Gdy chłopak jest nieaktywny

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Gdy chłopak jest nieaktywny

Postprzez sylwia1991 » 27 sty 2012, o 11:33

Dziewczyny mam problem. Jestem w związku na odległość. Widuje się ze swoim partnerem na wakacje i święta. Ale gdy jesteśmy razem tzw kładziemy się spać mój chłopak jest bardzo oschły. W dzień pracuje z ojcem i załatwia dużo spraw i zawsze idzie spać. Poza tym jego wymówki są takie ze jest zmęczony albo ze mam bardzo nie regularny okres i on potem nie chce myśleć ze jestem w ciąży. A wiadomo ze potrzebuje dużo czułości gdy jesteśmy razem bo później nie widzimy się trze miesiące. Co mam robić?? Mówiłam mu ze jest nie czuły ale nie bierze sobie tego do serca. Nie chce już pierwsza ręki wyciągać. kiedyś był inny nie aż tak oschły. A może tylko robię problem z niczego?? co myślicie.
Avatar użytkownika
sylwia1991
Fajna Kobietka
 
Posty: 193
Dołączył(a): 26 sty 2012, o 20:16

Re: Gdy chłopak jest nieaktywny

Postprzez tosia » 27 sty 2012, o 11:56

Kurcze no widocznie taki jego charakter. Może trochę się nie dobraliście pod względem okazywania sobie czułości. Uważam, że powinniście poważnie porozmawiać, i powiedzieć o swoich oczekiwaniach. Trzeba by było iść na jakis kompromis, niech on się postara być trochę bardziej czuły, a ty staraj się mu nie zrzędzić jak Ci za mało pieszczot. Tylko pewnie ciężko będzie mu przetłumaczyć, że dla Ciebie taka sytuacja, to problem bo dla niego to pewnie jakas bzdura i nie rozumie Cię.
tosia
 

Re: Gdy chłopak jest nieaktywny

Postprzez sylwia1991 » 27 sty 2012, o 12:02

No właśnie. Bo gdy mu o tym mowie to spływa to po nim. Tylko ze kiedyś był inny. Może po prostu u nas już tak będzie ze to ja będę wychodzić z inicjatywą ale to się w końcu znudzi. Chciała bym czasem zęby mnie zaskoczył mile. ehhhh te chłopy
Avatar użytkownika
sylwia1991
Fajna Kobietka
 
Posty: 193
Dołączył(a): 26 sty 2012, o 20:16

Re: Gdy chłopak jest nieaktywny

Postprzez tosia » 27 sty 2012, o 12:34

No i to jest najgorsze, że dopóki chłop nie pojmie że Ty potrzebujesz bliskośco, że jest to dla Ciebie ważne to nic nie zdziałasz. Na początku pewnie była fascynacja, stąd więcej inicjatywy było z Jego strony. Teraz On po prostu jest sobą, i widocznie nie jest zbyt czułym typem człowieka, no czasami tak bywa, taki charakter. Wierzę, że Ci z tym ciężko..no ale chyba musisz to zaakceptować.
tosia
 

Re: Gdy chłopak jest nieaktywny

Postprzez sylwia1991 » 27 sty 2012, o 12:53

Ehhhhh będę musiała z nim dyzo o tym rozmawiać. A jeśli i to nie pomorze to chyba będę musiała to zaakceptować.
Avatar użytkownika
sylwia1991
Fajna Kobietka
 
