Czy coś może być nie tak z moim okresem?

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Czy coś może być nie tak z moim okresem?

Postprzez Buterfly » 21 sty 2013, o 14:43

Chciałabym dowiedzieć się czegoś w mojej sprawie, ponieważ mój organizm się buntuje...
Na przełomie minionego oraz tego tygodnia powinnam dostać okres. W tamta niedzielę zaczęło mi się delikatne krwawienie wieczorem, więc pomyślałam, że okres jest blisko... Tydzień minął a okresu nie ma... W nocy z soboty na niedzielę krwawiłam trochę ale wczoraj już cały dzień nic... dziś dalej nici z okresu... pierwszy raz coś takiego mam... tabletki antykoncepcyjne odstawiłam na wakacjach a brałam je tylko ze względu na uregulowanie okresu i mniejsze boleść.. Lekarz mi tak polecił. Po nich lekko przytyłam, okres mi się uregulował to sama odstawiłam... i jajniki przed każdym okresem zaczęły mnie boleć... ale to podobno normalne bo moje koleżanki tak miały... Miałam teraz wszystkie objawy przed okresowe i nic... Nie wiem co robić... Czy coś może być nie tak?? :( :( :( :(

.:W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca:.
Avatar użytkownika
Buterfly
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 21 sty 2013, o 13:07

Re: Czy coś może być nie tak z moim okresem?

Postprzez 456 » 21 sty 2013, o 15:19

Najlepiej będzie wiedzieć ginekolog. ;) Jeśli nie współżyłaś ostatnio to prawdopodobnie jakieś zaburzenia z okresem. Może stres albo dieta? To też wpływa na zmiany.


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem

Re: Czy coś może być nie tak z moim okresem?

Postprzez Buterfly » 21 sty 2013, o 15:36

Tylko petting...

.:W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca:.
Avatar użytkownika
Buterfly
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 21 sty 2013, o 13:07

Re: Czy coś może być nie tak z moim okresem?

Postprzez monika1992 » 22 sty 2013, o 22:02

a uprawialas sex ?
moze jestes w ciazy :baby
Avatar użytkownika
monika1992
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 9 sty 2013, o 21:43

Re: Czy coś może być nie tak z moim okresem?

Postprzez Lilianka 15 » 28 sty 2013, o 12:56

Tak naprawdę odpowiedzi jasnej na zadane nam pytanie może udzielić Ci tylko lekarz ginekolog.
Lilianka 15
Miła Kobietka
 
Posty: 39
Dołączył(a): 19 sty 2013, o 15:25
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników