ABORCJA ktos to przeszedl?

Wszystko na temat naszych małych pociech. Jak wychowywać dziecko? W jaki sposób się z nim bawić? Relacje z dzieckiem, trudne rozmowy właśnie w tym dziale.

Re: ABORCJA ktos to przeszedl?

Postprzez kinius33 » 30 sie 2009, o 10:47

Meredith Wyciągam do Ciebie rękę na zgodę. Poleciało między nami za dużo słów, tymczasem żadna nie ma prawa oceniać drugiej ;) A odpowiadając na Twoją wypowiedź, to nie wszystkie dzieci się nudzą :D

Jestem przeciwko aborcji. Zdecydowanie. Patrząc na mojego synka wiem, że nigdy bym się na nią nie zdecydowała.
kinius33
 

Re: ABORCJA ktos to przeszedl?

Postprzez meredith » 30 sie 2009, o 21:19

kinius33 napisał(a): Meredith Wyciągam do Ciebie rękę na zgodę. Poleciało między nami za dużo słów, tymczasem żadna nie ma prawa oceniać drugiej ;) A odpowiadając na Twoją wypowiedź, to nie wszystkie dzieci się nudzą :D

OK zgoda przyjęta :D :kwiatek :happy
meredith
 

Re: ABORCJA ktos to przeszedl?

Postprzez Jagoda87 » 1 mar 2010, o 21:55

Nigdy bym tego nie zrobiła...
Jagoda87
 

Re: ABORCJA ktos to przeszedl?

Postprzez Marta_P » 29 mar 2010, o 14:38

A ja powiem tak...Nie mogę mieć dzieci.. Niestety to ogromny ból.. i jeśli któraś z Was kiedyś będzie chciała usunąć ciąże... niech tego nie robi.... Obiecuję że tym dzieckiem zajmę się i będę kochać jak własne.. Nawet jeśli mam być samotną matką... czy dziecko będzie białe, czarne czy żółte... Kolor skóry ani płeć znaczenia nie ma :) MArzy mi się dziecko, którego sama nie mogę urodzić... dziewczyny.. nie zabijajcie dzieci.. one nie są niczemu winne... tyle rodzin czeka na dziecko, którego sami nie mogą spłodzić...
Marta_P
 

Re: ABORCJA ktos to przeszedl?

Postprzez króliczek8982 » 30 mar 2010, o 22:59

Wiesz aborcja powinna być wtedy jeśli kobieta zostanie zgwałcona albo jej zycie jest zagrozone przez ciąże,ale jesli kobieta uprawia sex i zajdzie w ciąże i chce te dziecko usunąć to lepiej żeby oddała je rodzinie które chce mieć dziecko a nie może mieć
króliczek8982
 

Re: ABORCJA ktos to przeszedl?

Postprzez natalia23 » 10 paź 2010, o 18:47

Popieram wypowiedź króliczka.
natalia23
 

Re: ABORCJA ktos to przeszedl?

Postprzez Lily of the Valley » 13 kwi 2012, o 14:15

Trzeba sobie przed takim zabiegiem uswiadomic, iz nie ma sie prawa odbierac drugiemu czlowiekowi zycia tylko dlatego, ze chwilowo w nas rosnie!
Lily of the Valley
 

Re: ABORCJA ktos to przeszedl?

Postprzez no.nie.wiem » 13 kwi 2012, o 23:14

Wszyscy zdają sobie sprawę, że aborcja to nic dobrego. Gdyby było inaczej ten temat nie budziłby takich kontrowersji.
W związku z powyższym może nie warto poruszać tego tematu, wyzywać i obrażać się aby nie szmacić forum przy którym zasiadamy z przyjemnością.
no.nie.wiem
 

Re: ABORCJA ktos to przeszedl?

Postprzez Lily of the Valley » 13 kwi 2012, o 23:29

Obrażaniem się nic nie wskóra. Mi jest tylko żal tych dzieci. Przecież mogli z nich wyrosnac fantastyczni ludzie. To nie jest w porzadku, by czlowiek decydowal o tym, czy drugi czlowiek, calkiem bezbronny i niewinny, przezyje czy tez nie. Zdarzaja sie w zyciu sytuacje losowe, ale kobieta, ktora spodziewa sie dziecka jest odpowiedzialna za nie. Kto jej kaze wychowywac? Moze oddac do adopcji... wiem, ze kobiety, ktore poddaly sie aborcji, nie chcialy czesto oddac swoich dzieci do domu dziecka ze wzgledu na ich stan. Boja sie o ich przyszlosc, ze ich nikt nie zechce i beda tułać się po swiecie jak wyrzutki. Ale pozbawienie ich zycia to dla mnie spartanska metoda.
Lily of the Valley
 

Re: ABORCJA ktos to przeszedl?

