Plamenia w trakcie brania tabletek:(

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Plamenia w trakcie brania tabletek:(

Postprzez Martlajtis » 20 gru 2012, o 18:57

Hej wszystkim jestem nowa na tym forum . mam problem poniewarz biorę ponad 7 miesięcy tabletki naraya i nie miałam zadnych problemow biore teraz ósme opakowanie i w srodku barnia tabletek wystapiły plamienia, wczesniej miałam wachania nastrojów i dziwne samopoczucie. byłam u ginekologa zrobił mi na odwal usg i pow ze jest wporzadku jak sie nie poprawi to zmieni mi tabsy... a

mam do Was pytanie czy jesli jestem we wczesnej fazie ciąży czy usg to wykryje..??
i co może jeszce powodowac plamienie w trakcie brania tabletek...?

poradzcie mi coś bo mnie to martwi...
Martlajtis
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 17 gru 2012, o 11:53

Re: Plamenia w trakcie brania tabletek:(

Postprzez młoda.kobieta » 20 gru 2012, o 19:36

Z tego co wiem to USG wykrywa od razu ciąże. Też dzisiaj byłam USG robić, a tabletki biorę od 3 lat i lekarz mówił że to od razu widać, a nawet czuć przy badaniu bo macica już się zmienia. Może po prostu coś się dzieje w Twoim życiu, jakieś stresy, nieprzyjemne sytuacje i organizm reaguje, a te plamienia z tego co wiem mogą występować co jakiś czas i podobno nie jest to nic niepokojącego.
młoda.kobieta
Miła Kobietka
 
Posty: 61
Dołączył(a): 3 gru 2012, o 18:24

Re: Plamenia w trakcie brania tabletek:(

Postprzez Martlajtis » 20 gru 2012, o 23:49

Dziekuje za odpowiedz pujde jeszcze do innego ginekologa bo ten jest fajny do pogadania ale moje wrazenie ze na odwal zrobil usg. Nie moze mi wyjsc z glowy , tak na szybko to wszystko bylo za bardzo moim zdaniem
Martlajtis
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 17 gru 2012, o 11:53

Re: Plamenia w trakcie brania tabletek:(

Postprzez młoda.kobieta » 21 gru 2012, o 11:24

W takim razie daj nam znać co wyszło :)
młoda.kobieta
Miła Kobietka
 
Posty: 61
Dołączył(a): 3 gru 2012, o 18:24

Re: Plamenia w trakcie brania tabletek:(

Postprzez witaminka » 21 gru 2012, o 12:26

Też mi się wydaje, że to kwestia stresu, jakiś sytuacji, zmiany stylu życia (sport, dieta) - ja bym się nie przejmowała, zdarza się :) Ale jesli się martwisz, to oczywiście tylko wizyta u lekarza Cię uspokoi.
witaminka
 

Re: Plamenia w trakcie brania tabletek:(

Postprzez Babeczkowa_ewa » 21 gru 2012, o 13:01

A nie zdarzyło Ci się pominąć jakiejś tabletki, albo przyjąć jej poźniej niż zwykle?
Babeczkowa_ewa
Fajna Kobietka
 
Posty: 102
Dołączył(a): 21 lis 2012, o 14:16

Re: Plamenia w trakcie brania tabletek:(

Postprzez Martlajtis » 21 gru 2012, o 16:00

no raz mi się zdarzyło pominąć tabletkę, i myslisz ze to jest powód plamień??
Martlajtis
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 17 gru 2012, o 11:53

Re: Plamenia w trakcie brania tabletek:(

Postprzez Babeczkowa_ewa » 24 gru 2012, o 10:01

Tak, to może być powód plamień. Nie jestem lekarzem, więc nie twierdzę, że to na pewno to, ale jak kiedyś pominęłam tabletkę, to tak właśnie się działo.
Babeczkowa_ewa
Fajna Kobietka
 
Posty: 102
Dołączył(a): 21 lis 2012, o 14:16
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]