Dziewczyny, pomóżcie.

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

Dziewczyny, pomóżcie.

Postprzez mojka » 11 kwi 2012, o 18:04

od już bardzo długiego czasu [ kilka lat ] w sumie od kiedy zaczęłam miesiączkować pojawia mi się śluz , dzień w dzień. Mam 16 lat i wcześniej nie specjalnie się tym przejmowałam, bo jakoś specjalnie nie zależało mi na zdrowiu, teraz stwierdzam że to zapewne nie jest nic poważnego bo skoro od tylu lat nic mi się nie dzieje .. Miesiączki mam normalne, mniej więcej regularnie. To uczucie wilgotności, cały czas. Kiedyś było to znacznie bardziej obfite, teraz mniej, ale jednak. Ma któraś tak? To normalne?
mojka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 11 kwi 2012, o 18:02

Re: Dziewczyny, pomóżcie.

Postprzez no.nie.wiem » 11 kwi 2012, o 18:13

Raczej normalne :)
ale jak nie czujesz się pewnie to zapytaj o radę ginekologa.
no.nie.wiem
 

Re: Dziewczyny, pomóżcie.

Postprzez mycha25 » 11 kwi 2012, o 18:41

To zależy od wyglądu i zapachu tych upławów. Chyba każda z nas ma coś takiego. Jeśli ich wygląd wydaje Ci się dziwny to idz do lekarza żeby się upewnić bo może to jakaś infekcja ale raczej nic strasznego :)

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: Dziewczyny, pomóżcie.

Postprzez megi 10 » 3 sty 2013, o 17:24

moja odpowiedz to ginekolog skoro cie to nurtuje to tylko on moze ci odpowiedzec na to pytanie z czasem tez powinnas zrozumiec ze od czasu do czasu wizyta nie zaszkodzi powodzenia
megi 10
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 3 sty 2013, o 16:27
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]