Czy mężczyźni potrzebują więcej seksu niż kobiety?

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Czy mężczyźni potrzebują więcej seksu niż kobiety?

Postprzez Maciej » 6 lut 2013, o 18:51

Przeświadczenie, że mężczyźni potrzebują więcej seksu niż kobiety, jest oczywistą nieprawdą. Wydaje się, że przekonanie o dysproporcji potrzeb seksualnych pomiędzy płciami to „spadek” po obyczajowości sprzed rewolucji seksualnej oraz moralności katolickiej, która dość restrykcyjnie traktuje całą seksualność człowieka, jednak dla tej kobiecej jest wyjątkowo okrutna. Czy mężczyźni faktycznie potrzebują więcej seksu niż kobiety?

http://dla-kobiety.pl/psyche/ona-i-on/84-psyche/ona-i-on/intymnie/158-czy-mezczyni-potrzebuja-wiecej-seksu-niz-kobiety
Maciej
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 6 lut 2013, o 18:45

Re: Czy mężczyźni potrzebują więcej seksu niż kobiety?

Postprzez młoda.kobieta » 7 lut 2013, o 12:15

Według mnie mężczyźni wcale nie potrzebują więcej seksu niż kobiety.
Jeżeli kobieta ma wysokie libido i jest jej dobrze że swoim partnerem to normalne według mnie że będzie się chciała jak najczęściej z nim kochać.

Ale to tylko moje zdanie. A ponieważ są różne rodzaje kobiet, każda ma inne podejście do życia i do seksu. Więc chyba nie ma na to pytanie jednoznacznej odpowiedzi ; )
młoda.kobieta
Miła Kobietka
 
Posty: 61
Dołączył(a): 3 gru 2012, o 18:24

Re: Czy mężczyźni potrzebują więcej seksu niż kobiety?

Postprzez paula » 7 lut 2013, o 15:28

chcieć a móc to wielka różnica ;)
ja uważam że zanim jeszcze DOROŚLI ludzie zaczną współżycie jako takie to powinni się naprawdę pokochać. A czemu? no a temu że za seks nie można kogoś pokochać!
wiadomo że facet pragnie tym bardziej swojej kobiety, im bardziej ona odkłada na później pójście z nim do łóżka. Temu akurat panowie nie mogą zaprzeczyć ;)
Jednak jeśli para jest już jakiś czas ze sobą to wydaje mi się że ta ochota na seks jest rozłożona równomiernie. Choć jak wiadomo jest wiele czynników poprzez które seks odpycha obie strony. No ale jeszcze się taki nie narodził co by wszystkim dogodził ;)
paula
 

Re: Czy mężczyźni potrzebują więcej seksu niż kobiety?

Postprzez ShinyMoon » 8 lut 2013, o 22:48

Znamy wiele dowcipów na temat kobiecego bólu głowy i innych dolegliwości żeby tylko nie iść z facetem do łóżka. Osobiście znam kilka takich kobiet. I tu wszystko rozbiją się o charakter, potrzeby, wspomnienie pierwszego razu. Niekiedy jest wiele zahamowań, które zmniejszają ochotę na seks. Ja osobiście bardzo lubię seks i nigdy od niego nie stronię a mój mąż jest bardzo z tego zadowolony :P
ShinyMoon
Miła Kobietka
 
Posty: 38
Dołączył(a): 30 sty 2013, o 14:35

Re: Czy mężczyźni potrzebują więcej seksu niż kobiety?

Postprzez KamilaS » 9 lut 2013, o 01:26

ja znam raczej dowcipy z meskim bolem glowy i jaki to ja zmeczony... ale pytanie jest taki czy na kobiece libido moga wplynac srodki antykoncepcyjne.. pewnie tak co powoduje wiekszy poped seksualny pewnie przez co kobieta chce zawsze i ciagle co chwile a facet nie ;)
KamilaS
Fajna Kobietka
 
Posty: 117
Dołączył(a): 9 lut 2013, o 00:51

Re: Czy mężczyźni potrzebują więcej seksu niż kobiety?

Postprzez Ines_Ines » 10 lut 2013, o 19:29

Ja też nie sądzę, że mężczyźni potrzebują więcej seksu niż kobiety. To raczej zależy od poziomu libido niż od płci.

Avatar użytkownika
Ines_Ines
Miła Kobietka
 
Posty: 76
Dołączył(a): 10 lut 2013, o 19:01

Re: Czy mężczyźni potrzebują więcej seksu niż kobiety?

Postprzez gosica2010 » 11 lut 2013, o 10:34

Mężczyźni potrzebują urozmaicenia i lekkiej dominacji. Dobrym sposobem na zadowolenie mężczyzny jest fellatio. więcej o tym na i d e a l n e f e l l a t i o . p l :bicz
gosica2010
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 11 lut 2013, o 10:30

Re: Czy mężczyźni potrzebują więcej seksu niż kobiety?

Postprzez Ines_Ines » 15 lut 2013, o 00:17

gosica2010 napisał(a):Mężczyźni potrzebują urozmaicenia i lekkiej dominacji.
Nie zgadzam się. Równie dobrze facet może lubić monotonię a kobieta dominację. Płeć nie ma nic do rzeczy.

Avatar użytkownika
Ines_Ines
Miła Kobietka
 
Posty: 76
Dołączył(a): 10 lut 2013, o 19:01
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]