Ból przy stosunku ..

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Re: BOLESNE WSPÓŁŻYCIE

Postprzez nina19 » 10 sie 2012, o 22:35

Problem może być w głowie, ale nie tylko.
Może stresujesz się tym, że on jest już doświadczony a to twój pierwszy raz? Mogą być różne przyczyny, ale jeśli lekarz stwierdził, że problem jest w psychice, to raczej tak jest.
A co do tego środku, którego podobno nie mogą stosować kobiety, to gdzie to przeczytałaś? Przeciez lekarz by Ci nie zapisał czegoś co by miało Ci zaszkodzić ; ) .
nina19
 

Re: Ból przy stosunku ..

Postprzez stokrotka1011 » 24 wrz 2012, o 18:23

Tak jak wyżej może to byc coś w psychice ty tego chcesz ale się blokujesz i a co innego podświadomośc mówi.

My też mamy problemy z seksem. Mój narzeczony mnie rozumie. Bywa tak, że tylko boli albo krwawię, a nawet tak że mdleje. Jeżeli ktoś tego nie przeżył to nie wie jak to jest STRASZNE. Byłam u lekarza i na początku ble ble żeby nawilżac. A wyszło później to, że jest dysproporcja naszych narządów tak ładnie ujmując a też i po przejściach psychika jest słaba.

Więc trzeba próbowac a zależy jak jesteś zbudowana pierwsze stosunki mogą bolec chcociaż partner jest bardzo bardzo delikatny. Ale także ma duże znaczenie gra wstępna inne kobiety potrzebują mniej a inne więcej.

Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
stokrotka1011
Miła Kobietka
 
Posty: 59
Dołączył(a): 3 sie 2012, o 12:35

Re: Ból przy stosunku ..

Postprzez brunecia » 25 wrz 2012, o 21:32

[quote="nina19"]
Melisa napisał(a):Dziwie się dziewczynom, które sa na tyle dojrzałe, żeby współżyć, a nie są dojrzałe żeby iść do ginekologa. Nie rozumiem. To normalne, że jak coś boli to się idzie do lekarza


To nie zależy od dojrzałości, tylko od odwagi.
Nie każda lubi jak obcy ją tam dotyka, nawet jeśli jest to lekarz ; / .
Chyba seks z ukochaną osobą, a dotykanie przez obcego w te miejsca intymne, to jest różnica?
Czasem są to tylko pytania, ale najczęściej ginekolog kojarzy się z nagością i zaglądaniem w to miejsce.
Ja też na początku nie chciałam chodzić, no ale musiałam, mimo to nadal czuję dyskomfort.
To nie zależy od dojrzałości ; / .
Każdy jest inny i nie każdy od razu decyduje się na taki krok, bo swoją drogą to jeden z ważnych kroków w życiu.[/quote]


a ja mimo wszystko twierdze ze do dojrzałości. W końcu lekarz nie jest po to żeby dotykiem sprawiał nam przyjemność tylko sprawił, że będziemy zdrowe i wszystko będzie ok.
brunecia
Extra Kobietka
 
Posty: 404
Dołączył(a): 16 wrz 2012, o 09:25

Re: Ból przy stosunku ..

Postprzez dobroslawa » 16 lis 2012, o 17:16

Od pierwszego stosunku po porodzie odczuwam dyskomfort po znbliżeniu. Niedługo wybieram się do lekarza, bo to nie jest normalne. Może te wszystkie dziwne dolegliwości są skutkiem zwykłego stresu i przemęczenia...
dobroslawa
 

Re: Ból przy stosunku ..

