdy już ani dieta ani szklanka wody nie pomaga. Jest naprawdę skuteczny.
iw_iwona
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 3 paź 2012, o 09:37

Re: zaparcia

Postprzez brainiac36 » 28 paź 2012, o 14:13

pić ziółka, liść senesu :)
brainiac36
 

Re: zaparcia

Postprzez domenico_scarlatti » 10 gru 2012, o 13:30

Mi bardzo pomogły suszone owoce i owsianka na mleku kazdego rana :)
domenico_scarlatti
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 21 lis 2012, o 16:37
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]