czy wyjdę na zdzirę?

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

czy wyjdę na zdzirę?

Postprzez Sylwcia » 7 lut 2013, o 01:57

Mój kumpel i Ja znamy się od kilku lat, ostatnio urwał nam się kontakt na kilka miechów , ale znów się widujemy i ....odczuwam cholerne pożądanie przy nim, jego głos,dotyk,zapach mnie podniecają :o wracam do domu , myślę o nim w sensie erotycznym jakby to było....mam sny ero. z jego udziałem w roli głównej .....wiem ze ja go też 'kręcę'.....ale go nie interesuje związek ....a ja jestem dziewica ....boje się ze jak się z nim przespie wyjde na ku*** zwłaszcza ze mamy pełno wspólnych znajomych.

"Szanuj Słowa Każde Może być Twoim Ostatnim "
Avatar użytkownika
Sylwcia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 7 lut 2013, o 01:47

Re: czy wyjdę na zdzirę?

Postprzez Lilianka 15 » 7 lut 2013, o 07:17

Czy on czuje to samo co ty tez cie pragnie?czy chcesz chwilowego romansu czy czegos wiecej?
wiem jedno kobieta musi się sama umieć uszanować wtedy inni też będa ja szanowali.
Lilianka 15
Miła Kobietka
 
Posty: 39
Dołączył(a): 19 sty 2013, o 15:25

Re: czy wyjdę na zdzirę?

Postprzez elzbieta45 » 7 lut 2013, o 11:03

oj dziewczyno dziewczyno niemasz wiekszych problemow . Sex w zyciu nie jest najwazniejszy . SZanuj sie
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: czy wyjdę na zdzirę?

Postprzez UtoleK » 7 lut 2013, o 11:32

eeee tam... nie ma co demonizować, żyjemy w XXI wieku a nie XII, jak masz ochotę na niego to powinnaś go uwieźć :P Czasem pieprzenie faceta, że nie chce związku jest zwykłym pieprzeniem i nie powinnaś się tym przejmować. Szalej, życie jest jedno.
Avatar użytkownika
UtoleK
Miła Kobietka
 
Posty: 42
Dołączył(a): 22 sty 2013, o 14:38

Re: czy wyjdę na zdzirę?

Postprzez ShinyMoon » 7 lut 2013, o 12:30

Jedna fajna noc nie jest chyba warta późniejszych nerwów. Ja bym poczekała na kogoś kto mnie pokocha i jemu oddała dziewictwo nawet jeśli miałoby się to kiedyś rozpaść. A wiesz kolega, który nie chce zobowiązań to nie jest dobry pomysł na pierwszy raz. I jeszcze macie dużo wspólnych znajomych. Wystarczy, że szepnie komuś słówko o tym, że spędziliście ze sobą noc i jak było, a wszyscy będą wiedzieć. Bo nie da się ukryć, że faceci to większe plotkary od nas i bardzo lubią rozmawiać o swoich podbojach seksualnych.
ShinyMoon
Miła Kobietka
 
Posty: 38
Dołączył(a): 30 sty 2013, o 14:35

Re: czy wyjdę na zdzirę?

Postprzez Sylwcia » 7 lut 2013, o 19:09

tak masz rację ..poczekam. dzięki za odp. pozdrawiam

"Szanuj Słowa Każde Może być Twoim Ostatnim "
Avatar użytkownika
Sylwcia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 7 lut 2013, o 01:47

Re: czy wyjdę na zdzirę?

Postprzez ShinyMoon » 8 lut 2013, o 22:43

Proszę bardzo. Mam nadzieję, że pomogłam. Również pozdrawiam Cię cieplutko :)
ShinyMoon
Miła Kobietka
 
Posty: 38
Dołączył(a): 30 sty 2013, o 14:35

Re: czy wyjdę na zdzirę?

Postprzez Ines_Ines » 15 lut 2013, o 00:20

UtoleK napisał(a):eeee tam... nie ma co demonizować, żyjemy w XXI wieku a nie XII, jak masz ochotę na niego to powinnaś go uwieźć :P Czasem pieprzenie faceta, że nie chce związku jest zwykłym pieprzeniem i nie powinnaś się tym przejmować. Szalej, życie jest jedno.
LUBIĘ TO!

Chociaż z dziewicą sprawa jest troszkę bardziej skomplikowana. Wypadałoby, żeby pierwszy raz był jednak z miłości.

Avatar użytkownika
Ines_Ines
Miła Kobietka
 
Posty: 76
Dołączył(a): 10 lut 2013, o 19:01

Re: czy wyjdę na zdzirę?

Postprzez AnnaM12 » 17 lut 2013, o 00:08

NIe przejmuj się, idź na całość, żyj pełnią:)
AnnaM12
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 16 lut 2013, o 23:15

Re: czy wyjdę na zdzirę?

Postprzez janwamar » 18 lut 2013, o 10:43

heh żyj pełnią ale nie do końca, czasami trzeba pomyśleć w przyszłość :D


przeprowadzki Wrocław
transport Wrocław

Ostatnio edytowano 25 mar 2013, o 22:38 przez janwamar, łącznie edytowano 1 raz

janwamar
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 18 lut 2013, o 10:39

Re: czy wyjdę na zdzirę?

Postprzez UtoleK » 22 lut 2013, o 10:14

Ines_Ines napisał(a):
UtoleK napisał(a):eeee tam... nie ma co demonizować, żyjemy w XXI wieku a nie XII, jak masz ochotę na niego to powinnaś go uwieźć :P Czasem pieprzenie faceta, że nie chce związku jest zwykłym pieprzeniem i nie powinnaś się tym przejmować. Szalej, życie jest jedno.
LUBIĘ TO!

Chociaż z dziewicą sprawa jest troszkę bardziej skomplikowana. Wypadałoby, żeby pierwszy raz był jednak z miłości.


No ewentualnie z tym pierwszym razem to się zgodzę, choć z "bulem i nadzieja". Według mnie lepiej, żeby się ludzie kochali niż zbijali na świecie ;)
Avatar użytkownika
UtoleK
Miła Kobietka
 
Posty: 42
Dołączył(a): 22 sty 2013, o 14:38
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google Adsense [Bot]