okłamałam faceta w sprawie ciąży

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

okłamałam faceta w sprawie ciąży

Postprzez andżelika34 » 23 sty 2013, o 12:25

Wstyd sie przyznac, ale okłamalam faceta ze bylam w ciazy i ze potem poronilam. Nie ukladalo nam sie ostatnio, ale caly czas mowil ze mnie kocha, mimo ze jego zachowanie nie szlo z tym w parze. Chcial tylko seksu, czulam sie przedmiotowo, bo jak odmawialam bo czulam sie zle, to on obrazal sie, albo wychodzil. Chcialam w ten sposob sprawdzic czy faktycznie jego slowa ze mnie kocha sa prawdziwe, ze bedzie gotowy jednak mi pomoc. Okazalo sie ze gdy pow o ciazy, wyjechal, potem jak mu pow ze poronilam, rzucil mnie. Do dzis nie wie o tym ze to bylo klamstwo, ze w ciazy nie bylam. Nie wiem teraz co mam myslec, zrobic? Tkwie nadal w bezruchu, nie wiem jak mam interpretowac jego zachowanie. No i czy myslicie ze jest jakas szansa, na to zeby wrocic do siebie?
andżelika34
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 23 sty 2013, o 12:11

Re: okłamałam faceta w sprawie ciąży

Postprzez elzbieta45 » 23 sty 2013, o 12:32

Zle postapilas .

No ale widac ze tylko sex był wazny dla niego . Wiec nie był wart Twojej miłosci
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: okłamałam faceta w sprawie ciąży

Postprzez andżelika34 » 23 sty 2013, o 12:36

wiem ze zle zrobilam, ale myslisz ze powinnam sie do niego odezwac? jest jakas szansa zeby wrocic do siebie?
andżelika34
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 23 sty 2013, o 12:11

Re: okłamałam faceta w sprawie ciąży

Postprzez elzbieta45 » 23 sty 2013, o 12:39

nie , bo niema co płakac nad rozlanym mlekiem .
On niejest niczego wart , Bo tak nie postepuja odpowiedzialni ludzie . On chciał tylko sexu
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: okłamałam faceta w sprawie ciąży

Postprzez andżelika34 » 23 sty 2013, o 12:47

dzieki, za posty :cry:
andżelika34
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 23 sty 2013, o 12:11

Re: okłamałam faceta w sprawie ciąży

Postprzez elzbieta45 » 23 sty 2013, o 12:49

poszukaj sobie wartosciowego chłopaka ktory ceni sobie i sznuje Ciebie
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: okłamałam faceta w sprawie ciąży

Postprzez andżelika34 » 23 sty 2013, o 13:03

Nie potrafie, obwiniam sie ze postapilam nie fair. No i zastanawiam sie teraz jak mam interpretowac jego nieodzywanie sie, kasowanie ze znajomych z fb, blokowanie, tak zebym nie mogla mu nic pisac. Jedynie nasuwa mi sie to ze przestraszyl sie mysli o ciazy, no i ewntualnej odpowiedzialnosci, a to kasowanie to takie dziecinne. Znam go od 3 lat i na prawde mnie zaskoczyl.
andżelika34
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 23 sty 2013, o 12:11

Re: okłamałam faceta w sprawie ciąży

Postprzez elzbieta45 » 23 sty 2013, o 13:19

widocznie nie znałas Go . Tak Ci sie wydawało ze znasz . sama widzisz kiedy stanoł przed odpowiedzialnoscia to uciekł jak tchorz i . Sama sobie odpowiedz .
Skoro nie wie o tym ze to było klamstwo , tylko ty o tym wiesz , to sama widzisz nie jest wart
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: okłamałam faceta w sprawie ciąży

Postprzez 456 » 23 sty 2013, o 13:45

andżelika obwiniasz siebie a jak on postąpił? Również nie fair. Mówił, że kocha a napisałaś, że słowa nie szły w parze z czynami. Chciał tylko seksu -w takim razie nie chciał żadnych głębszych uczuć. Poza tym co to za zabawa w wykasowanie, blokowanie itd. Daje Ci do zrozumienia, że nie chce z Tobą być i nie wierzę, że tylko przez to co mu powiedziałaś. Według mnie facet jest nieodpowiedzialny i tylko szukał dobrej zabawy. Nie zawracaj sobie nim głowy i niech Cię nie gryzą wyrzuty sumienia. Znajdziesz lepszego mężczyznę, który mówiąc Ci, że Cię kocha będzie to okazywał i nie będzie mu zależeć tylko na seksie.


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem

Re: okłamałam faceta w sprawie ciąży

Postprzez elzbieta45 » 23 sty 2013, o 14:26

tak poszukaj sobie odpowiedzialnego faceta . Bo ten nie był wart niczego , same masz dowody tego ze nie zalezy mu na tobie tylko zalezało na dobrej zabawie
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: okłamałam faceta w sprawie ciąży

Postprzez slodziusiaSdz » 23 sty 2013, o 15:08

Fakt zachowalas sie jak sie zachowalas,ale nie miej wyrzutow sumienia bo on zachowal sie jeszcze gorzej,bo gdybys nie daj bog rzeczywiscie z nim byla w ciazy to bys byla samotna matka z dzieckiem.Moim zdaniem lepiej sie stalo tak jak sie stalo.A ta jego dziecinada z calymi tymi blokadami i usuwaniem ciebie ze znajomych to normalnie jak dla mnie tak zachowuja sie niedojrzale dzieci z podstawowki.Nie ma sensu w ogole zebys zawracala sobie nim glowe.Stac cie napewno na kogos lepszego,na kogos kto bedzie cie docenial i szanowal a nie potrzeboawl tylko do sexu.

Bez wzgledu na to ile razy sie zalamie i upadne zawsze jest jakas czastka mnie,ktora mowi mi,ze to nie koniec,ze trzeba wstac i poprostu pojsc dalej.
Avatar użytkownika
slodziusiaSdz
Extra Kobietka
 
Posty: 384
Dołączył(a): 7 kwi 2012, o 09:37
Lokalizacja: Sieradz/Heroldsberg

Re: okłamałam faceta w sprawie ciąży

Postprzez elzbieta45 » 23 sty 2013, o 15:10

Tak masz racje . Słodziusiasdz
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: okłamałam faceta w sprawie ciąży

Postprzez andżelika34 » 23 sty 2013, o 23:48

Wiem ze mam trudny charakter, bo wymagalam od niego zeby oprocz studiow postaral sie o prace, nie jestem bardzo wylewna w uczuciach, moze go w pewien sposob kastrowalam, bo sama studiuje dwa kierunki i mam bardzo dobrze platna prace, ale staralam sie okazywac uczucia przez dbanie o niego, mimo ze wracalam czesto pozno, to zawsze mial obiadek i posprzatane.
andżelika34
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 23 sty 2013, o 12:11

Re: okłamałam faceta w sprawie ciąży

Postprzez paula » 23 sty 2013, o 23:55

to co zrobiłaś było okropne. Ale jednocześnie, skoro on tak postąpił to co można o nim mówić? oczywiście obwiniając jego za całą sytuację nie chciałabym ciebie jednocześnie usprawiedliwiać. Tylko naucz się jednego - trzeba się szanować! to już nie te czasy że pan i władca przychodził z pracy do domu a żonka mu szykowała obiadek i miał co mu się żywnie podobało. Teraz kobiety są samodzielne, mają duże możliwości rozwojowe. Więc skoro on taki jest wobec ciebie to (wiem że będzie ci trudno!) usuń jego numer. Nie odzywaj się do niego bo on po prostu nie jest wart twoich uczuć. Sama rozstając się z moim eks miałam tuzin różnych myśli - a może to ze mną jest coś nie tak, może on mnie zostawił bo już go nie interesowałam tak jak kiedyś. Ale teraz jestem szcześliwa! tobie też tego życzę!
paula
 

Re: okłamałam faceta w sprawie ciąży

Postprzez slodziusiaSdz » 24 sty 2013, o 12:02

Andżelika34 twoj charakter nie jest tu problemem,bo gdyby cie kochal to by tak nie postapil.Jezeli by mu cos w tobie przeszkadzalo to by ci o tym powiedzial lub by z toba porozmawial,ze jest cos nie tak,a nie robil jak robil.Andżela34 glowa do gory nie przejmuj sie a tym bardziej nie obwiniaj bo to tez jest jego wina.I pamietaj tego kwiatu to pol swiatu.Trafisz w koncu na tego jedynego.Trzymam kciuki :)

Bez wzgledu na to ile razy sie zalamie i upadne zawsze jest jakas czastka mnie,ktora mowi mi,ze to nie koniec,ze trzeba wstac i poprostu pojsc dalej.
Avatar użytkownika
slodziusiaSdz
Extra Kobietka
 
Posty: 384
Dołączył(a): 7 kwi 2012, o 09:37
Lokalizacja: Sieradz/Heroldsberg

Re: okłamałam faceta w sprawie ciąży

Postprzez andżelika34 » 24 sty 2013, o 18:40

Dzieki za posty, EX wysłal mi dzisiaj linka w ktorym jest tekst: Ze go nie doceniam, jaki jest i ze chce zebym poczula jak to jest bez niego, jak nie lekko.
No i wychodzi jak zawsze ze ja jestem ta zla, ze jak zwykle wina leży tylko po mojej stronie.
Co mam o tym myslec?
andżelika34
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 23 sty 2013, o 12:11