Postprzez Armigor » 17 lis 2012, o 21:13

Z tego co sie orientuje to pierwszy stosunek boli zawsze kilka kolejnych też ale z czasem co raz mniej aż mija całkowicie chyba że nie jesteśmy jeszcze gotowe i mamy opory przed współżyciem wtedy nie jesteśmy dość elastyczne dużo zależy tez od podniecenia ja osobiście miałam problem po ostatniej ciąży i faktycznie sednem problemu była psychika gdyż panicznie bałam sie mimo zabezpieczenia wpadki w kolejna ciąże ostatnia ciaza nie była planowana tabletki zawiodły :D do puki nie przelamalam tego w sobie i nie zmusilam sama siebie do stosunku odczowalam niechęć I bol przy najmniejszej próbie zbliżenia :D
Glowa do góry lampka wina na rozluźnienie jak lubicie i do :sex1
Armigor
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 834
Dołączył(a): 23 wrz 2012, o 21:51

Re: Ból przy stosunku ..

Postprzez ManianaKrab » 29 gru 2012, o 00:03

Ja jak sie spinałam to mi nawet alkohol nie pomagał...a przez to ze dosc długo karmilam to tez jakos mi tak dziwnei było, ale jak sie skonczyło wszystko z okresem po porodzie to reszta tez wrociła do normy ;)

Najlepszy botox szczecin
Avatar użytkownika
ManianaKrab
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 28 gru 2012, o 13:01

Re: BOLESNE WSPÓŁŻYCIE

Postprzez xxFacecikxx » 29 gru 2012, o 02:13

:drinkwine :drinkwine :drinkwine :serca: drinkwine :drinkwine :drinkwine

Ostatnio edytowano 31 mar 2013, o 20:22 przez xxFacecikxx, łącznie edytowano 1 raz
xxFacecikxx
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 22 lis 2012, o 14:23

Re: Ból przy stosunku ..

Postprzez mary_pink1664 » 3 sty 2013, o 22:58

wydaje mi sie że za bardzo sie denerwujesz i nie jestes jeszcze oswojona z dotykiem swojego męża chodzi mi to o sytuacje intymne powinniscie probowac. moze wypic przy tym lampke wina na rozluznienie? oczywiscie nie chodzi mi tu o upicie sie... powinnas sprobowac i rozluznic sie wtedy wszystko powinno sie ulozyc. i nie denerwuj sie jezeli on cie kocha to cie nie zostawi dla innej... podrawiam i zycze powodzenia :)
mary_pink1664
Miła Kobietka
 
Posty: 50
Dołączył(a): 3 sty 2013, o 21:11

Re: Ból przy stosunku ..

Postprzez monika1992 » 11 sty 2013, o 00:46

miedzy wami jest duża różnica wieku . moim zdaniem to lerzy w psychice sama musisz wiedziec czy on cie podnieca bo jesli on ma 41 l a ty 19 a nie wspułrzyliscie przed slubem to cos moze byc nie tak ja bym poszla do psychologa na twoim miejscu kochana . Pozdrawiam
Avatar użytkownika
monika1992
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 9 sty 2013, o 21:43

Re: Ból przy stosunku ..

Postprzez adwa » 11 sty 2013, o 01:52

Generalnie jeśli jesteś w stresie, mięśnie pochwy są napięte więc nic dziwnego, że pojawia się ból podczas stosunku.

Zapraszam na najlepsze oferty turystyczne: Grecja last minute spędź ferie w ciepłych krajach!
adwa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 11 sty 2013, o 01:02

Re: Ból przy stosunku ..

Postprzez babeczka » 25 sty 2013, o 14:33

W tym przypadku, moim zdaniem pomoże dłuższa gra wstępna, nie robić nic na siłę, rozluźnić się, nie myśleć o tym co będzie,o bólu, tylko o samych przyjemnościach, ewentualnie razem udać się do odpowiedniego psychologa/ żki. I to raczej byłabym skłonna polecić zrobić.Tym bardziej, że to pierwszy faktycznie raz ( mam na myśli pierwszy post).
Avatar użytkownika
babeczka
Extra Kobietka
 
Posty: 362
Dołączył(a): 5 lut 2012, o 12:47
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]