jak mam się zachować?

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

jak mam się zachować?

Postprzez natalia5220 » 12 gru 2012, o 00:15

jestem z moim chłopakiem od kilku ładnych miesięcy. między nami jedyny problem jaki występuje to łóżko. nasze 3 pierwsze zbliżenia kończyły się jego niespodziewanym wytryskiem zaraz po założeniu prezerwatywy, a więc do niczego nie doszło. miał przede mną bardzo długą przerwę i do tego twierdzi, że to przez ten środek zabezpieczenia. on namawia mnie na tabletki, ja jakoś nie jestem przekonana. następnie kilka razy była taka sytuacja, że już było między nami 'gorąco', a on mi mówi, że zapomniał kupić kolejnych gumek. nic by w tym nie było dziwnego, gdyby zapomniał raz, a nie kilka. na początku rzecz jasna pocieszałam go i mówiłam, żeby się nie przejmował, że to kwestia czasu, ale tak szczerze mówiąc to już teraz zaczyna mnie to irytować. zwłaszcza takie gadanie, że zapomniał kupić. no a teraz temat już całkowicie umilkł i zachowujemy się jakby coś takiego jak seks nie istniało. mnie szczerze mówiąc zaczęły nudzić zabawy i gry wstępny, które niczym się nie kończą więc sama też tego unikam. proszę o radę, jak mam się zachować?
natalia5220
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 12 gru 2012, o 00:13

Re: jak mam się zachować?

Postprzez Haribo » 12 gru 2012, o 11:13

Może zrb mu niespodziankę i sama kup prezerwatywy? :)
Przede wszystkim porozmawiaj z nim o tym szczerze..
Ja dopiero niedawno zaczęłam współżyć i również nie przepadam za tym rodzajem zabezpieczenia dlatego postanowiłam wypróbować krążki Nuvaring - mają mniej hormonów niż tabletki i tak nie niszczą żołądka. Musicie wspólnie rozwiązać ten problem, bo to tylko będzie powodowało większe napięcie między wami
Haribo
 

Re: jak mam się zachować?

Postprzez natalia5220 » 12 gru 2012, o 18:57

no właśnie od kilku dni atmosfera jest bardzo napięta :/

nawet sama o tym myślałam, żeby kupić, jednak jakoś dziwnie bym się z tym czuła chyba :D
natalia5220
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 12 gru 2012, o 00:13

Re: jak mam się zachować?

Postprzez Haribo » 13 gru 2012, o 17:23

Ale chodzi Ci o to, że wstydziłabyś się kupić prezerwatywy? Ja ostatnio poszłam z przyjaciółką do tesco, kupiłam gumki i żel intymny - nie stanowiło to dla mnie problemu ;) ale zawsze możesz iść do apteki, gdzie nie będzie ludzi :)
Haribo
 

Re: jak mam się zachować?

Postprzez natalia5220 » 13 gru 2012, o 19:44

raczej bym się nie wstydziła, mam na myśli to, że to on powinien wybrać jakie mu odpowiadają, a po drugie względem niego- że jestem nachalna :/
natalia5220
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 12 gru 2012, o 00:13
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]