Re: okłamałam faceta w sprawie ciąży

Postprzez elzbieta45 » 24 sty 2013, o 19:28

A to jak mu powiedzialas ze jestes w ciazy - czyz on nie zostawił Cie.
A to jak mu oznajmiłas ze poronilas-to nie odsunol sie .
Jak sie zachował ?
Uciekl zostawił Cie sama i to on w tych chwilach powinien byc z Toba .
Nie jest wart tego aby byc z toba , a najlepiej zwalac na innych .
Dziewczyno nie czuj sie winna , zostaw go on nie zasługuje na uczucia
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: okłamałam faceta w sprawie ciąży

Postprzez Armigor » 25 sty 2013, o 00:05

slodziusiaSdz napisał(a):Fakt zachowalas sie jak sie zachowalas,ale nie miej wyrzutow sumienia bo on zachowal sie jeszcze gorzej,bo gdybys nie daj bog rzeczywiscie z nim byla w ciazy to bys byla samotna matka z dzieckiem.Moim zdaniem lepiej sie stalo tak jak sie stalo.A ta jego dziecinada z calymi tymi blokadami i usuwaniem ciebie ze znajomych to normalnie jak dla mnie tak zachowuja sie niedojrzale dzieci z podstawowki.Nie ma sensu w ogole zebys zawracala sobie nim glowe.Stac cie napewno na kogos lepszego,na kogos kto bedzie cie docenial i szanowal a nie potrzeboawl tylko do sexu.


Podpisuje sie pod tymi słowami ,dziewczyno dziękuj Bogu że tak sie stało a nie inaczej i daj sobie spokój z tym za pszeproszeniem dupkiem
Armigor
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 834
Dołączył(a): 23 wrz 2012, o 21:51

Re: okłamałam faceta w sprawie ciąży

Postprzez 456 » 25 sty 2013, o 12:26

andżelika nic o tym nie myśl, po prostu olej tego faceta. Między innymi piszesz, że czułaś jakbyś była zwykłym przedmiotem to po co o nim myślisz i przejmujesz się jakimś idiotycznym linkiem? Facet nie jest odpowiedzialny, służyłaś mu do dobrej zabawy a jak usłyszał o ciąży to zwiał, o poronieniu -odgradzał się od Ciebie jak mógł. Gdybyś była naprawdę w ciąży to myślisz, że zrobiłby teraz inaczej? Gdybyś naprawdę poroniła to gdzie miałabyś to jego wsparcie, współczucie? Tak jak dziewczyny piszą -byłabyś samotną matką a gdyby stała się tragedia facet nawet by Cię nie przytulił żebyś mogła się wypłakać. Masz dowód na to jakim jest człowiekiem. I nie wmawiaj sobie, że Twój charakter był problemem, bo nie był. Każdy domaga się odrobiny czułości a Ty nie dość, że potrzebowałaś uczuć z jego strony to jeszcze o niego dbałaś i nie dostawałaś nic w zamian.


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem

Re: okłamałam faceta w sprawie ciąży

Postprzez elzbieta45 » 25 sty 2013, o 12:40

tak racje ma Blackfox . On nie jest wart CIEBIE olej go . Poszukaj sobie kogos takiego kto zatroszczy sie o Ciebie i kto bedzie zawsze przy tobie i nie zostawi Cie i nie zwieje jak tchorz przy problemach
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: okłamałam faceta w sprawie ciąży

Postprzez slodziusiaSdz » 25 sty 2013, o 15:50

Nie skupiaj sie na przeszlosci i szukaniu co zrobilas nie tak.Nie obwiniaj sie bo to ci w niczym nie pomoze.Nie znam Cie dobrze ale z tego co piszesz jestes bardzo wartosciowa kobieta,wiec nie przejmuj sie tym pajacem bo jego zachowanie jest gorsze niz ustawa przewiduje.Patrz spokojnie w przyszlosc i na tym sie skup.Nie rozpamietuj co bylo tylko marz co moze cie jeszcze spodkac .I daz do tych marzen i patrz tak azeby tobie bylo dobrze nie jemu.

Bez wzgledu na to ile razy sie zalamie i upadne zawsze jest jakas czastka mnie,ktora mowi mi,ze to nie koniec,ze trzeba wstac i poprostu pojsc dalej.
Avatar użytkownika
slodziusiaSdz
Extra Kobietka
 
Posty: 384
Dołączył(a): 7 kwi 2012, o 09:37
Lokalizacja: Sieradz/Heroldsberg
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron