Pomocy

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Pomocy

Postprzez Olaasia » 5 sty 2013, o 15:51

Mam dziwne pytanie nie wiedzialam w jakim temacie to poruszyc .prosze o pomoc skonczyl mi sie okres dokladnie 6 dni temu od tego momentu do dzis spalam z moim chlopakiem dwa razy dzis dostalam kolejny okrez ..nie bylam nigdy u ginekologa choc mam juz 20 lat boje sie wiec stwierdzilam ze moze wy jakos wyjasnicie mi dlaczego tak sie stalo czy moze byc cos nie tak ze mna mialam ostatnio troche stresu ale nigdy nic takiego mi sie nie przydarzylo[/list]Czym moze byc to spowodowane ...
Olaasia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 5 sty 2013, o 15:44

Re: Pomocy

Postprzez bajaderka » 5 sty 2013, o 23:12

Ciężko o medyczną poradę bez badania, tym bardziej jeśli nie ma się kwalifikacji, ale ginekologów tu raczej zbyt wiele/wielu nie ma.
Jest co prawda coś takiego jak krwawienie owulacyjne i nie jest to powodem do obaw, ale każde krwawienie międzyokresowe powinno być skonsultowane z lekarzem, bo to znak, że może dziać się coś niepokojącego.
Co do pierwszej wizyty, to też kiedyś panicznie się bałam, ale jak się trafi na sprawdzonego ginekologa (warto podpytać znajomych, czy rodzinę), to okazuje się, że wcale nie taki diabeł straszny.
Avatar użytkownika
bajaderka
Miła Kobietka
 
Posty: 86
Dołączył(a): 16 paź 2012, o 20:47

Re: Pomocy

Postprzez Ankara 25 » 6 sty 2013, o 00:19

hej hej ojej nie wiem skad to krwawienie u Ciebie a ile trwal twoj okres bo to tez wazne...kochaliscie sie z zabezpieczeniem czy bez?wiesz moglo sie tak zdarzyc ze zaszlas w ciaze i samoistnie poronilas tak sie czesto zdarza szczegolnie na poczatku ciazy slyszalam ze ponad polowa kobiet doswiadcza poronienia w poczatkowej fazie ciazy nim sie nawet dowie ze w niej jest...ale na pewno nie przejmuj sie na zapas bo bedzie wszystko wporzadku... ja niestety nie mam z amilych wspomien co do pierwszej wizyty u ginekologa a raczej ginekolozki wiec moze nie bede o tym pisala by cie nie zrazic.... trzymaj sie cieplutko pozdrawiam
Ankara 25
Miła Kobietka
 
Posty: 97
Dołączył(a): 3 sty 2013, o 14:41

Re: Pomocy

Postprzez Olaasia » 7 sty 2013, o 13:03

Ale mi napedzilas strachu z tym poronieniem bo wlasnie dzis moja kuzynka poronila ...kochalismy sie z zabezpieczeniem ale to chyba nawet by bylo za wczesnie zebym mogla byc w ciazy ... kolerzanki mowia ze moze byc to spowodowane stresem i zmianem trybu zycia bo zaczelam sie odchudzac chodze bardzo pozno spac i terz mialam ostatnio troche nerwow no i moze przes to ale chyba jedynie dowiem sie jak wkoncu pujde do tego ginekologa..mam nadzieje ze to nie bedzie nic powarznego ..a jesli by byla taka mozliwosc ze poronilam to to by trwalo tak dlugo bo w sumie mam od tego dnia krwawienie do dzisiaj i nie zapowiada sie zeby sie konczyl wyglada jak by to byl zwykly okres...a wczesniejszy trwal w sumie 5 dni ale zawsze tak mialam ..
Olaasia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 5 sty 2013, o 15:44

Re: Pomocy

Postprzez ewa22 » 7 sty 2013, o 15:29

ja po ciąży po okresie karmienia 2 miesiączka trwała 30 dni byłam u lekarza i stwierdził że to może być po pigułkach - to był koszmar

ewa22
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 7 sty 2013, o 15:25

Re: Pomocy

Postprzez mr.healthy » 8 sty 2013, o 16:36

W zasadzie tylko jedną rzecz można powiedzieć z całą pewnością: przestań się ociągać i idź do ginekologa. Najlepiej natychmiast.

Powodzenia. :)

Avatar użytkownika
mr.healthy
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 16:22
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]