Halloween 2009

Nie wiesz w co się ubrać? Zastanawiasz się jakie panują trendy w modzie? W tym dziale odpowiemy Ci na wszystkie pytania związane z modą.

Halloween 2009

Postprzez marta » 27 wrz 2009, o 11:36

Witam
Może troszkę za wcześnie zaczynam temat, ale z drugiej strony to tylko miesiąc został.
Cel - wybranie kreacji :)
Ponieważ wybieram się do klubu w Wawie szukam stroju seksownego a nie tradycyjnego.
W zeszłym roku byłam przebrana za kelnerkę mam jeszcze to przebranie jednak chciałam coś nowego.
Sklepy już pomału przygotowują oferty halloween
...

Pielęgniarka Obsessive jest świetna, jednak obawiam się, jej urok nie tylko ja docenię i w klubie spotkam osoby podobnie ubrane. Z drugiej strony wydaje mi się, że na takiej imprezie nie przeszkadza powtarzalność strojów a wy jak myślicie?

dokładnie mówię o tej pielęgniarce
Obrazek


treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
marta
 

Re: Halloween 2009

Postprzez milanogirl » 23 paź 2009, o 12:49

To się nadaje tylko do sypialni i tylko jeśli oboje lubicie takie przebieranki. Absolutnie nie do wyjścia na ulicę
milanogirl
 

Re: Halloween 2009

Postprzez nikozja83 » 27 maja 2011, o 10:06

Ja bym tam też się nie odważyła iść do klubu TAK ubrana - no chyba że w celu osiągnięcia jednego, konkretnego celu...;)


treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować

Ostatnio edytowano 30 maja 2011, o 10:42 przez nikozja83, łącznie edytowano 1 raz
nikozja83
 

Re: Halloween 2009

Postprzez santi » 27 maja 2011, o 11:15

milanogirl napisał(a):To się nadaje tylko do sypialni i tylko jeśli oboje lubicie takie przebieranki. Absolutnie nie do wyjścia na ulicę

E tam,co kto lubi,jak dziewczynie sie podoba ten strój,to niech sobie go zakłada :D
santi
 

Re: Halloween 2009

Postprzez agusnysa » 28 maja 2011, o 09:47

santi masz racje jak chce niech sobie zaklada ale ludzie co nie którzy lubia obgadywac nie potrzebnie.... a i jest takie powiedzenie jak cie widza tak cie pisza! to prawda.
agusnysa
 

Re: Halloween 2009

Postprzez Sklep.Sambora_pl » 14 lis 2011, o 13:02

Wg mnie to nic innego jak tylko kwestia gustu i każdy może iść w takim stroju na bal czy do klubu. Tym bardziej,że Halloween staje się u nas coraz bardziej popularne.
Sklep.Sambora_pl
 

Re: Halloween 2009

Postprzez deq102 » 17 sty 2013, o 22:12

Karnawałowy strój najpiękniejszej (według pewnego kanonu urody) przedstawicielki dosyć upiornej i mrocznej rodzinki. Morticia Addams jest elegancką panią dosyć strasznego domu, której z pewnością nie przeszkadzają pajęczyny w rogach salonu. Strój doskonale nadaje się na Halloween lub inne przebierane okazje z dreszczykiem.

mago en madrid - Pozdrawiam Mart1k4l
deq102
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 17 sty 2013, o 22:03
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]