Brak Seksu nie chce się kochać!?

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Brak Seksu nie chce się kochać!?

Postprzez kasienka123 » 19 lut 2013, o 00:10

HEEEj
mam problem jestem z facetem 5 lat. mieszkamy razem 4 lata. było świetnie nie narzekałam co prawda kłóciliśmy się co jakiś czas ale seks był świetny i bł prawie codziennie. Jakiś czas temu zaczęło się psuć. Najpierw kochaliśmy się raz na dwa tygodnie później raz na tydzień a raz na miesiąc a teraz jest jeszcze gorzej od sylwestra sie nie kochaliśmy. Rzadko mnie pieści przytula całuje. Twierdzi że kocha i e nie ma nikogo. Nie chce rozmawiać o tym twierdzi ze jest poprostu zmeczony i sa wazniejsze sprawy. Reszta nam się układa tylko to jakoś nie.. co może być powodem?
kasienka123
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 19 lut 2013, o 00:03

Re: Brak Seksu nie chce się kochać!?

Postprzez KamilaS » 19 lut 2013, o 14:02

kasienka123 napisał(a):HEEEj
mam problem jestem z facetem 5 lat. mieszkamy razem 4 lata. było świetnie nie narzekałam co prawda kłóciliśmy się co jakiś czas ale seks był świetny i bł prawie codziennie. Jakiś czas temu zaczęło się psuć. Najpierw kochaliśmy się raz na dwa tygodnie później raz na tydzień a raz na miesiąc a teraz jest jeszcze gorzej od sylwestra sie nie kochaliśmy. Rzadko mnie pieści przytula całuje. Twierdzi że kocha i e nie ma nikogo. Nie chce rozmawiać o tym twierdzi ze jest poprostu zmeczony i sa wazniejsze sprawy. Reszta nam się układa tylko to jakoś nie.. co może być powodem?


skąś to znam bo podobne teksty slysze i powiem Tobie ze nie wiem czy jest lekarstwo na to..;)
KamilaS
Fajna Kobietka
 
Posty: 117
Dołączył(a): 9 lut 2013, o 00:51

Re: Brak Seksu nie chce się kochać!?

Postprzez paula » 19 lut 2013, o 17:20

też tak miałam, tzn pieszczoty były, miłe wieczory, czegoż to ja jeszcze nie wymyślałam wtedy? ;P
ale bardzo szybko się zorientowałam czemu tak jest - po prostu nie zdawałam sobie czasem sprawy z tego że go obrażam mówiąc o jego "koledze" jakoś śmiesznie. Nie zwracałam na to uwagi bo oboje sobie dogadujemy wzajemnie, nie obrażamy się o to. I on też nie obrażał się, tylko na jego psychikę to tak działało że w rezultacie miał taką blokadę że nie będzie w stanie sprostać moim wymaganiom łóżkowym.
Po tym jak to zauważyłam było już lepiej, ale musiał minąć ok. miesiąc - półtora by rzeczywiście wszystko wróciło do normy. Teraz już jest super! :)
paula
 

Re: Brak Seksu nie chce się kochać!?

Postprzez Lilianka 15 » 19 lut 2013, o 19:17

kasienka123 napisał(a):HEEEj
mam problem jestem z facetem 5 lat. mieszkamy razem 4 lata. było świetnie nie narzekałam co prawda kłóciliśmy się co jakiś czas ale seks był świetny i bł prawie codziennie. Jakiś czas temu zaczęło się psuć. Najpierw kochaliśmy się raz na dwa tygodnie później raz na tydzień a raz na miesiąc a teraz jest jeszcze gorzej od sylwestra sie nie kochaliśmy. Rzadko mnie pieści przytula całuje. Twierdzi że kocha i e nie ma nikogo. Nie chce rozmawiać o tym twierdzi ze jest poprostu zmeczony i sa wazniejsze sprawy. Reszta nam się układa tylko to jakoś nie.. co może być powodem?

Porozmawiaj z nim o tym szczerze ?zmeczenie ?moze wyjedzcie gdzieś razem?na parę dni ?
może to coś zmieni ..
Lilianka 15
Miła Kobietka
 
Posty: 39
Dołączył(a): 19 sty 2013, o 15:25

Re: Brak Seksu nie chce się kochać!?

Postprzez KamilaS » 19 lut 2013, o 19:30

to racja ze wyjazd odpoczynek moze duzo zmienic,.. :)
KamilaS
Fajna Kobietka
 
Posty: 117
Dołączył(a): 9 lut 2013, o 00:51

Re: Brak Seksu nie chce się kochać!?

Postprzez Ines_Ines » 20 lut 2013, o 22:09

Też się zgadzam, taki weekendowy wypad to świetny pomysł! Najlepiej, żeby w pokoju nie było tv a za to był barek :twisted: . To Wam pomoże się odprężyć i zająć sobą.

Avatar użytkownika
Ines_Ines
Miła Kobietka
 
Posty: 76
Dołączył(a): 10 lut 2013, o 19:01

Re: Brak Seksu nie chce się kochać!?

Postprzez asobczak0 » 21 lut 2013, o 13:46

Zgadzam się z przedmówczyniami. Przede wszystkim powinnaś z nim pogadać. Po drugie wspólny wyjazd może być faktycznie dobrym pomysłem. Z drugiej strony może twój facet po prostu ma zły okres. Ma jakąś stresującą sytuację w życiu? Często tego typu rzeczy mocno wpływają na ochotę na seks. Jeżeli od dawna się czymś trapi, to może po portu nie ma głowy do seksu. Wiem, że to brzmi dziwnie - facet nie ma głowy do seksu, ale z doświadczenia wiem, że takie rzeczy się dzieją i to często!

odchudzanie - jak walczyć z otyłością
Avatar użytkownika
asobczak0
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 21 lut 2013, o 13:28

Re: Brak Seksu nie chce się kochać!?

Postprzez roxxy681 » 22 lut 2013, o 12:24

Dobre rady, ale musisz pamiętać, że taki wyjazd może stać się niewypałem jeżeli będziesz od niego za dużo oczekiwać!
roxxy681
Miła Kobietka
 
Posty: 99
Dołączył(a): 21 lut 2013, o 17:03

Re: Brak Seksu nie chce się kochać!?

Postprzez Akinomka » 22 lut 2013, o 14:56

roxxy681 napisał(a):Dobre rady, ale musisz pamiętać, że taki wyjazd może stać się niewypałem jeżeli będziesz od niego za dużo oczekiwać!


Tak, zgadzam się. Ona ma pewnie "zmęczenie materiału". Musisz mu tak pokazać, że Ci zależy ale nie nachalnie. Niech on pomyśli, że ten wyjazd czy zmiany w łóżku to jego pomysł. Wtedy będzie się czuł dowartościowany, że on wpadł na taki genialny pomysł.

Oczywiście to Twój pomysł, ale niech myśli, że to jego :D To działa.
Akinomka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 15 sty 2013, o 11:45
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników