Czego faceci pragną w łóżku?

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Czego faceci pragną w łóżku?

Postprzez paula » 24 sty 2013, o 22:21

mam już wiele różnych łóżkowych przeżyć za sobą, jednak chciałabym dowiedzieć się więcej. Panowie - czego pragniecie w łóżku?
a może panie też mi odpowiedzą na to pytanie - czego wasi mężczyźni chcą w łóżku? :)
paula
 

Re: Czego faceci pragną w łóżku?

Postprzez babeczka » 25 sty 2013, o 14:12

Moja droga, z całą pewnością nie chleba z masłem, chociaż może i to także. Ale o to niestety musisz zapytać Twojego faceta. Z nim musisz szczerze porozmawiać i raczej dogadać się, na czym Tobie, a na czym jemu zależy najbardziej. Ty go znasz najlepiej i wiesz czego można od niego oczekiwać. I to działa w obie strony. Powodzenia. Pa.
Avatar użytkownika
babeczka
Extra Kobietka
 
Posty: 362
Dołączył(a): 5 lut 2012, o 12:47

Re: Czego faceci pragną w łóżku?

Postprzez 456 » 26 sty 2013, o 12:40

Ciężko odpowiedzieć co lubią faceci, bo każdy ma swoje fantazje. Jedni preferują ostry seks, drudzy namiętny, jeszcze inni na przemian. Nie da się tak w 100% odpowiedzieć. Najlepiej by było gdybyś sama zapytała swojego partnera jak lubi się kochać.


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem

Re: Czego faceci pragną w łóżku?

Postprzez Lilianka 15 » 26 sty 2013, o 23:31

Kazdy facet czego innego nie da się okreslić jednoznacznie zależy od temperamentu upodobań
faceta.
Lilianka 15
Miła Kobietka
 
Posty: 39
Dołączył(a): 19 sty 2013, o 15:25
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]