problem

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

problem

Postprzez zuzanna1 » 25 sty 2013, o 11:30

Witam
Mam delikatny problem z mężem,a mianowicie nie mam ochoty na sex z nim, nie to że mnie nie pociąga bo jak na niego czasami patrzę to odrazu bym ... no ale zaraz przypomina mi się jak on zabiera do wszystkiego i trach ochota znika.
Mój mąż jest bardzo bierny w tych sprawach rozmiawiałam z nim nie raz na ten temat i mówiłąm jak chciałabym aby mnie pieścił i dotykał ale on to wszystko robi od niechcenia i tylko chce abym to ja się nim zajmowała, ja już mam dosyć i też chciałabym mieć trochę przyjemności z sexu a nie ,,obsługiwać,, natomiast on ciągle jęczy że ja nie mam ochoty na sex pytam się jak mam mieć ochotę ? co myślicie o tym bo ja już siły nie mam
zuzanna1
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 25 sty 2013, o 11:22

Re: problem

Postprzez elzbieta45 » 25 sty 2013, o 11:39

wiesz z sexu musza byc zadowolonedwie osoby , a nie tylko jedna .Kazdy powinnien cos dawac z siebie aby partner był zadowolony , a nie tylko oczekiwac . Wiec i Twój mąż musi sie o to postarac . Musisz z nim rozmawiac , bo jak nie to wyslij Go do psychologa . Przedstawiac stale jak bys chciała , że ty tesz chcesz mieć zadowolenie z sexu .
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: problem

Postprzez zuzanna1 » 25 sty 2013, o 11:44

ja z nim ciągle rozmawiam i mu mówię co czuję a on odpowiada że go stresuję ciągle i on nie wie co ma robić a ja go nie stresuję mówię mu to wszystko bardzo delikatnie nie krzyczę nie obwiniam o nic nie wiem może ja go nie pociągam już chociaż on ciągle by się ze mną ,,kochał,, tak twierdzi
zuzanna1
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 25 sty 2013, o 11:22

Re: problem

Postprzez elzbieta45 » 25 sty 2013, o 11:48

Wiesz ... Trudny orzech do zgryzienia . Moze On Ciebie nie kocha i nie zalezy mu na Tobie . I sex dla niego to tylko zaspokojenie swoich potrzeb i nie ma dla niego znaczenia czy partner jest zadowolony czy nie . Bo on swoje dostał Jest poprostu egoista
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: problem

Postprzez 456 » 26 sty 2013, o 12:30

Widocznie jego potrzebami nie są pieszczoty tylko od razu seks. Skoro z nim o tym rozmawiałaś, delikatnie dajesz mu do zrozumienie czego oczekujesz a on tego nie robi to raczej coś z nim jest nie tak. Coś go blokuje. Czasami się zdarza, że mężczyźni nie potrafią zająć się kobietą. Gdy będziecie w intymnych sytuacjach sama chwyć go za ręce i w ten sposób pokaż mu co lubisz i czego chcesz. Zachęć go delikatnymi czynami skoro słowa nie pomagają.


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem

Re: problem

Postprzez Lilianka 15 » 27 sty 2013, o 15:30

Zaskocz go czymś w waszym pożyciu,może razem obejrzelibyście parę filmów erotycznych?
jakieś urozmaicenie może by poskutkowało?żeby on odkrył że coś innego może tez sprawiać Wam obojgu przyjemność
Lilianka 15
Miła Kobietka
 
Posty: 39
Dołączył(a): 19 sty 2013, o 15:25
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników