czy warto z eksem?

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

czy warto z eksem?

Postprzez marianna k. » 15 gru 2012, o 14:43

jakiś czas temu spotkałam swojego byłego- nie widzieliśmy się praktycznie od rozstania 6 lata temu. Ja przez ten czas byłam z kimś innym.
Mój były mnie wtedy zostawił po tekście, że nie wie, czy mnie kocha. Nie powiem, przeżyłam to mocno, bo mi na nim zależało.

Teraz niby między nami iskrzy, ale ja się chyba za bardzo boje, że znów mnie wykorzysta. On mówi, że zaluje rozstania, ze zadnej innej tak nie kochal. Nie wiem tylko na ile to prawda, a na ile gra (kiedys lubil troche intrygowac)
Czy warto probowac? Czy jest sens zaufac?
marianna k.
Miła Kobietka
 
Posty: 40
Dołączył(a): 13 lis 2012, o 14:46

Re: czy warto z eksem?

Postprzez katarzyna13041993 » 15 gru 2012, o 14:49

idź za głosem serca.. Może przez te 6lat się zmienił i jest innym człowiekiem i może naprawdę mu zależy na Tobie.. Porozmawiaj z nim szczerze jakie ma zamiary wobec Ciebie.. Powiedz wprost, że boisz się kolejnego rozczarowania, że bardzo przeżyłas wasze roztanie.. Życzę Ci powodzenia.:-)
katarzyna13041993
 

Re: czy warto z eksem?

Postprzez Kimma » 15 gru 2012, o 14:50

Zawsze warto dać drugą szansę.Może przez te kilka lat zrozumiał,dojrzał.Spróbować możesz,jednak przynajmniej na początku przez jakiś czas ,byłabym nieco czujna,zabawiłabym się w obserwatora.Czy rzeczywiście facet zasługuje na to,by lokować na stałe w nim swoje uczucia.Tak mi się wydaje.Ciekawe,co napiszą inne dziewczyny:)
Kimma
 

Re: czy warto z eksem?

Postprzez katarzyna13041993 » 15 gru 2012, o 14:58

myślę, abys dała mu szansę.:) na początek nie angażuj się za bardzo i zobaczysz czy się zmienił. Jeśli tak to bądź z nim szczęśliwa.:-).
katarzyna13041993
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]