Sesja ślubna w górach

Jedyny dzień w życiu, tak ważny dla kobiet. Jak zorganizować wesele? Jaką suknię kupić? Ślub kościelny czy cywilny? Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, a może podzielić się swoimi doświadczeniami? Zapraszamy do pisania tutaj.

Sesja ślubna w górach

Postprzez Arowana14 » 28 lip 2012, o 22:55

Cześć. Miała któraś z Was sesję ślubną w górach? Jak wrażenia? Za rok mam ślub i już pomału zaczynam zastanawiać się nad swoją sesją :) Może macie jakieś fajne stronki?
Arowana14
 

Re: Sesja ślubna w górach

Postprzez karski1 » 15 sty 2013, o 23:20

Cześć, zobacz czy ta firma czasami nie oferuje podobnych sesji w górach: http://fotografnaslub.org/

Generalnie w przypadku takich fotografii warto dobrze to z fotografem ustalić. Jeśli przyjęcie odbędzie się blisko gór, to jest to dobra opcja. Jednakże jeśli przyszłoby Wam jechać 200km żeby porobić zdjęcia w górach to może warto rozważyć inny plener?
karski1
Miła Kobietka
 
Posty: 34
Dołączył(a): 27 gru 2011, o 00:05

Re: Sesja ślubna w górach

Postprzez Babeczkowa_ewa » 16 sty 2013, o 12:09

Moja koleżanka jest profesjonalnym fotografem i robiła kiedyś sesję ślubną w Tatrach. Zdjęcia wyszły przepięknie, trafiły nawet do jakiegoś magazynu ślubnego, z tych bardziej znanych, chociaż tytułu nie podam, bo ja to się w tym nie orientuję ;-) Takie zdjęcia mogą wyjść naprawdę świetnie, tylko warunek jest taki, że musi się za to zabrać profesjonalista, a nie fotograf, który zaoferuje wykonanie zdjęć za 600 zł ;-)
Babeczkowa_ewa
Fajna Kobietka
 
Posty: 102
Dołączył(a): 21 lis 2012, o 14:16

Re: Sesja ślubna w górach

Postprzez tomk1 » 19 sty 2013, o 17:41

Ile taka sesja kosztuje i jak to wyglada? Ciekawa sprawa:)

Piękne suknie ślubne z najlepszych salonów.
tomk1
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 19 sty 2013, o 17:23

Re: Sesja ślubna w górach

Postprzez fotowawa » 23 lut 2013, o 19:42

WItam ja chętnie wykonam plener w górach.
Zapraszam na moją stronę w celu zapoznania się z moimi zdjęciami ślubnymi.

www.fotografia-warszawa.eu
www.slubna.fotografia-warszawa.eu

Koszt wykonania takiej sesji to 700zł plus dojazd.
fotowawa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 23 lut 2013, o 19:36

Re: Sesja ślubna w górach

Postprzez brunecia » 23 lut 2013, o 22:00

Sesja w górach-rewelacja!!!! Trzymam kciuki za powodzenie! :)
brunecia
Extra Kobietka
 
Posty: 404
Dołączył(a): 16 wrz 2012, o 09:25

Re: Sesja ślubna w górach

Postprzez sun979 » 24 lut 2013, o 13:08

Sesje w górach mi się osobiście bardzo podobają. Jak oglądam zdjęcia na tle gór to mam aż łezkę w oku. :) Mieszkam na Śląsku, blisko Ustronia i myślę, że uda nam się zorganizować takie zdjęcia. :) Chciałabym mieć zdjęcia w różnych miejscach. Okolice jakiegoś zamku, parku, miasta i góry. Mam nadzieję, że fotograf z nami trochę pojeździ. :) Zresztą profesjonaliści mają swoje sprawdzone miejsca... :)
sun979
 

Re: Sesja ślubna w górach

Postprzez CynamonkaZrodzynkiem » 24 lut 2013, o 13:21

Ja swoją sesje ślubną miałam nad zalewem przy wodzie i przy tych zaroślach, w lesie i na plaży (tzn nie była to do końca plaża ale właśnie tak na zdjęciach wygląda) :P wyszło bardzo fajnie. Dodatkowo natrafiliśmy na zachód słońca i super wygląda stykając się z taflą wody.

Amantium irae amoris integratio.
Avatar użytkownika
CynamonkaZrodzynkiem
Extra Kobietka
 
Posty: 270
Dołączył(a): 22 lis 2012, o 13:20
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]