zdradzilem zone

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Re: zdradzilem zone

Postprzez Armigor » 21 sty 2013, o 13:31

Zastanów się czego chcesz i dlaczego zależy ci na jej wybaczeniu.
I powiedz jakie kroki poczyniłeś żeby wiedziała ze to ona jest tą jedną jedyną?
A może szukasz aprobaty w tym żeby od niej odejść ,zostawić ja z dziećmi i ewentualnymi problemami a na końcu powiesz odszedłem dla jej dobra?
Przecież zasługuje na kogoś lepszego,więc tak będzie lepiej ,nadal zasługuję na szacunek bo postąpiłem właściwie. Nie odemnie tego nie usłyszysz zachowujesz się jak struś i chowasz głowę w piasek.
Armigor
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 834
Dołączył(a): 23 wrz 2012, o 21:51

Re: zdradzilem zone

Postprzez GarbatyZenek » 25 sty 2013, o 13:06

Tam gdzie ogon rządzi tam rozum błądzi, nie wiem czy zaufanie jest do odzyskania bo takich rzeczy się nie zapomina ale powodzenia.
GarbatyZenek
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 25 sty 2013, o 11:21

Re: zdradzilem zone

Postprzez elzbieta45 » 25 sty 2013, o 13:11

trzeba poniesc niestety odpowiedzialnosc za swoje czyny . No niestety jak mysli sie spodniami a nie rozumem to i konsekwencje trzeba poniesc
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: zdradzilem zone

Postprzez kropeczka20 » 25 sty 2013, o 21:48

tak bo faceci tylko myślą o swoich jajach! Zobaczą pannę w mini i slina im już cieknie i lecą do zdrad! . A potem chcą wybaczenia haha!!! Śmieszni!
kropeczka20
 

Re: zdradzilem zone

Postprzez Cynamon » 25 sty 2013, o 23:45

@Taki ja, pocieszę Cię, już nigdy nie będzie, a przynajmniej nie powinno być, tak jak wcześniej. Będziesz się starał, będziesz wynagradzał, ale to już zostanie do końca. Nawet jeżeli Twoja żona zapomni, wybaczy, to Ty to będziesz pamiętał. Jeżeli nie, to szkoda jej wybaczenia na Ciebie. Mam nadzieję, że rozumiesz ;)

Profesjonalne doradztwo Chiny, albo firmy szkoleniowe. Kliknij w to czego poszukujesz.
Avatar użytkownika
Cynamon
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 3 lis 2012, o 16:52

Re: zdradzilem zone

Postprzez elzbieta45 » 26 sty 2013, o 08:41

tak człowiek jest tak skonstruowany ze ma pamiec i pamieta dobre i zle chwile ma wspomienia . I pamieta tez to co najgorsze zdrady mimo wszystko jkbysmy sie starali nieda sie tego wymazac bo mimo wszystko juz ngdy ci sie nie zdazy aby zone zdradzic , rana ktora powstala zablizni sie ale ta blizna zostaje pamiec
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: zdradzilem zone

Postprzez Armigor » 26 sty 2013, o 22:56

Taki ja żyjesz jeszcze?
Armigor
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 834
Dołączył(a): 23 wrz 2012, o 21:51
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]