Dziwne akcje z moim organizmem :(

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Dziwne akcje z moim organizmem :(

Postprzez ewciakanzas » 15 sty 2013, o 01:14

Witam :kiss2 Zacznę od początku, w wieku 18 lat zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne, po miesiącu miałam problemy wiec je odstawiłam ponieważ moja miesiączka była skąpa ale trwała miesiąc. Po tym zaczęły się problemy z jajnikami miałam torbiele :( na lewym 5.5 cm i na prawym 3,5 cm zostały one wyleczone i od tamtej pory mam kompletnie nieregularny okres. Teraz mam 22 lata stosuje z partnerem cały czas stosunek przerywany. 15.11.12r. i 25.11.12.r. dostałam okres dwa razy w miesiącu, to było dla mnie bardzo dziwne. Do tej pory nie mam okresu, bardzo mnie bolą piersi nie mogę się dotknąć :( i w podbrzuszu mnie tak dziwnie pobolewa jakby na @ ale to są takie dziwne skurcze, złapią na chwile i puszczą. Mój gin jest na urlopie i dlatego postanowiłam napisać na forum. Może któraś z was miała podobną sytuacje. Pozdrawiam Ewa


"Miłość rodzi się w spojrzeniu, ale dojrzewa w uśmiechu, tym uśmiechu, którym porozumiewacie się bez słów, a który oboje tak dobrze rozumiecie,
który mówi: jestem tu z tobą ... i zawsze będę..." ;**
Avatar użytkownika
ewciakanzas
Miła Kobietka
 
Posty: 27
Dołączył(a): 15 sty 2013, o 00:12

Re: Dziwne akcje z moim organizmem :(

Postprzez Buterfly » 21 sty 2013, o 13:40

Szczerze mówiąc to nie wiem co może się dziać.
Ja postanowiłam wejść na forum, żeby dowiedzieć się czegoś w mojej sprawie, ponieważ mój organizm się buntuje...
Na przełomie minionego oraz tego tygodnia powinnam dostać okres. W tamta niedzielę zaczęło mi się delikatne krwawienie wieczorem, więc pomyślałam, że okres jest blisko... Tydzień minął a okresu nie ma... W nocy z soboty na niedzielę krwawiłam trochę ale wczoraj już cały dzień nic... dziś dalej nici z okresu... pierwszy raz coś takiego mam... tabletki antykoncepcyjne odstawiłam na wakacjach a brałam je tylko ze względu na uregulowanie okresu i mniejsze boleść.. Lekarz mi tak polecił. Po nich lekko przytyłam, okres mi się uregulował to sama odstawiłam... i jajniki przed każdym okresem zaczęły mnie boleć... ale to podobno normalne bo moje koleżanki tak miały... Miałam teraz wszystkie objawy przed okresowe i nic... Nie wiem co robić... Czy coś może być nie tak?? :(

.:W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca:.
Avatar użytkownika
Buterfly
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 21 sty 2013, o 13:07

Re: Dziwne akcje z moim organizmem :(

Postprzez elzbieta45 » 21 sty 2013, o 13:45

Jesli masz pratnera ewciakanzas to tez moze byc ciaza , ale niekoniecznie
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: Dziwne akcje z moim organizmem :(

Postprzez ewciakanzas » 23 sty 2013, o 00:48

Buterfly z tego co piszesz to sądzę, że mamy podobne problemy. Powinien zbadać Cię ginekolog, najlepiej usg jajników. Bo jak ja miałam takie dziwne bóle jajników i okresu było trochę to kazało się że mam torbiele. A wszystko przez to że za wcześnie zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne :/ napisz co powiedział lekarz :) nie martw się na zapas, pozdrawiam.


"Miłość rodzi się w spojrzeniu, ale dojrzewa w uśmiechu, tym uśmiechu, którym porozumiewacie się bez słów, a który oboje tak dobrze rozumiecie,
który mówi: jestem tu z tobą ... i zawsze będę..." ;**
Avatar użytkownika
ewciakanzas
Miła Kobietka
 
Posty: 27
Dołączył(a): 15 sty 2013, o 00:12

Re: Dziwne akcje z moim organizmem :(

Postprzez ewciakanzas » 23 sty 2013, o 00:53

elzbieta45 napisał(a):Jesli masz pratnera ewciakanzas to tez moze byc ciaza , ale niekoniecznie


Hej :) Wszystko się wyjaśniło, podejrzewałam ciąże ale się okazało, że znów torbiel :( lekarz mówił, że mam skłonność do torbieli. Ale na szczęście same zanikają i nie trzeba żadnych zabiegów :)


"Miłość rodzi się w spojrzeniu, ale dojrzewa w uśmiechu, tym uśmiechu, którym porozumiewacie się bez słów, a który oboje tak dobrze rozumiecie,
który mówi: jestem tu z tobą ... i zawsze będę..." ;**
Avatar użytkownika
ewciakanzas
Miła Kobietka
 
Posty: 27
Dołączył(a): 15 sty 2013, o 00:12

Re: Dziwne akcje z moim organizmem :(

Postprzez ladyD22 » 29 sty 2013, o 11:52

Witajcie kobietki:) mam podobny problem tylko ze ja wogole nie miesiaczkuje :( tylko za pomoca tabletek Luteina pod jezyk dzieki nim mam miesiaczke. Tabletki bralam w wieku 16 lat zaczelam i miesiaczkowalam regolarnie wiadomo dzieki antykoncepcji potem ja przerwalam i znowu problem. Mialam torbiele na jajniku zostaly usuniete laparoskopijnie ale okresu nadal nie ma. Bardzo mozliwe za macie zespol policystycznego jajnika dla tego miesiaczki sa takie a nie inne. Trzeba koniecznie isc do ginekologa. pozdrawiam i powodzenia:)
ladyD22
Fajna Kobietka
 
Posty: 101
Dołączył(a): 31 lip 2012, o 10:20

Re: Dziwne akcje z moim organizmem :(

Postprzez Femalka » 1 lut 2013, o 13:12

ewciakanzas, pamiętaj, że stosunek przerywany w ogóle nie chroni przed ciążą, to taka loteria, uda się albo nie, więc chyba lepiej stosować prezerwatywy.
Avatar użytkownika
Femalka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 1 lut 2013, o 12:19
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]