Problem ginekologiczny!!

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

Problem ginekologiczny!!

Postprzez ladyD22 » 2 gru 2012, o 22:24

Dziewczyny Czesc :d mam maly problem?
Od 2 miesiecy nie mam okresu od jakis 3 tyg bola mnie bardzo piersi czasami sie zle czuje,mam zgage od czasu do czasu i zastanawiam sie czy moze to byc cieza? Testu nie robilam poniewaz jakos im nie wierze umowilam sie do lekarza na grudnia. Powiedzcie mi czy mialyscie podobnie?Z gory dziekuje :)
ladyD22
Fajna Kobietka
 
Posty: 101
Dołączył(a): 31 lip 2012, o 10:20

Re: Problem ginekologiczny!!

Postprzez huncwotka » 7 gru 2012, o 23:09

Test ciążowy kosztuje jedynie około 10 zł, a to raczej mało jak na cenę za spokój ducha i upewnienie się, że należy o siebie bardziej dbać ze względu na dzidziusia. Poza tym to całkiem prawdopodobne, że jesteś w ciąży skoro sama wiesz, że jest taka możliwość, a i pojawiły się pewne oznaki. Bez sensu więc czekasz na potwierdzenie lekarza, który pewnie i tak spyta, czy robiłaś test. Tak czy inaczej życzę zdrowia. :)
huncwotka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 7 gru 2012, o 03:19

Re: Problem ginekologiczny!!

Postprzez magdaj » 13 gru 2012, o 12:44

ladyD22 napisał(a):Dziewczyny Czesc :d mam maly problem?
Od 2 miesiecy nie mam okresu od jakis 3 tyg bola mnie bardzo piersi czasami sie zle czuje,mam zgage od czasu do czasu i zastanawiam sie czy moze to byc cieza? Testu nie robilam poniewaz jakos im nie wierze umowilam sie do lekarza na grudnia. Powiedzcie mi czy mialyscie podobnie?Z gory dziekuje :)


Najlepiej udac sie do lekarza ginekologa, bedziesz miec pewnosc. Test tez mozesz zrobic, zawsze bedziesz dzieki temu wiedziec wiecej. Jesli chodzi o ginekologa to Medicover jest w kazdym wiekszym (i wielu mniejszych) miastach http://www.medicover.pl/szpital/319,Ginekologia.htm, umow sie na wizyte, bedziesz wiedziec.
magdaj
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 11 paź 2011, o 14:08
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]