Postprzez Lily of the Valley » 13 kwi 2012, o 23:46

Aha i jeszcze cos. Nie bede sie deklarowala, ze nigdy tego nie zrobie, bo zycie jak na zlosc inaczej sie potoczy, przezyje cos strasznego, cos bez mojej zgody i nie bede chciala tego dziecka, gdyz ciaza rowniez powstala bez mojej zgody. Chcialabym urodzic dzieci i byc szczesliwa, jak kazda kobieta, ale miec je z ukochanym, a nie... z sadysta. Na pewno nie bede pouczac kobiet, ktore to zrobily, bo nie mam prawa ich pouczac. Nie znam ich oraz zycia, ktore tak bolesnie je doswiadczylo. Nie mam zamiaru odwolywac sie do ich moralnosci, bo daje wtedy sygnal, ze moge czuc sie lepsza i bez skazy. Zaden czlowiek nie jest bez skazy i nie powinnismy ferowac wyrokow na drugim czlowieku, od tego jest Bog. O ile w Niego wierzymy.
Lily of the Valley
 

Re: ABORCJA ktos to przeszedl?

Postprzez Armigor » 11 gru 2012, o 01:08

Jestem stanowczo na nie . Wstyd sie przyznać ale sama mało tego nie zrobiłam teraz wiem że to była depresja byłam świeżo po porodzie a tu ciąża nie potrafiłam myśleć racjonalnie co dziwniejsze wcześniej kilka lat starałam się o dziecko. Teraz wiem że omal nie popelnilam największego błędu w życiu i to z propozycji lekarza stan mojego zdrowa na tamten moment pozwalał na legalną aborcję. Nie wyobrażam sobie życia bez mojego maleństwa i mam wyrzuty sumienia że wogóle dopuszczałam taką ewentualność. Tak bardzo go kocham.
Armigor
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 834
Dołączył(a): 23 wrz 2012, o 21:51

Re: ABORCJA ktos to przeszedl?

Postprzez megi 10 » 4 sty 2013, o 12:07

czesc dziewczyny ja nie moge sobie wyobrazic takiej sytuacji abym miala same mysli zeby usunac ciaze a tym bardziej to zrobic moja mama zawsze mowila ze chocby zur widelka jesc a jesli bozia dala to znaczy ze tak mialo byc.dla mnie ta kobieta nie usunela ciazy poniewaz nie miala na chleb lub gdzie polozyc to malensto ona usunela bo tak jej bylo wygodnie nie chciala sie znowu babrac w pieluchach itd...rezygnowac z wlasnych przyjemnosci dla mnie to jest mordrerstwo a jesli ja bylo stac na aborcje to i na nianke dla dziecka by ja bylo stac koniec ....
megi 10
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 3 sty 2013, o 16:27

Re: ABORCJA ktos to przeszedl?

Postprzez Raziel » 4 sty 2013, o 12:14

Również nie wyobrażam sobie, aby się dopuścić do takiego stanu i usunąć dziecko. Przecież można to rozwiązać w inny sposób. Jeżeli już naprawdę nie chcemy tego dziecka, zawsze możemy je po prostu oddać, ale nie odbierać im życie.
Raziel
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 8 gru 2012, o 12:05

Re: ABORCJA ktos to przeszedl?

Postprzez elzbieta45 » 4 sty 2013, o 12:15

to jest kazdego sumienie . tylko ze ja nie popieram aborcji bo dla mnie jest to jednoznaczne z zabojstwem . jest to zycie , ktore samo sie nie prosi , za to sa odpowiedzialne dwie osoby i to kazda z nich powinna wziasc odpowoedzialnosc za swoje czyny tymbardziej ze sa to osoby dorosłe . Kazdy ma prawo do zycia i to nienarodzone dziecko tez :baby
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: ABORCJA ktos to przeszedl?

Postprzez Ankara 25 » 6 sty 2013, o 22:43

czesc Agat masz racje ona szukala poparcia do tego ze zrobila dobrze mysle ze nekaja ja wyrzuty sumienia.szuka potwierdzenia swojej decyzji , moze pochwaly, nie wiem... a tego nikt jej nie da.... i macie racje dziecko jest dzieckiem ktos tam wkleil zdj 3 tygodniowego dziecka widac wyraznie zarys sylwetki ludzkiej niewyrazny malenki ale zarys... nie oczyszczajmy jej sumienia to jej sprawa... wyzywala nas tu od gupich cip a sama taka byla skoro myslala wlasnie owa ehh wiadomo czym a nie umiala zachowac sie odpowiedzialnie.... pozdrawiam wszystkie szczesliwe mamuski
Ankara 25
Miła Kobietka
 
Posty: 97
Dołączył(a): 3 sty 2013, o 14:41

Re: ABORCJA ktos to przeszedl?

Postprzez mary_pink1664 » 7 sty 2013, o 20:35

aborcja to głupota... idiotyzm! jeśli ktoś nie chce mieć dziecka niech nie uprawia seksu! jeżeli ktoś decyduje się na aborcje nie wie co to poronienie jeśli ktoś chce mieć dziecko i czeka na nie a mimo woli traci je w sposób baaardzo bolesny! jeżeli ktoś chce usunąć dziecko niech odda je tym kobietom które go mieć nie mogą...
mary_pink1664
Miła Kobietka
 
Posty: 50
Dołączył(a): 3 sty 2013, o 21:11

Re: ABORCJA ktos to przeszedl?

Postprzez Armigor » 9 sty 2013, o 18:09

mary_pink1664 napisał(a):aborcja to głupota... idiotyzm! jeśli ktoś nie chce mieć dziecka niech nie uprawia seksu! jeżeli ktoś decyduje się na aborcje nie wie co to poronienie jeśli ktoś chce mieć dziecko i czeka na nie a mimo woli traci je w sposób baaardzo bolesny! jeżeli ktoś chce usunąć dziecko niech odda je tym kobietom które go mieć nie mogą...


Najłatwiej jest krytykować ja jestem przeciwnikiem aborcji jednak wiem jak to jest jak nie widzi sie innego wyjścia a z nikad pomocy. Ja mimo iż straciłam dziecko ktorego bardzo pragnelam w 5 miesiącu starałam sie kilka lat o kolejne z obawy przed kolejnym bólem mało sama nie abortowałam syna i to z propozycji lekarza . Wiec nie wciskaj mi ze ktos nie wie co to znaczy poronienie skoro decyduje sie na taki krok. Raczej wypadało by zwrucić uwagę na to dlaczego dziewczyny to robią? Może dlatego ze zanim podejmą decyzje nie mają wsparcia bo sie boją odezwać,bo świetnie zdają sobie sprawę że zostaną napiętnowane, zbluzgane, zamieszane z błotem i najpłytszy tekst ,,było trzeba nie uprawiać sexu,, Super że potrafimy krytykować ale z pomocą już tak dobrze nam nie idzie.Sory jak kogoś uraziłam swoją wypowiedzią.
Armigor
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 834
Dołączył(a): 23 wrz 2012, o 21:51

Re: ABORCJA ktos to przeszedl?

Postprzez Ankara 25 » 15 sty 2013, o 15:28

Martus kochana bardzo Ci wspolczuje ze nie mozesz miec dzieci chetnie z Toba popisze poznam Cie podaje moje gg 22170462 odezwij sie do mnie
Ankara 25
Miła Kobietka
 
Posty: 97
Dołączył(a): 3 sty 2013, o 14:41

Re: ABORCJA ktos to przeszedl?

Postprzez Ernesta » 15 sty 2013, o 16:34

zgadzam się zupełnie,że najłatwiej jest krytykować kogoś nie znając jego sytuacji,dlatego ja nie jestem ani na nie,ani na tak,wszystko zależy od tego kto w jakiej sytuacji się znajduje,nie można więc do tematu podejść w jednoznaczny sposób.

Ernesta
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 25
Dołączył(a): 13 sty 2013, o 10:54
Lokalizacja: warszawa
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google Adsense [Bot]