Przyjaźń czy kochanie ?

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Przyjaźń czy kochanie ?

Postprzez sarah » 8 lut 2013, o 14:56

Dziewczyny co o tym myslicie? Ostatnio mam bardzo dziwna sytuacje z kolegą ze szkoły otóż od jakiegoś czasu wszędzie ze sobą chodzimy: on potrafi ze mną cały dzień chodzić po wszystkich sklepach i galeriach i znosi moje marudzenie i nie zdecydowanie, chodź wiem jak faceci tego nie lubią byle bym tylko z zakupu była zadowolona. Ja tez towarzysze mu przy jego zakupach pomagam mu wybierac różne rzeczy . Latamy całe noce po wszystkich klubach w mieście tylko we dwoje, albo on proponuje mi zebym poszła z nim do kawiarni czy resteuracji jak jestem w mieście bo mieszkam na obżeżach żeby tylko ze mna posiedzieć. Dzwoni do mnie i pisze raz nawet zażartował ze z miłosci, czesto mnie obejmuje i na pożegnanie dał mi buziaka w usta. Zaprasza mnie do domu pomagał mi znaleźć prace i wielu innych rzeczach. Jak raz jedna dziewczyna z knajpy go podrywała to skłamał ze jestem jego dziewczyna zeby mu dała spokój.Jego koledzy myslą ze jestesmy parą. Wszystko by było pieknie tylko on nalezy do tego typu chłopaków za którym lata wiele dziewczyn a on szczególnie starac sie nie musi bo same mu sie pchają do łóżka i zbytnio ich nie szanuje, tylko ze mną jest inaczej . Nie wiem co mam o tym myśleć gdyby chciał mnie przeleciec miał wiele okazji i nic nie próbował. Nie wiem czy jest tylko moim przyjacielem czy moze cos wiecej .... Trudno jest mi opisać to co jest między nami cały czas sie śmiejemy żartujemy i w ogule tak fajnie a ja zaczynam o nim coraz częsciej myśleć

Ostatnio edytowano 9 lut 2013, o 17:00 przez sarah, łącznie edytowano 1 raz
sarah
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 8 lut 2013, o 14:49

Re: czy to miłość?

Postprzez elzbieta45 » 8 lut 2013, o 17:14

i kasanowa nieraz sie zmienia
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: czy to miłość?

Postprzez Lilianka 15 » 8 lut 2013, o 22:18

Porozmawiaj z nim o tym czy jemu zależy na Tobie tylko jako na kumpeli czy to coś wiecej lepiej wiedzieć ,niż snuć domysły.
Lilianka 15
Miła Kobietka
 
Posty: 39
Dołączył(a): 19 sty 2013, o 15:25

Re: czy to miłość?

Postprzez sylwuniasylwia » 8 lut 2013, o 23:43

Zgadzam się z koleżanką, najlepiej porozmawiać i wszystko sobie wyjaśnić, bo tak będziesz zadawać sobie tylko setki pytań a odpowiedzi brak.
sylwuniasylwia
Miła Kobietka
 
Posty: 27
Dołączył(a): 6 gru 2012, o 00:48

Re: czy to miłość?

Postprzez KamilaS » 9 lut 2013, o 01:02

musisz być pewna swoich uczuć , i wszystko w delikatny sposób z nim ustalić . Ale najpierw może poobserwuj jego zachowanie poczekaj co czas pokaże nie ma co się śpieszyć
KamilaS
Fajna Kobietka
 
Posty: 117
Dołączył(a): 9 lut 2013, o 00:51

Re: czy to miłość?

Postprzez sarah » 9 lut 2013, o 16:58

Nie chce też wyjść na idiotke bo może on ma mnie tylko za dobrą kumpele, sama już nie wiem , ale troche mnie jego zachowanie dziwi żaden kumpel mnie tak nie traktował
sarah
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 8 lut 2013, o 14:49

Re: Przyjaźń czy kochanie ?

Postprzez 456 » 10 lut 2013, o 14:30

Widocznie nie widzi w Tobie dziewczynę "na raz". Z tego co piszesz to chłopak Cię szanuje ale nie jest normalne żeby przyjaciel całował przyjaciółkę w usta. Też jestem tego zdania, że powinnaś z nim porozmawiać jeśli chcesz. Nawet w żartach zapytaj go o uczucia względem Ciebie. Wyczuj go wtedy.


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem

Re: Przyjaźń czy kochanie ?

Postprzez KamilaS » 10 lut 2013, o 16:36

moj przyjaciel tez nie traktowal mnie jak przyjaciolki i zle sie to skonczylo... bo bylo wiele niedomowien i ja go traktowalam jak przyjaciela ale on zaczel sobie pozwalac na wiecej czego ja nie chcialam.. w tej chwili bardziej jest kumplem moim niz przyjacielem mamy do siebie dystans... bo nie zdal sobie sprawy ze jest dla mnie wazny ale mam juz swojego mezczyzne.
KamilaS
Fajna Kobietka
 
Posty: 117
Dołączył(a): 9 lut 2013, o 00:51

Re: Przyjaźń czy kochanie ?

Postprzez elzbieta45 » 10 lut 2013, o 16:57

zawsze jest potrzebna szczera rozmowa aby niebylo niedomowien
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: Przyjaźń czy kochanie ?

Postprzez Ines_Ines » 10 lut 2013, o 19:48

Mi się wydaje, że on Ciebie szanuje, bo nie pchasz mu się do łóżka jak inne i widzisz w nim osobę a nie przystojnego faceta. Ja bym z nim bardzo delikatnie porozmawiała.

Avatar użytkownika
Ines_Ines
Miła Kobietka
 
Posty: 76
Dołączył(a): 10 lut 2013, o 19:01

Re: Przyjaźń czy kochanie ?

Postprzez sarah » 15 lut 2013, o 10:54

Dodam ze w walentynki jak sie nie widzielismy to zadzwonił do mnie z zyczeniami
sarah
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 8 lut 2013, o 14:49

Re: Przyjaźń czy kochanie ?

Postprzez elzbieta45 » 15 lut 2013, o 11:51

szykuje sie romans
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: Przyjaźń czy kochanie ?

Postprzez sarah » 15 lut 2013, o 18:56

kolega kolezance moze tez na żarty takowe życzenia składać
sarah
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 8 lut 2013, o 14:49

Re: Przyjaźń czy kochanie ?

Postprzez sarah » 18 lut 2013, o 22:16

jak przyjechałam do miasta a on akurat był w pracy to chciał zebym przyszła tam do niego jak niedługo miał kończyć zebysmy razem wrócili
sarah
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 8 lut 2013, o 14:49
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]