Proźba o opinnie

Znasz jakąś dietę cud? Schudłaś i chcesz się pochwalić i pomóc innym kobietkom? Wszystko na temat odchudzania i zdrowych diet piszemy tutaj.

Proźba o opinnie

Postprzez sylwia1991 » 19 paź 2012, o 19:45

Hej. Mam pytanko do was.
Przed wakacjami skończyłam robić całą A6W i szczerze trochę mi ubyło z brzucha i z cycków :) Przez wakacje nie robiłam nic nie chciało mi się. A teraz od połowy września zaczęłam robić 600 brzuszków dziennie. (zwykłych, na skosy, zwykłe z podnoszeniem nóg niektóre z a6w i z absu) robię ich po 50 każde. Zastanawiam się czy dadzą mi coś takie ćwiczenia. Nie jestem gruba ważne 49 kg a przed a6w warzyłam gdzieś 54. Mój brzuszek jest troszkę flakowaty chciała bym żeby był twardszy. Czy mam się nie zniechęcać i robić sobie dalej??? Mam w planach za jakiś czas zwiększać ilość brzuszków o 50.
Avatar użytkownika
sylwia1991
Fajna Kobietka
 
Posty: 193
Dołączył(a): 26 sty 2012, o 20:16

Re: Proźba o opinnie

Postprzez gwiazdak » 26 paź 2012, o 08:06

Wow! 500 brzuszków dziennie? Jestem pod wrażeniem, myślę że nie przekonasz się o efektach póki nie spróbujesz. Bądź co bądź gratuluje motywacji i życzę powodzenia ;)
gwiazdak
 

Re: Proźba o opinnie

Postprzez NatiNail » 2 lis 2012, o 17:13

Moim zdaniem 500 brzuszków dziennie to trochę przesada. Mięśnie też muszą trochę odpocząć i się zregenerować. Ja na Twoim miejscu bym trochę pobiegała do tego lub zaczęła od jakiś ćwiczeń aerobowych żeby mięśnie całego ciała trochę popracowały, a nie tylko brzuszki.
NatiNail
 

Re: Proźba o opinnie

Postprzez kukilka » 5 lis 2012, o 09:57

Mięśnie rozwijają się w trakcie... odpoczynku, nie ćwiczeń :) Ćwiczenia stymulują ten rozwój, ale jeśli nie będziesz robić przerw między kolejnymi dniami ćwiczeń, to mięśnie nie urosną. Lepiej jest ćwiczyć co drugi dzień niż codziennie :)
kukilka
Fajna Kobietka
 
Posty: 126
Dołączył(a): 31 mar 2012, o 17:34

Re: Proźba o opinnie

Postprzez sovvita » 3 gru 2012, o 14:15

brzuszki robić można,nawet trzeba,ale co za dużo to nie zdrowo,nie przesadzaj z tym.
sovvita
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 3 gru 2012, o 14:07

Re: Proźba o opinnie

Postprzez Barbara Karol » 11 gru 2012, o 17:12

sylwia1991 napisał(a):Hej. Mam pytanko do was.
Przed wakacjami skończyłam robić całą A6W i szczerze trochę mi ubyło z brzucha i z cycków :) Przez wakacje nie robiłam nic nie chciało mi się. A teraz od połowy września zaczęłam robić 600 brzuszków dziennie. (zwykłych, na skosy, zwykłe z podnoszeniem nóg niektóre z a6w i z absu) robię ich po 50 każde. Zastanawiam się czy dadzą mi coś takie ćwiczenia. Nie jestem gruba ważne 49 kg a przed a6w warzyłam gdzieś 54. Mój brzuszek jest troszkę flakowaty chciała bym żeby był twardszy. Czy mam się nie zniechęcać i robić sobie dalej??? Mam w planach za jakiś czas zwiększać ilość brzuszków o 50.


Wytrwałość i systematyczność to klucz do sukcesu. Jeśli chcesz mieć naprawdę sexy wyrzeźbiony brzuszek oprócz brzuszków zacznij biegać. Nie wierzysz mi, zwróć uwagę na brzuchy lekkoatletek.
Barbara Karol
Miła Kobietka
 
Posty: 47
Dołączył(a): 11 gru 2012, o 14:35

Re: Proźba o opinnie

Postprzez Natalia Sabała » 19 gru 2012, o 17:46

Barbara Karol napisał(a):
sylwia1991 napisał(a):Hej. Mam pytanko do was.
Przed wakacjami skończyłam robić całą A6W i szczerze trochę mi ubyło z brzucha i z cycków :) Przez wakacje nie robiłam nic nie chciało mi się. A teraz od połowy września zaczęłam robić 600 brzuszków dziennie. (zwykłych, na skosy, zwykłe z podnoszeniem nóg niektóre z a6w i z absu) robię ich po 50 każde. Zastanawiam się czy dadzą mi coś takie ćwiczenia. Nie jestem gruba ważne 49 kg a przed a6w warzyłam gdzieś 54. Mój brzuszek jest troszkę flakowaty chciała bym żeby był twardszy. Czy mam się nie zniechęcać i robić sobie dalej??? Mam w planach za jakiś czas zwiększać ilość brzuszków o 50.


Wytrwałość i systematyczność to klucz do sukcesu. Jeśli chcesz mieć naprawdę sexy wyrzeźbiony brzuszek oprócz brzuszków zacznij biegać. Nie wierzysz mi, zwróć uwagę na brzuchy lekkoatletek.



Zgadzam się w 100%. ;)

Natalia Sabała
Miła Kobietka
 
Posty: 41
Dołączył(a): 12 gru 2012, o 17:35

Re: Proźba o opinnie

Postprzez ktoska10111 » 31 gru 2012, o 16:46

Od zwykłych brzuszków nie pozbedziesz się tkanki tluszczowej, Kiedy ma się mięśnie brzucha a jest tkanka tłuszczowa to i tak ich nie widać;), a zeby ją spalić potrzebne są aeroby, min . 30min. im dłużej tym większa ilość tkanki tłuszczowej jest spalana.

Dlatego tak jak wczesniej ktoś napisał, bieganie jest najlepsze, ale może być rower czy nawet szybki marsz, a w ogole to polecam interwałki , bo taki trening ma to do siebie, że tkanka tluszczowa jest spalana jeszcze wiele godzin po treningu a nie podczas tylkojak w przypadku biegania zwykłego.
ktoska10111
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 29 gru 2012, o 13:46
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]