Czy wasi faceci też są pesymistami?

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Czy wasi faceci też są pesymistami?

Postprzez Raziel » 10 gru 2012, o 15:03

Strasznie denerwuje mnie w moim mężczyźnie to, że jest okropnym pesymistą i na wszystko patrzy z obojętnością. Ostatnio nawet zaczął na mnie się złościć, że jestem lekkoduchem i mam pozytywną energię, że ciągle mu powtarzam – będzie dobrze. Nienawidzę martwić się na zapas, a rano zawsze wstaję uśmiechnięta. Bo skoro nie mam powodów do smutków, to po co się smucić? Strasznie mnie to w nim denerwuje – zero pozytywnej energii. Czy wasi faceci też są czasami takimi pesymistycznymi bucami? Jeśli tak, to podzielcie się jakie są wasze sposoby, żeby chociaż trochę to w nich zmienić i ich rozruszać.
Raziel
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 8 gru 2012, o 12:05

Re: Czy wasi faceci też są pesymistami?

Postprzez kamajarecka » 10 gru 2012, o 15:42

Mojemu fecetowi zdaza się być pesymistą i strasznie mnie to denerwuje. Myślę, że najlepszym sposobem jest rozmowa, rozmowa i jeszcze raz rozmowa. Musisz mu dać do zrozumienia że nie dziala na Ciebie dobrze takie jego zachowanie.
kamajarecka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 10 gru 2012, o 15:17

Re: Czy wasi faceci też są pesymistami?

Postprzez Raziel » 11 gru 2012, o 16:35

Rozmowa nic nie pomaga, szczerze mówiąc. Ciągle powtarza te swoje - muszę stąpać twardo po ziemi, ktoś tu musi nosić portki. Dałam mu nawet taki artykuł do przeczytania - http://www.netporady.pl/artykuly/psycho ... e-okularya ale stwierdził, że nie ma na to czasu, bo musi zarabiać kasę. Ja rozumiem, że pieniądze są ważne, ale bez przesady. Czasami warto uśmiechnąć się bez celu, bo np. słońce świeci za oknem.
Raziel
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 8 gru 2012, o 12:05
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], csdftt, Google [Bot]