Mąż nie chce się kochać

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Mąż nie chce się kochać

Postprzez milena27 » 25 sty 2013, o 23:20

Witam wszystkich serdecznie. Postanowiłam napisać do Was, być może ktoś mi choć odrobinę doradzi. Mam męża i 5 miesięcznego synka. Przed zajściem w ciążę nasze życie seksualne było bez zarzutu. Kochaliśmy się często i było wspaniale. Mąż powtarzał mi często, że mnie kocha, że mu się podobam, że mnie pragnie. Czułam się wspaniale i również prawiłam mu komplementy. Dużo rozmawialiśmy i oboje planowaliśmy dzidziusia, dodam, że mąż bardzo chciał. Po porodzie, jak wiadomo przez ok 2 miesiące byłam ciągle zmęczona, nie wyspana, obolała i postanowiliśmy poczekać z seksem. Szybko straciłam pokarm i karmiłam małego sztucznie, więc zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne. Tak jak ustaliliśmy, żeby nie zajść za szybko ponownie w ciążę. Niestety, mój mąż nie ma ochoty na czułości. Od porodu minęło 5 miesięcy, a my kochaliśmy się 3 razy. Dużo pracuje, wraca późno i zawsze "jest zbyt zmęczony". Nawet mnie nie przytula, nie pocałuje jak wychodzi do pracy czy z niej wraca. Kiedy ja próbuję się przutulić, zawsze mnie zbywa byle wymówką i jest mi bardzo przykro. Próbowałam na różne sposoby z nim rozmawiać. Mówiłam, że potrzebuję czułości z jego strony, że nie jestem z drewna, pytałam wielokrotnie czy ma jakieś problemy w pracy, może kogoś poznał i ulokował gdzie indziej swoje uczucia...Wszystko na marne, zawsze twierdzi, że jest wszystko ok, że to ja stwarzam sobie problemy i jego nimi dręczę. Zasugerował mi nawet, żebym poszła do jakiegoś lekarza, bo może mam depresję poporodową.
Jest mi bardzo przykro, brakuje mi seksu, wiem że przytyłam parę kilo i samej mi z tym źle, ale dbam o siebie i zawsze staram się ładnie wyglądać. Dziwi mnie fakt, że jako facet nie ma potrzeby seksu....
Nie wiem jak z nim rozmawiać i jak dalej odnosić się do tej sytuacji, użyłam wszelkich możliwych argumentów...niestety na nic...Czy ktoś był w podobnej sytuacji?
milena27
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 25 sty 2013, o 22:49

Re: Mąż nie chce się kochać

Postprzez Cynamon » 25 sty 2013, o 23:50

Wiesz, mieć potrzebę sexu to pewnie ma. Pytanie jak ją zaspakaja. Jeżeli próbowałaś z nim rozmawiać na różne sposoby, mówiłaś czego potrzebujesz i nic to nie pomogło, to wizyta u lekarza (zakładając, że jest wierny) faktycznie jest potrzebna. Problem, że nie Ty powinnaś na nią iść.

Profesjonalne doradztwo Chiny, albo firmy szkoleniowe. Kliknij w to czego poszukujesz.
Avatar użytkownika
Cynamon
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 3 lis 2012, o 16:52

Re: Mąż nie chce się kochać

Postprzez elzbieta45 » 26 sty 2013, o 08:30

Czytajac to . Yez pzyznam racje cynamonce . To nie ty masz problem , To Twoj maz go ma . Kto wie w jaki sposob zaspakaja swoje potrzeby bo je jakos zaspakaja . Wiec jesli niema pociagu seksualnego i byla to szczera odpowoiedz ze nikogo nie ma , to wizyta u lekarza by cos wyjasnila ale meza
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: Mąż nie chce się kochać

Postprzez 456 » 26 sty 2013, o 12:37

Zgadzam się z tym co napisały dziewczyny. Nie Ty powinnaś pójść do lekarza tylko on. Widocznie w czymś tkwi problem, o którym Twój mąż nie ma zamiaru rozmawiać. Piszesz, że przytyłaś parę kilo. Wiesz, niektórzy mężczyźni naprawdę mają na tym punkcie obsesję i możliwe, że Twój taki jest, który woli mniejszą wagę... Co prawda może Ci nigdy tego nie powiedział ani nie zasugerował. Spróbuj dojść do swojej poprzedniej wagi, jeśli wtedy nic się nie zmieni to pomyśl poważnie nad wizytą u lekarza -ale Jego.
Przepraszam jeśli Cię uraziłam, nie mam nic złego na myśli tylko znam takich, których przestały pociągać ich partnerki z powodu przytycia. Niestety Ci "normalni" faceci zazwyczaj nie potrafią powiedzieć kobiecie, że nie podobają im się zbędne kg.


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem

Re: Mąż nie chce się kochać

Postprzez Lilianka 15 » 26 sty 2013, o 23:37

Zdrowy facet zawsze ma jakas potrzebę sexu i się zgodzę z przedmówczyniami on ma problem nie Ty .Probowałaś meża czyms zaskoczyć w tej sferze?czyms nowym moze to pobudzi jego apetyt na Ciebie?
Lilianka 15
Miła Kobietka
 
Posty: 39
Dołączył(a): 19 sty 2013, o 15:25
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]