czy to ciąża

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

czy to ciąża

Postprzez Admka11 » 30 lis 2012, o 09:28

otuż w 2004r urodziłam synka drogą cesarkową.W 2010r ponownie zazłam w ciążę niestety poza maciczną ,ale naszczęście obyło się bez operacji.Z narzyczonym nie stosuję anty koncepcji itp..05.11.2012r miałam okres trwał do 09.11.po ok a tyg dostałam zachcianki -były dziwne na widok jedzenia stawałam się syta a z braku głodna szło z tym napady nerwów płacz śmiech itp..na zajutrz zaraz po wstaniu z łóżka czułam się zmęczona senna jak nigdy bym nie spała i byłam strasznie blada ,ale trwało to 1dzień .24 dostałam plamienia (słabe i skąpe)trwały do 27.11 zrobiłam test ciążowy wynik okazał się być negatywny test powturzyłam następnego dnia i bez zmian.28 pojawiło się znów plamienie ale trwało to z sekundę i już nie wracają .Nurtuje mnie pytanie czy to ciąża ?mimo negatywnego testu?i czemu takie mam dziwne objawy
Admka11
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 30 lis 2012, o 09:27

Re: czy to ciąża

Postprzez Admka11 » 30 lis 2012, o 09:52

:baby
Admka11
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 30 lis 2012, o 09:27

Re: czy to ciąża

Postprzez ewii22 » 30 lis 2012, o 20:08

Wydaje mi się że nie powinnaś, zrób test po tygodniu spodziewanego okresu powinien być juz wiarygodny. Spóźnienie okresu bierze się takżę ze stresów nie dospaniia itp. a nie które dziewczyny mają lekkie plamienie przed okresem. Może pójdziesz do ginekologa?
ewii22
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 27 lis 2012, o 20:25

Re: czy to ciąża

Postprzez Olanda » 2 gru 2012, o 09:37

To mogą być zaburzenia hormonalne, przeziębienie, przemęczenie, dosłownie wszystko

Zrób test po tygodniu, jak znów negatywny, to nie myśl, nie zadręczaj się

albo po rpostu idź do lekarza

Olanda
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 2 gru 2012, o 09:27

Re: czy to ciąża

Postprzez kura » 6 gru 2012, o 13:47

Zgadzam się z Olandą. Negatywny wynik testu nie przesądza o niczym, prawdziwą pewność uzyskasz po badaniu lekarskim. Ale jeśli męczą cię zaburzenia snu, przeczytaj artykuł, który znalazłam na Dzidziusiowie: [url=Zgadzam się z Olandą. Negatywny wynik testu nie przesądza o niczym, prawdziwą pewność uzyskasz po badaniu lekarskim. Ale jeśli męczą cię zaburzenia snu, przeczytaj artykuł, który znalazłam na Dzidziusiowie: http://dzidziusiowo.pl/ciaza-i-porod/ci ... nu-w-ciazy. Może informacje w nim zawarte okażą się pożyteczne.
]http://dzidziusiowo.pl/ciaza-i-porod/ciaza/187-zaburzenia-snu-w-ciazy[/url]. Może informacje w nim zawarte okażą się pożyteczne.

Pozdrawiam,
Kura ;)

Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Avatar użytkownika
kura
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 29 lis 2012, o 10:46

Re: czy to ciąża

Postprzez helka » 11 gru 2012, o 22:26

Ja też bym się opowiadała za wizytą u jakiegoś specjalisty, może nawet prywatnie, bo do państwowej służby zdrowia coś nie mam zaufania po tym co się ostatnio wyrabia.Moim zdaniem lepiej zapłacić i mieć przynajmniej pewność na czym się stoi. Osobiście leczę się w placówce o nazwie Medicover, tam wykupiłam sobie ten pakiet poród z położną. Życzę zdrówka!
helka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 20 gru 2011, o 21:45
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]