mieszanie tabletek anty

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

mieszanie tabletek anty

Postprzez smerfetkaa » 1 sty 2013, o 22:40

Witam. mam problem, a mianowicie skonczyły mi się tabletki i nie mam recepty, a mój ginekolog będzie czynny dopiero od 9 stycznia, a wtedy już powinnam brać kolejne opakowanie. Moja koleżanka zaproponowała że da mi pudełko tyle, ze ona ma inne tabletki. Ja biore Naraye, a ona Daylette. Tabletki mają ten sam skład tylko inne stęźenia. Moje pytanie brzmi czy moge wziąć tabletki z innym stężeniem niż te które brałam? Słyszałam, ze można zmieniać na te o tym samym składzie (tzw.zamienniki) ale nie wiem jak z tym stężeniem.
smerfetkaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 31 gru 2012, o 16:21

Re: mieszanie tabletek anty

Postprzez zabcia » 2 sty 2013, o 01:36

Witaj,
wydaje mi się, że nie ma z tym żadnego problemu, Twój organizm przestawi się na to. Sama brałam jednego miesiąca inne, a następnego inne i wszystko było ok, lecz robiłam to bez konsultacji z ginekologiem. Nie widziałam żadnych skutków ubocznych, także myślę, że nie jest to problem :)
Pozdrawiam
zabcia
 

Re: mieszanie tabletek anty

Postprzez sylwuniasylwia » 2 sty 2013, o 02:14

Nie mam pojęcia czy tak można, nigdy tego nie robiłam. Chyba bez konsultacji nie ryzykowalabym Proponuję Ci żebyś poszła do lekarza rodzinnego, wypisze Ci receptę bez problemu!!! Zawsze tak robię. Dostaje nawet na trzy miesiące żebym miała. Zrób tak a nie będziesz musiała zmieniać tabletek. Pozdrawiam.
sylwuniasylwia
Miła Kobietka
 
Posty: 27
Dołączył(a): 6 gru 2012, o 00:48
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]