Orgazm przez sen ! :D

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Orgazm przez sen ! :D

Postprzez ladyD22 » 4 gru 2012, o 12:42

Witam :) Ostatnio miewam przez sen orgazmy lechtaczkowe, powiedzcie mi czy to normalne czy wy tez tez tak macie? Ten orgazm jest bardzo silny budzi mnie jestem cala zgrzana spragniona jak bym przezywala dziki namietny seks. moze to smieszne ale ja sie zastanawiam jakie moga byc tego przyczyny?? pozdrawiam :)
ladyD22
Fajna Kobietka
 
Posty: 101
Dołączył(a): 31 lip 2012, o 10:20

Re: Orgazm przez sen ! :D

Postprzez Otoczona » 4 gru 2012, o 12:49

Nigdy tak nie miałam co nie zmiania faktu, że jest to bardzo interesujące i, że chciałabym tak mieć:) Czy to:) napewno orgazm? Może bardzo silna fala podniecenia:) Ale i tak fajnie

Żyć! Nie umierać
Otoczona
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 15 paź 2012, o 11:25

Re: Orgazm przez sen ! :D

Postprzez młoda.kobieta » 4 gru 2012, o 22:24

Skąd ja to znam xD
Też tak mam już kilka lat, mimo że mam bardzo udane życie seksualne. Wspaniale uczucie muszę przyznać, budzę się z jękami i przyjemnymi skurczami. Najczęściej mam jakiś erotyczny sen, ale nie zawsze.
młoda.kobieta
Miła Kobietka
 
Posty: 61
Dołączył(a): 3 gru 2012, o 18:24

Re: Orgazm przez sen ! :D

Postprzez ladyD22 » 4 gru 2012, o 22:27

Nom wlasnie jest to orgazm lechtaczki i jest bardzo intensywny budzi mnie czasami przez sen erotyczny a nie zawsze:D rowniez moje zycie seksualne jest udane ale zastanawiam sie co jest przyczyna ? fantazje ? jakies rozladowania emocjonalne ?? moze ciaza albo cos?
ladyD22
Fajna Kobietka
 
Posty: 101
Dołączył(a): 31 lip 2012, o 10:20

Re: Orgazm przez sen ! :D

Postprzez młoda.kobieta » 4 gru 2012, o 22:34

Pytałam kiedyś lekarza z ciekawości, mówił że każdy człowiek jest podniecony w nocy stąd między innymi wzwody poranne u mężczyzn. Może być to spowodowane pełnym pęcherzem który naciska na macicę i jajniki. Albo niespełnieniem seksualnym. W każdym bądź razie to naturalne podobno, ja się już przyzwyczaiłam ; )
młoda.kobieta
Miła Kobietka
 
Posty: 61
Dołączył(a): 3 gru 2012, o 18:24

Re: Orgazm przez sen ! :D

Postprzez ladyD22 » 4 gru 2012, o 22:38

Nigdy tak nie mialam :) dopiero teraz wlasnie :D az sie zdziwilam jak sie obudzilam :) bylo tak milo:D a co seksu udany nie narzekam :D No coz mam nadzieje ze jeszcze kiedys mi sie przydazy D::D:D bo byl naprawde super!!!!
ladyD22
Fajna Kobietka
 
Posty: 101
Dołączył(a): 31 lip 2012, o 10:20

Re: Orgazm przez sen ! :D

Postprzez młoda.kobieta » 4 gru 2012, o 22:42

Też to uwielbiam, nie ma co ukrywać xD
Mnie przeważnie w środku nocy budzi, a raz nawet mi się dwa razy jednej nocy zdarzyło xD
A może to kwestia zbyt wysokiego libido ?
W sumie nie ważne jaka przyczyna, ważne że sen urozmaica xD
młoda.kobieta
Miła Kobietka
 
Posty: 61
Dołączył(a): 3 gru 2012, o 18:24

Re: Orgazm przez sen ! :D

Postprzez krystal12 » 6 gru 2012, o 02:50

Wydaje mi się że to jakieś napięcie seksualne które nie jest rozładowane. Moze porządny seks zamiast takich nocnych przygód?:)

Jak każda kobieta uwielbiam diamenty !
Avatar użytkownika
krystal12
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 5 gru 2012, o 02:39

Re: Orgazm przez sen ! :D

Postprzez młoda.kobieta » 7 gru 2012, o 12:23

To nie jest napięcie seksualnie, ponieważ naprawdę nie mam na co narzekać w tej sferze.
młoda.kobieta
Miła Kobietka
 
Posty: 61
Dołączył(a): 3 gru 2012, o 18:24

Re: Orgazm przez sen ! :D

Postprzez mikolay » 8 gru 2012, o 22:19

ladyD22 napisał(a):Witam :) Ostatnio miewam przez sen orgazmy lechtaczkowe, powiedzcie mi czy to normalne czy wy tez tez tak macie? Ten orgazm jest bardzo silny budzi mnie jestem cala zgrzana spragniona jak bym przezywala dziki namietny seks. moze to smieszne ale ja sie zastanawiam jakie moga byc tego przyczyny?? pozdrawiam :)


Uprawiasz seks?
mikolay
 

Re: Orgazm przez sen ! :D

Postprzez ladyD22 » 14 gru 2012, o 10:51

Tak uprawiam sexs nawet bardzo czesto i duzo :D przeciagu dnia zdaza mi sie kilka razy to robic :D tak ze z tym problemu nie mam zadnego:D wiec sie zastanawiam dla czego mam czasami taki senny orgazm :D:D:D
ladyD22
Fajna Kobietka
 
Posty: 101
Dołączył(a): 31 lip 2012, o 10:20

Re: Orgazm przez sen ! :D

Postprzez ladyD22 » 14 gru 2012, o 21:28

Tak uprawiam seks nawet dosyc duzo i czesto. dla tego zastanawiam sie dla czego miewam takie orgazmy przez sen :D
ladyD22
Fajna Kobietka
 
Posty: 101
Dołączył(a): 31 lip 2012, o 10:20
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]