opozniony okres

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

opozniony okres

Postprzez karcia08 » 19 lut 2013, o 00:14

Dziewczyny od 4-5dni spóźnia mi się okres. Kocham się z chłopakiem zawsze używając prezerwatywy DUREX, zawsze sprawdzamy po stosunku prezerwatywy i są szczelne. Zresztą chłopak przed dojściem wychodzi ze mnie. Proszę o pomoc co jest grane i czy to normalnie
Co do robienia testu poczekam jeszcze kilka dni i zobaczę, tylko nie wiem w jaki sposób ciąża było by możliwe gdyż nigdy nie kochaliśmy się bez gumek i on wychodzi przed dojściem, a gumka zawsze szczelna( zawsze nalewamy po, wodę
karcia08
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 19 lut 2013, o 00:10

Re: opozniony okres

Postprzez drzemag » 19 lut 2013, o 10:33

spóźniony okres to niekonieczne ciąża, poczekaj jeszcze parę dni bo 4-5 to jeszcze nic, może być wynikiem stresu, choroby. albo zrob test i się dowiesz co jest grane.
Avatar użytkownika
drzemag
Fajna Kobietka
 
Posty: 133
Dołączył(a): 14 lut 2013, o 17:42
Lokalizacja: Gdynia

Re: opozniony okres

Postprzez paula » 19 lut 2013, o 17:22

ja zawsze mam opóźniony o tydzień - półtora, a w tym miesiącu psikus - dostałam tylko 1 dzień po terminie :D także to dla mnie jest dopiero szok :P
myślę że nie powinnaś się martwić. U mnie okres występuje najczęściej co ok. 30-32 dni i jak pytałam lekarza to powiedziała mi że to jest jak najbardziej w porządku bo widocznie mój organizm potrzebuje tyle czasu :)
także spokojnie, 4 dni to jeszcze nie powód do szaleństwa :)
paula
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]