CZY TO NORMALNE POMOCY KOCHANE

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

CZY TO NORMALNE POMOCY KOCHANE

Postprzez monika1992 » 16 sty 2013, o 21:02

Zastanawia mnie czy to normalne , zawsze jak kochamy się z moim chłopakiem i on się we mnie spuści to jak lezę jest ok ale jak wstanę to robi tylko chlup !! no i sperma ze mnie wypływa nie wiem czy cała ale was się pytam czy to normalne boje się ze ze mną jest coś nie tak ? czy wy tez tak macie boje się ze nigdy nie zajdę w ciąże a tak bym chciała . :fallinlove pomużcie
Avatar użytkownika
monika1992
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 9 sty 2013, o 21:43

Re: CZY TO NORMALNE POMOCY KOCHANE

Postprzez Cukiereczek19 » 17 sty 2013, o 15:28

To jest jak najbardziej normalne. Radzę przeczytać książkę "Wojny plemników' Roberta Bakera to się wszystkiego dowiecie. Po stosunku w pochwie sperma zbiera się w tzw. zbiorniku nasiennym, w którym następnie zanurza się szyjka macicy, abu plemniki mogły dotrzeć do jajowodów. Po jakimś czasie, jak szyjka z powrotem się uniesie do góry następuję tzw odpływ i reszta nasienia zostaje wydalona z pochwy na zewnątrz.
Od razu mówię, źe nie ja to wymyśliłam, tylko to badania naukowe prof. Bakera potwierdziły.
Cukiereczek19
 

Re: CZY TO NORMALNE POMOCY KOCHANE

Postprzez Armigor » 18 sty 2013, o 00:08

Również o tym czytałam w tej książce jest zawarte sporo fajnych informacji
Armigor
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 834
Dołączył(a): 23 wrz 2012, o 21:51
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Wakowaha