idealny partner

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

idealny partner

Postprzez kaja » 4 gru 2012, o 23:23

Witam serdecznie,
Prowadzę aktualnie badania do mojej pracy magisterskiej dotyczące relacji intymnych. Przedmiotem moich badań jest sprawdzenie związku między cechami, które są przez Ciebie pożądane u partnera związku intymnego, a rzeczywistymi cechami, jakie posiada Twój obecny partner. Badam również związek wskazanych przez Ciebie cech z potrzebą bliskości.

Jeżeli zainteresował Panią temat moich badań i ma Pani ochotę mi pomóc to proszę o kontakt mailowy:
[email protected]
kaja
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 23:18

Re: idealny partner

Postprzez juik » 8 gru 2012, o 15:13

Każdy z nas pragnie znaleźć swoją drugą połowę. Tego jedynego, tej jedynej, dzięki któremu pozna, co to szczęście i miłość. Jednak niestety, często zupełnie nie wiemy z jakim typem partnera powinniśmy się związać. Od najmłodszych lat marzymy o księciu z bajki, czy o królewnie. O partnerze atrakcyjnym, pełnym zalet, który kocha nas do szaleństwa.Ponieważ mamy odmienne oczekiwania i różnie wyobrażamy sobie szczęśliwy związek, tak naprawdę każdy myśli o kimś innym. Dla jednych ideałem jest uczuciowy partner, dla drugich-kumpel, z którym nie można się nudzić. Niektórzy potrzebują partnerów uległych, a inni prawdziwych twardzieli.

Moje hobby to inspección técnica de edificios- Pozdrawiam M4r3tika :-)
juik
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 8 gru 2012, o 15:05

Re: idealny partner

Postprzez paralotnia » 8 gru 2012, o 19:15

juik napisał(a):Każdy z nas pragnie znaleźć swoją drugą połowę. Tego jedynego, tej jedynej, dzięki któremu pozna, co to szczęście i miłość. Jednak niestety, często zupełnie nie wiemy z jakim typem partnera powinniśmy się związać. Od najmłodszych lat marzymy o księciu z bajki, czy o królewnie. O partnerze atrakcyjnym, pełnym zalet, który kocha nas do szaleństwa.Ponieważ mamy odmienne oczekiwania i różnie wyobrażamy sobie szczęśliwy związek, tak naprawdę każdy myśli o kimś innym. Dla jednych ideałem jest uczuciowy partner, dla drugich-kumpel, z którym nie można się nudzić. Niektórzy potrzebują partnerów uległych, a inni prawdziwych twardzieli.

Otóż nie każdy. Niektórzy są całościami, a nie połówkami i potrafią żyć samodzielnie. A nawet bywają szczęśliwi nie oczekując, iż królewicz na białym koniu przyjedzie i odmieni życie, które do tej pory było do du... Niektórzy biorą odpowiedzialność za swoje życie. A partnera traktują jako atrakcyjny dodatek do szczęścia, ale nie jako warunek sine qua non tego szczęścia.
paralotnia
 

Re: idealny partner

Postprzez katimati89 » 10 gru 2012, o 16:50

istnieje!!!!!
katimati89
Miła Kobietka
 
Posty: 53
Dołączył(a): 10 gru 2012, o 15:18

Re: idealny partner

Postprzez Qxxina » 12 gru 2012, o 13:57

Cześć ja jestem zainteresowana jeśli jest to nadal aktywne to napisz do mnie wiadomość prywatną. Pozdrawiam.
Qxxina
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 10 gru 2012, o 16:17

Re: idealny partner

Postprzez eDom » 14 gru 2012, o 14:24

Ważne, że partner idealny istnieje:) Cała reszta to nasze imaginacje związane z wpływem popkultury na młode umysły.
eDom
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Babcia, Bing [Bot], Google [Bot], Martidca05, Tearaoverymo