ciążą po poronieniu?

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

ciążą po poronieniu?

Postprzez katarzyna13041993 » 17 gru 2012, o 10:38

Dziewczy chciała bym was się zapytać. 9listopada poroniłam, był to początek ciąży, poroniłam samoistnie.. 7 grudnia dostałam okres, okres trwał trzy dni.. Przed okresem współżyłam że swoim facetem bez zabezpieczenia do samego końca. Dzień po skończonej miesiaczce zaczęł mi się śluz i tak do tej pory.. Od wczoraj zauważyłam, że mam tego śluzu bardzo dużo takiego rzadkiego. Gdy dostałam okres 7 grudnia nie bolały mnie piersi , co zawsze mnie bolały. Czy ją mogłam zajść w ciążę odrazu po poronieniu mimo to, że miałam prawie trzy dni okres i było go bardzo mało. I mam czasem bóle w macicy które utrzymują się parę sekund (takie kucia). Czy to może być ciążą czy może wszystko normuje się po poronieniu? Jak myślicie?
katarzyna13041993
 

Re: ciążą po poronieniu?

Postprzez młoda.kobieta » 17 gru 2012, o 17:53

Ja na Twoim miejscu nie szukałabym pomocy na forum tylko od razu udała się do lekarza ; ] Po co bawić się w domysły i niepotrzebnie denerwować jak możesz mieć wszystko czarno na białym ; )
młoda.kobieta
Miła Kobietka
 
Posty: 61
Dołączył(a): 3 gru 2012, o 18:24

Re: ciążą po poronieniu?

Postprzez depestele » 18 gru 2012, o 10:49

Zgadzam się. Osoby, które chcą Ci pomóc mogą źle odczytać te wszystkie objawy i tylko Ci zaszkodzić, a nie pomóc dlatego lepiej jeśli udasz się do specjalisty, który się na tym zna i ma kwalifikację do tego, żeby takim osobom jak Ty pomagał :)
depestele
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 18 gru 2012, o 10:42

Re: ciążą po poronieniu?

Postprzez Armigor » 18 gru 2012, o 23:54

Również jestem tego zdania
Armigor
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 834
Dołączył(a): 23 wrz 2012, o 21:51
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]