Przystawki na sylwestra

Masz jakieś sprawdzone sposoby na dobre jedzonko? Znalazłaś właśnie smaczny przepis na romantyczną kolację i chcesz się nim podzielić? Nie masz pomysłu co zrobić na obiad? Odpowiedzi znajdziesz w tym temacie.

Przystawki na sylwestra

Postprzez Kingusiaczek » 29 gru 2011, o 15:54

polecacie jakieś? jakieś sałatki?
Kingusiaczek
 

Re: Przystawki na sylwestra

Postprzez dzo » 29 gru 2011, o 17:01

z przystawek to u mnie zwykłe koreczki będą z serem żółtym, oliwkami i jakimś kawałkiem mięsa
dzo
 

Re: Przystawki na sylwestra

Postprzez gonzogg » 29 gru 2011, o 19:46

Ten jakiś kawałek mięsa to coś drobiowego? Czy coś innego?
gonzogg
 

Re: Przystawki na sylwestra

Postprzez dzo » 29 gru 2011, o 22:42

tak na przykład szynka drobiowa pokrojona w kosteczkę
dzo
 

Re: Przystawki na sylwestra

Postprzez Hakiruono » 30 gru 2011, o 13:19

Myślę, że będzie moja ulubiona sałatka z żółtym serem, selerem, szynką, jajkami i ananasem.
Hakiruono
 

Re: Przystawki na sylwestra

Postprzez Marzena » 8 sty 2012, o 21:27

Już po sylwestrze, ale napiszę co ja robiłam :)
sałatka: ser żółty, kurczak wędzony, papryka, ananas, kukurydza
paszteciki: czyli gotowe ciasto francuskie, a w środku farsz według uznania czyli np. pieczarki, ser, jakaś wędlina może być papryka i tys. innych rzeczy :)
analogicznie zrobiłam małe rogaliki z ciasta francuskiego na słodko z serem i dżemem :)
oczywiście koreczki, małe trójkątne kanapeczki
Marzena
 

Re: Przystawki na sylwestra

Postprzez tusia25 » 13 sty 2012, o 14:27

fajne pomysły, postaram się cos z tego wykorzystać:) swoją drogą szukam przepisu na takie fajne pierożki ze szpinakiem...ciasto jest niby francuskie, niby kruche...nie wiem;/ ale w każdym razie jest pyszne...jadłam raz! właśnie na sylwestrze i nie mogę nigdzie znaleźć przepisu:( Może któraś z Was zna???
tusia25
 

Re: Przystawki na sylwestra

Postprzez mika537 » 18 sty 2012, o 17:42

http://sprite.blox.pl/2008/12/Pierogi-f ... akiem.html
tu jest jakis przepis, może o to ci chodzi:)
a co do przystawek mam tez fajny pomysl u mnie zawsze sie sprawdza i schodzi migiem:) ziarna slonecznika mieszamy z majonezem i odrobina serka topionego-moze byc chrzanowy lub w innym smaku, nakladamy lyzke mieszaninki na plasterek szynki i zwijamy przekluwajac wykalaczka:) chwila roboty a naprawde bardzo dobre i super przekaska:) mozna takze do srodka dac szparaga:) polecam :)
mika537
 

Re: Przystawki na sylwestra

Postprzez tusia25 » 19 sty 2012, o 10:14

Oooo dzięki wielkie:) koniecznie muszę zrobić i się przekonam czy to o to mi chodziło:) a jaki alkohol pasuje najlepiej do takich przekąsek??
tusia25
 

Re: Przystawki na sylwestra

Postprzez katimati89 » 19 gru 2012, o 10:56

zawsze carlo rosssi różowe!!!!!
katimati89
Miła Kobietka
 
Posty: 53
Dołączył(a): 10 gru 2012, o 15:18

Re: Przystawki na sylwestra

Postprzez aga.ta » 19 gru 2012, o 12:19

z moich ostatnich odkryć polecam ser cheddar z lidla, boski jest :) (a właściwie są - 3 rodzaje) do pokrojenia i podania z orzechami i suszonymi owocami.
jadłam też niedawno pyszną sałatkę, mogę polecić - gotowane uszka z grzybami, z kukurydzą, świeżymi liśćmi szpinaku, połówkami pomidorków koktailowych i to wszystko połączone sosem (chyba sałatkowym, na bazie oliwy) - nie ja ją robiłam, ale byłą przepyszna ;)
Avatar użytkownika
aga.ta
Miła Kobietka
 
Posty: 94
Dołączył(a): 4 paź 2012, o 15:24
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]