Posty: 193
Dołączył(a): 26 sty 2012, o 20:16

Re: Gdy chłopak jest nieaktywny

Postprzez mpmania » 27 sty 2012, o 15:49

Mój chłopak też był kiedyś nieaktywny. uprawialiśmy seks raz na miesiąc.pogadałam z nim o tym i teraz już muszę tylko w nim podniecić chęć na seks.ja to robię tak,mówię do niego czułe słówka i powoli zaczynam go rozbierać.potem całuje go.on zaczyna mnie rozbierać i lecimy pod prysznic.pod prysznicem on maca moje piersi,ja jego pośladki,przy tym się całujemy gdyż stoję do niego tyłem.z prysznica leci ciepła woda.on namydla swoją rękę ja w tym czasie nakładam mu delikatnie prezerwatywe.on swoją namydloną rękę wkłada mi pomiędzy moje pośladki.pieści je.całując się,masując i piesząc dochodzimy do łóżka.on wkłada do mojej szparki swój palec.pieści moją cipk*,potem robimy pozycję na pieska i 69.leże na nim.on wylizuje moją cipk* ,ja sse jego kuktas*.jesteśmy spoceni i zmęczeni więc znów idziemy pod prysznic.robimy to co na początku potem on wkłada swojego kuktas* do mojej cipk*.zaczynam go ujeżdżać.czujemy się świetnie.potem różne pieszczoty potem znów go ujeżdżam i kończmy tym że ja go myje a on mnie.potem idziemy do łóżka i tam się pieścimy i całujemy.tak mniej więcej wygląda nasz seks.teraz seks uprawiamy 3razy dziennie albo nawet częściej. Radzę ci: porozmawiaj z nim albo rozbudź w nim ochotę na seks. Pozdrawiam i mam nadzieję że twój chłopak poczuje ochotę na seks i będziecie przeżywać razem cudowne chwile.

Uśmiech na twarzy a w sercu ból to najtrudniejsza z ludzkich ról.
mpmania
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 27 sty 2012, o 13:36

Re: Gdy chłopak jest nieaktywny

Postprzez sylwia1991 » 27 sty 2012, o 16:11

No nie musiałaś tak dokładnie tego opisywać. heh Nie oto mi chodziło. Ja wiem ze jak ja zacznę to będziemy się kochać. Mi chodziło o to żeby on wyszedł z inicjatywą bo takie ciągłe zaczynanie to się w końcu nudzi. Czasem fajnie jest być zaskoczoną :)
Avatar użytkownika
sylwia1991
Fajna Kobietka
 
Posty: 193
Dołączył(a): 26 sty 2012, o 20:16

Re: Gdy chłopak jest nieaktywny

Postprzez mpmania » 27 sty 2012, o 17:04

To możesz czekać wieki,ale porozmawiaj z nim w wolnej chwili,gdy on będzie miał czas i ty np. pójdź z nim do KFC i tam mu powiedz co czujesz.może pomoże.podkreślam może!

Uśmiech na twarzy a w sercu ból to najtrudniejsza z ludzkich ról.
mpmania
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 27 sty 2012, o 13:36

Re: Gdy chłopak jest nieaktywny

Postprzez nina19 » 10 sie 2012, o 11:31

Nie chcę Cię martwić, ale skoro wcześniej był czuły itp. a teraz wręcz przeciwnie, to musi być jakiś powód.
Może po prostu miłość wygasa?
Może nie chce dłużej takiego związku na odległość , lub ma kogoś.
Powiedz mu co myślisz, że powinien czasem o tobie pomyśleć , a nie tylko o sobie.
nina19
 

Re: Gdy chłopak jest nieaktywny

Postprzez kura » 6 gru 2012, o 13:53

a może spróbuj go czymś zaskoczyć? Z doświadczenia wiem, że rutyna nuży... Jeśli to nie przyniesie efektów to spróbuj z nim porozmawiać

Pozdrawiam,
Kura ;)

Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Avatar użytkownika
kura
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 29 lis 2012, o 10:46

Re: Gdy chłopak jest nieaktywny

Postprzez Natalia Sabała » 12 gru 2012, o 18:40

sylwia1991 napisał(a):Dziewczyny mam problem. Jestem w związku na odległość. Widuje się ze swoim partnerem na wakacje i święta. Ale gdy jesteśmy razem tzw kładziemy się spać mój chłopak jest bardzo oschły. W dzień pracuje z ojcem i załatwia dużo spraw i zawsze idzie spać. Poza tym jego wymówki są takie ze jest zmęczony albo ze mam bardzo nie regularny okres i on potem nie chce myśleć ze jestem w ciąży. A wiadomo ze potrzebuje dużo czułości gdy jesteśmy razem bo później nie widzimy się trze miesiące. Co mam robić?? Mówiłam mu ze jest nie czuły ale nie bierze sobie tego do serca. Nie chce już pierwsza ręki wyciągać. kiedyś był inny nie aż tak oschły. A może tylko robię problem z niczego?? co myślicie.





Moim zdaniem twój chłopak ma nowa dziewczynę w miejscu swojej pracy, ale że nie chce Cię ranić lub jest zwykłym tchórzem. Jeszcze z Tobą nie zerwał.

Natalia Sabała
Miła Kobietka
 
Posty: 41
Dołączył(a): 12 gru 2012, o 17:35
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]