preparat na zwiększenie doznań seksualnych

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

preparat na zwiększenie doznań seksualnych

Postprzez filipinka89 » 10 gru 2012, o 21:21

hej dziewczyny, własnie znalazłam coś fajnego na necie a mianowicie preparat na zwiększenie doznań seksualnych nie żebym miała tam jakies problemy ale jak sobie pomyśle, że może być jeszcze lepiej to czemu się na to nie skusić. Może macie jakies doświadczenia w takich preparatach i możecie mi coś doradzić ? Kupić czy nie ?
:fallinlove
filipinka89
 

Re: preparat na zwiększenie doznań seksualnych

Postprzez ladyD22 » 18 gru 2012, o 12:54

Czesc :D ja z moim partnerem kupilismy sobie kiedys taki plyn na lepsze doznanie seksualne cos w stylu hiszpanskiej muchy ale to bylo zupelnie cos innego :d powiem ci szczerze ze jakos nic szczegolnego nie dalo:) tak ze moim zdaniem szkoda pieniedzy na rozne specyfiki :) (slyszalam ze marichuana dobrze dziala na sexs) podobno jest cudowny lepszy rzeczywisty :) hihi :P:P
ladyD22
Fajna Kobietka
 
Posty: 101
Dołączył(a): 31 lip 2012, o 10:20

Re: preparat na zwiększenie doznań seksualnych

Postprzez młoda.kobieta » 18 gru 2012, o 18:00

Seks po marihuanie jest taki że czujesz jakbyś lewitowała w powietrzu, a wszystko co jest i dzieje się wokół Ciebie jest tak jakby baaardzo daleko, choć pewnie każdy to odczuwa inaczej ; p Próbowaliśmy kiedyś durex O, podobno ma szybciej stymulować orgazm u kobiety, właściwie wszystkie specyfiki jakie używamy są durexa - żele rozgrzewające, chłodzące. Ciekawe doświadczenie, jednak z bardziej zaawansowanymi "ulepszaczami" nie miałam styczności :D
młoda.kobieta
Miła Kobietka
 
Posty: 61
Dołączył(a): 3 gru 2012, o 18:24
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]