Koenade Vitality - co sądzicie?

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

Koenade Vitality - co sądzicie?

Postprzez Marishka » 18 cze 2010, o 16:40

Dziewczęta moje drogie ;)

Znalazłam suplement diety Koenade Vitality i korzystam z niego codziennie, ale ciekawa jestem jakie są Wasze odczucia na ten temat. CZy spotkałyście się może już z tym prepearatem i zastosowałyście? Jeśli tak, jakie efekty przyniósł w Waszym przypadku??

Buziaki i czekam na wasze opinie :)

BEllla
Marishka
 

Re: Koenade Vitality - co sądzicie?

Postprzez agata.gln » 5 sie 2010, o 10:13

no ja wlasnie tez slyszalam o tym preparacie i tez sie zastanawiam czy go kupic. poczytalam troche w internecie i wydaje sie byc interesujacy :) ale wolalabym poznac opinie kogos kto to stosowal
agata.gln
 

Re: Koenade Vitality - co sądzicie?

Postprzez karolka » 9 sie 2010, o 18:42

ja tez cos o nim slyszalam czytalam w necie ale nie stosowalam sama bo polecono mi jeszcze podobno cos skuteczniejszego Floradix-stosuje go od niedawna jest do picia fajna postaxc ale jesZcze nic nie ma efektu bo stosuje go krótko ale mojaw psiapsiółka stosuje dluzszy czas jest zadowolona mowi ze wlosy bardzo sie jej poprawily i ze ogolnie lepiej sie czuje nie jet taka zmeczona ciagle i ospala jak przed tem;)
karolka
 

Re: Koenade Vitality - co sądzicie?

Postprzez miśka » 17 wrz 2010, o 09:37

biorę Koenade i uważam, że jest naprawdę baaardzo. faktycznie pobudza, poprawia koncentrację i jakoś tak ogólnie wpływa dobrze na funkcjonowanie organizmu. to wszystko dzięki substancji NADH - bardzo istotna dająca wiele pozytywnych korzyści, naturalnie występuje w organizmie, ale z biegiem czasu jej ilość spada dlatego warto ją uzupełniać. korzyści z jej uzupełniania jest naprawdę wiele. NADH jest nazywane aktywatorem witalności i ja sie pod tym podpisuję. Biorąc koenade czuję się jakby ktoś mnie naładował pozytywną energią i wiecie co czuję się tak jakby zdrowsza :)
miśka
 

Re: Koenade Vitality - co sądzicie?

Postprzez aga.s » 29 wrz 2010, o 10:50

fajny ten preparat, szybciutko dodaje energii :) i do tego jest naturalny!!! polecam!
aga.s
 

Re: Koenade Vitality - co sądzicie?

Postprzez madzia89m » 1 paź 2010, o 19:26

Brałam, ale mi nie przyniósł spektakularnych efektów. Zdecydowanie lepiej radzi sobie Therm Line. Robiłam nim już 3 kuracje miesięczne i jestem bardzo zadowolona :) Poza tym z tego co się orientuję to na stronie dourody.pl macie ciekawe artykuły na ten temat więc polecam zajrzeć :) pozdrawiam :)
madzia89m
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]