Problem straszny

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Problem straszny

Postprzez sartlu » 13 gru 2012, o 15:52

Witam, jestem mężczyzną dlatego nie powiniem tu być, ale to jest forum kobiet więc proszę o pomoc..
Mam problem. byłem z kobieta 1.5 roku i nagle zerwaliśmy. przez 2 miesiace nie bylismy razem, widywalismy sie ale ostatnio przez tydzien zabiegam o nią, kupuje kwiaty, prezenty, zapraszam na film itd. A ona sie uparła, ze juz nie chce być ze mna, w ogóle.. Pomóżcie mi jak mogę zmienić jej nastawienie? bardzo ją kocham. Przepraszam ją, obiecuje poprawe wszystko robię.. dziewczyna ma 18 lat, ja 19.
sartlu
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 13 gru 2012, o 15:51

Re: Problem straszny

Postprzez Qxxina » 13 gru 2012, o 21:27

Dziewczyna podobnie jak i ty jest młoda chce się wyszaleć, byliście razem przez jakiś okres czasu pytanie kto i dlaczego zerwał? ale ja myślę że dziewczyna po prostu nie szuka stałego związku i chce się bawić wyszaleć.
Qxxina
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 10 gru 2012, o 16:17

Re: Problem straszny

Postprzez Kostek » 14 gru 2012, o 10:26

Jeżeli tylko Ty kochasz, to niestety, ale tracisz czas. Nigdy nie wystarczy miłości jednego dla dwojga. Nawet jeżeli zdecyduje się spróbować, to będzie z Tobą tylko do czasu, aż znajdzie kogoś kogo obdarzy swoim uczuciem.

Dziś wydaje Ci się, że nie ma życia dla Ciebie bez niej. Odpuść sobie. Zacznij nowy etap swojego życia, bez niej, dziś sam, jutro z kimś innym.

Auto zostaw odstaw na www.parkingokecie24.pl i możesz lecieć na wczasy.
Avatar użytkownika
Kostek
Miła Kobietka
 
Posty: 43
Dołączył(a): 3 lis 2012, o 10:08

Re: Problem straszny

Postprzez kamajarecka » 14 gru 2012, o 16:04

pierwsze pytanie które powinnam zadań, zanim cokolwiek doradzę to: Jaki był powód rozstania ??? Jeśli ją zdradziłeś, to wcale się nie dziwie. szczerze powiedziawszy to uwazam, że nic z tego nie będzie jak dwa miesiace ni byliscie razem. Przykro mi :(
kamajarecka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 10 gru 2012, o 15:17
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]