Ranking Stylistów

Nie wiesz w co się ubrać? Zastanawiasz się jakie panują trendy w modzie? W tym dziale odpowiemy Ci na wszystkie pytania związane z modą.

Ranking Stylistów

Postprzez tusia25 » 20 mar 2012, o 12:34

Dziewczyny, którzy styliści Was inspiruja? Macie swoich ulubiencow?
tusia25
 

Re: Ranking Stylistów

Postprzez witaminka » 20 mar 2012, o 15:32

Hmm...chyba nie mam ulubionego, sama dla siebie jestem inspiracją :)
witaminka
 

Re: Ranking Stylistów

Postprzez Kolaboracja » 21 mar 2012, o 12:10

tusia25 napisał(a):Dziewczyny, którzy styliści Was inspiruja? Macie swoich ulubiencow?

Chodzi Ci o stylistę/projektanta stylistę fryzur, stylistę/wizazystę czy o jaką kategorię?
Kolaboracja
 

Re: Ranking Stylistów

Postprzez tusia25 » 21 mar 2012, o 20:06

Kolaboracja, po prostu o stylistę:) Czy makijażu czy fryzur czy ubioru.. pytam ogólnie:) czy korzystacie z kogos takiego porad, wskazowek. Czy sie na nich wzrorujecie, bez roznicy czy stylista jest stylista fryzur, makijazu, czy projektantem mody:) Jestem otwarta na propozycje bo sama czasem sie inspiruje. :)
tusia25
 

Re: Ranking Stylistów

Postprzez tusia25 » 21 mar 2012, o 20:09

witaminka napisał(a):Hmm...chyba nie mam ulubionego, sama dla siebie jestem inspiracją :)

A nie sugerujesz sie np.. zdjeciami z katalogow czy moze jakimis gotowymi stylizacjami, ktore aurat pochodza od jakiegos slawnego stylisty?:) moze wystawy w sklepach.. albo fashion tv?:)
tusia25
 

Re: Ranking Stylistów

Postprzez Kolaboracja » 22 mar 2012, o 12:01

tusia25 napisał(a):Kolaboracja, po prostu o stylistę:) Czy makijażu czy fryzur czy ubioru.. pytam ogólnie:) czy korzystacie z kogos takiego porad, wskazowek. Czy sie na nich wzrorujecie, bez roznicy czy stylista jest stylista fryzur, makijazu, czy projektantem mody:) Jestem otwarta na propozycje bo sama czasem sie inspiruje. :)

No to jeżeli chodzi o mnie to w makijażu sugeruję się poradami Pani Kozłowskiej - Kołodziejskiej. Jezeli chodzi o ubiór to jest to bardzo indywidualne więc dopieram rzeczy do figury. Fajnie by było gdyby był jakiś blog z ciekawymi inspiracjami, jednak na razie wszystko co jest opiera się na New Lookach, Top Shopach i standardowych manekinach, a ja jednak lubię wyglądać inaczej.
Kolaboracja
 

Re: Ranking Stylistów

Postprzez tusia25 » 23 mar 2012, o 12:26

O kozłowskiej chyba słyszałam, ona jest dyrektorką czy stylistką kobo chyba? Bardzo lubię kosmetyki wlasnie z tej firmy i pamietam ze jak jakies makijaze sie pokazywaly to jej nazwisko pod nimi. ;)
tusia25
 

Re: Ranking Stylistów

Postprzez Kolaboracja » 23 mar 2012, o 12:43

Jest Dyrektorką artystyczną i stylistką/wizażystką:)
Kolaboracja
 

Re: Ranking Stylistów

Postprzez tusia25 » 23 mar 2012, o 12:47

Ano tak, widzę ze znasz sie na rzeczy. :)
tusia25
 

Re: Ranking Stylistów

Postprzez Kolaboracja » 23 mar 2012, o 12:50

Generalnie jak ktoś mnie interesuje to staram się wiedzieć o nim jak najwięcej, w końcu przy wyborze wzoru do naśladowania warto wiedzieć jakie doświadczenie ma dana osoba:)
Kolaboracja
 

Re: Ranking Stylistów

Postprzez Masjaa » 24 mar 2012, o 12:55

ja sama sobie jestem stylistką ;) lubię czuć się dobrze w ciuchach i nie podążam ślepo za modą, śmieszy mnie jak widzę na ulicach ofiary mody, nakładają na siebie bez ładu składu to co obecnie trendy a efekt odwrotny :)
Masjaa
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 529
Dołączył(a): 19 lut 2012, o 14:03

Re: Ranking Stylistów

Postprzez pola102 » 14 sty 2013, o 05:48

1. Doda i Martha Tarnowska

Potrafi ubrać Dodę w lateksowe spodnie i tiulową suknię. I nie ma obaw, że w którejś z przygotowanych przez nią kreacji gwiazda straci pewność siebie. Martha Tarnowska na bieżąco śledzi poczynania najlepszych światowych krawców i starannie wybiera to, w czym Doda będzie wyglądała najlepiej. I nie musi się martwić o to, że przekroczy budżet, bo Doda nie szczędzi grosza na stroje. Na jedną stylizację Martha potrafi wydać więc 50 tys. złotych. Nic więc dziwnego, że efekt zawsze jest imponujący. Miejsce 1.

campamentos de verano 2013 - Pozdrawiam Mart1k4d
pola102
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 14 sty 2013, o 05:46

Re: Ranking Stylistów

Postprzez Emcia » 22 sty 2013, o 13:36

Moim ulubionym jest Gok Wan. Strasznie go lubię jako osobę, a jego stylizacje są oryginalne. :))
Avatar użytkownika
Emcia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 22 sty 2013, o 13:31

Re: Ranking Stylistów

Postprzez bettti86 » 24 sty 2013, o 11:22

raczej nie opieram się na tym co mówią styliście, ale inspiracje czerpię głównie z blogów modowych, lubię przeglądać make life easier, ten blog od Kasi Tusk, chociaż oczywiście działa mi na nerwy to jak bardzo jest wychudzona i to co na niej leży dobrze, nie wygląda tak samo na mnie :P
bettti86
Extra Kobietka
 
Posty: 484
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 12:11
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Gater444