Chłopak okazuje mi mało uczuć niż bym chciała

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Chłopak okazuje mi mało uczuć niż bym chciała

Postprzez Miśka2434 » 20 sty 2013, o 21:39

Od półtora miesiąca jestem z chłopakiem , on nie okazuje mi zbytnio mało czułości , czasami gdy ja mu ją okazuje to on się blokuje . Dodam że za sobą ma długi nie udany związek , tłumacze sobie że to może dlatego tak się dzieje bo musi jeszcze dojść do siebie by na nowo zaangażować się w kolejny związek , tylko ja nie wiem jak mam sobie z tym radzić że nie otrzymuje od niego tyle czułości ile bym chciała , jestem osobą wrażliwą i uczuciową . Jego była ma już chłopaka i widać że ona i jej obecny chłopak okazują sobie więcej czułości , widać to po zdjęciach . Chodzi mi np. o takie zwykłe złapanie za rękę , może to nic takiego ale dla mnie wiele znaczy . Chciałabym żeby mój chłopak okazywał mi więcej czułości a jak na razie tak nie jest , jak mam sobie z tym radzić ??
Miśka2434
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 20:39

Re: Chłopak okazuje mi mało uczuć niż bym chciała

Postprzez elzbieta45 » 20 sty 2013, o 21:56

moze nie potrafi okazywac uczuc . To mu pokaz jakbys ty chciala naucz go :fallinlove :fallinlove
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: Chłopak okazuje mi mało uczuć niż bym chciała

Postprzez paula » 20 sty 2013, o 22:08

nie przesadzaj, jesteście razem 1,5 miesiąca a nie 1,5 roku ;) daj chłopakowi czas. Nie naciskaj go zbyt mocno. To on ma tobie je okazywać a ty póki co powinnaś się nimi delektować. Przyjdzie jeszcze czas na to byś ty mu je okazywała w dość dużej dawce ;)
paula
 

Re: Chłopak okazuje mi mało uczuć niż bym chciała

Postprzez 456 » 21 sty 2013, o 15:59

Długo nie jesteście razem poza tym napisałaś, że miał za sobą długi i nieudany związek. Widocznie chłopak potrzebuje czasu żeby oswoić się z nowym uczuciem.


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem

Re: Chłopak okazuje mi mało uczuć niż bym chciała

Postprzez bettti86 » 23 sty 2013, o 11:23

błąd jest w tym, ze Ty chcesz, aby on okazywał Ci miłość w taki sposób jak to robią kobiety, a faceci są zupełnie od nas inni i musisz po prostu przyjąć to do wiadomości, zmienić myślenie, na pewno okazuje Ci miłość poprzez swoje zachowanie, ale Ty tego zwyczajnie nie zauważasz
bettti86
Extra Kobietka
 
Posty: 484
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 12:11

Re: Chłopak okazuje mi mało uczuć niż bym chciała

Postprzez Lilianka 15 » 26 sty 2013, o 23:49

Rozmawiałaś z chłopakiem na ten temat?ja bym tak zrobiła czasem szczera rozmowa zmienia wiele.
Lilianka 15
Miła Kobietka
 
Posty: 39
Dołączył(a): 19 sty 2013, o 15:25

Re: Chłopak okazuje mi mało uczuć niż bym chciała

Postprzez rzabba » 31 sty 2013, o 15:39

nie każdy człowiek (i kobieta, i facet) potrafi uczucia okazywać. i nie znaczy to, że ich nie ma, to po prostu taki "typ". Moja przyjaciółka ma takiego męża i to kwestia zrozumienia i świadomości, można żyć długo i szczęśliwie :) a miłość można pokazać w różny sposób.
rzabba
Miła Kobietka
 
Posty: 48
Dołączył(a): 25 sty 2013, o 13:11

Re: Chłopak okazuje mi mało uczuć niż bym chciała

Postprzez elzbieta45 » 31 sty 2013, o 15:43

wiesz nieraz słowa nie wystarcza trzeba tez pokazac jak uczucia pokazac
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: Chłopak okazuje mi mało uczuć niż bym chciała

Postprzez anne » 31 sty 2013, o 15:49

Poobserwuj go jeszcze trochę. Bo jeśli będzie się stopował z uczuciami przez dłuższy czas, to może taki po prostu jest. I albo to zaakceptujesz ,albo jak nie będzie Ci to pasowało, znajdziesz innego. Ale trzeba póki co patrzeć na to z dystansem, skoro tak wycierpiał w poprzednim związku.
Wiesz, ktoś mi kiedyś powiedział, że jak coś na samym początku związku już komuś nie pasuje, to nie warto go kontynuować :/

anne
Fajna Kobietka
 
Posty: 106
Dołączył(a): 30 sty 2013, o 13:26

Re: Chłopak okazuje mi mało uczuć niż bym chciała

Postprzez elzbieta45 » 31 sty 2013, o 15:52

tez jestem zdania , ze gdy mamy to ALE juz na samym poczatku to niewarto ciagnac . bo nie zmienimy a my jak widac nie jestesmy w stanie zaakceptowac tego i stale beda zgrzyty
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: Chłopak okazuje mi mało uczuć niż bym chciała

Postprzez anne » 31 sty 2013, o 15:52

No Elu dokładnie .

anne
Fajna Kobietka
 
Posty: 106
Dołączył(a): 30 sty 2013, o 13:26

Re: Chłopak okazuje mi mało uczuć niż bym chciała

Postprzez elzbieta45 » 31 sty 2013, o 15:54

tak niestety jest a niemyslmy , ze uda sie zmienic to co nam sie niepodoba tak nie jest bo z takim czlowiekiem bedziesz zdana zyc całe zycie nie tylko teraz ale zawsze
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: Chłopak okazuje mi mało uczuć niż bym chciała

Postprzez Katiuszka » 4 lut 2013, o 10:47

Zazdrość jest najlepszym lekarstwem. Jeśli mu na Tobie zależy zacznie sie interesować. Zadbaj o siebie ;) poczuj sie lepiej w swoim ciele ;) nie bedziesz mu obojętna albo to nie ten ;)

http://fajne-tipsy.wroclaw.pl/
Katiuszka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 4 lut 2013, o 10:39

Re: Chłopak okazuje mi mało uczuć niż bym chciała

Postprzez KamilaS » 9 lut 2013, o 01:38

no tak ale ja jestem ze swoim prawie 9 lat i byl taki ze lazil za mna jak cien troche mnie to draznilo ale zaluje ze mu zwrocilam uwage bo teraz to bardziej ma problem z okazywaniem uczuc nie lubi sie za duzo przytulac itd.. zmienil sie diametralnie ale jest w tym moja wina.. chcialabym cofnac to ale nie wiem czy sie da..:(
KamilaS
Fajna Kobietka
 
Posty: 117
Dołączył(a): 9 lut 2013, o 00:51
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], e3ewo, Google [Bot]